Automobilio keitimas

Pasikeiskite savo automobilį kitu. Mes atpirksime Jūsų automobilį – taip Jūs sumokėsite dalį naujo modelio kainos.

Keitimas  Jums apsimoka, nes:

1. Atvykite į "Aeropolis" atstovybę savo automobiliu

 Tai gali būti bet kurio gamintojo modelis – mes prekiaujame visų markių naudotais automobiliais visoje Lietuvoje, todėl galėsime pasiūlyti geriausias atpirkimo sąlygas.

2. Išsirinkite Jums labiausiai tinkantį ir patinkantį automobilį

Iš gausios mūsų parduodamų automobilių pasiūlos išsirinkite savo poreikius labiausiai atitinkantį automobilį. Nepamirškite – juk dalį kainos padengiate savo senu automobiliu.

3. Įvertinsime Jūsų automobilį ir kartu susitarsime dėl kainos

Mes objektyviai ir profesionaliai įvertinsime Jūsų turimo automobilio būklę ir kartu susitarsime dėl atpirkimo kainos.

4. Padėsime Jums sutvarkyti visus reikiamus dokumentus

Greitai sutvarkysime seno automobilio pardavimo bei naujojo Jūsų automobilio pirkimo dokumentus. Pasiūlysime puikias lizingo ir draudimo sąlygas bei padėsime automobilį užregistruoti.

5. "Aeropolis" nupirks Jūsų automobilį

Kviečiame pasinaudoti atpirkimo paslauga ir įsigyti Jums labiausiai tinkantį automobilį iš mūsų parduodamų automobilių repertuaro. Čia jūs Išvengsite daugelio su automobilio keitimu susijusių rūpesčių, sutaupysite laiko ir lengviau įsigysite naują automobilį. Pasinaudoję atpirkimo pasiūlymais, prie naujojo automobilio vairo sėsite greičiau!

Mūsų išskirtinumas - didelė patirtis ir aukštos klasifikacijos darbuotojai, pasiruošę padėti visais Jums rūpimais klausimais. Kiekvienas "Aeropolis" priklausantis automobilis kruopščiai ir visapusiškai patikrinamas patyrusių ir modernia įranga dirbančių serviso specialistų.