Cypauja stabdziai

Senų temų archyvas
Vartotojo avataras
sabusa
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1056
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 19:00
Miestas: Klaipėda- Kaunas
Contact:

Standartinė sabusa » 2006 Rgp 01, 14:37

gali pasiskambinti į studentų gatvę. kontaktai nuorodose ;)
SAAB 9000CSE
Conger
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2005 Lap 25, 15:39
Miestas: Vilnius

Re: Cypauja stabdziai

Standartinė Conger » 2006 Rgp 01, 15:36

Krc, ivardinsiu tris cypimo priezastis is gyvenimo:
1. susideveje diskai
2. kaladeles labai kietos, matosi daznai is pacio disko isnesiojimo.
3. kaladeles prikepe prie kreipianciuju ir stumoklio. Daznai buna, kad nesutepa ju keiciant spec. tepaliukais kaladeliu nedarbiniams pavirsiams, kurie laiko auksta temperatura ir neleidzia prilipt kaladelem (elementariausias is ju yra vario tepalas).
NU dabar reik ziuret pagal visus siuos punktus.
Vartotojo avataras
Alee
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Alee » 2006 Rgp 01, 23:26

ALDU, tesiant tema tam skirtoje vietoje: ;)

Del stabziu tai jie seniau cypaudavo stabdant, vaziuojant praktiskai bet kokiu greiciu ir kartais tiesiog riedant (net nestabdant). Pakeistos visos kaladeles, priekiniai diskai.. Taciau atsirado vibracija (dazniausiai girdima kieme besiparkuojant, kai masina savo eiga rieda ant "D" ar "R" (deze automatas) ir svelniai spustelint stabdi.. Cypimas labai garsus ir "gailus", stabdziai tiesiog "inkshcia" :x Servise uzsiminus apie tai, konkretaus atsakymo negavau.. tik kruba pasvarsymu (gal prasitrins ir nustos cypti, gal naujos kaladeles levos ir t.t.)
Matau Conger uzsimine apie vario tepala.. bet ar nebus taip, kad sutepus nustos cypti ir nustos stabdyti ?
MY02 Subaru Impreza WRX STI MT6
Conger
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2005 Lap 25, 15:39
Miestas: Vilnius

Standartinė Conger » 2006 Rgp 02, 08:08

Alee rašė:ALDU, tesiant tema tam skirtoje vietoje: ;)

Del stabziu tai jie seniau cypaudavo stabdant, vaziuojant praktiskai bet kokiu greiciu ir kartais tiesiog riedant (net nestabdant). Pakeistos visos kaladeles, priekiniai diskai.. Taciau atsirado vibracija (dazniausiai girdima kieme besiparkuojant, kai masina savo eiga rieda ant "D" ar "R" (deze automatas) ir svelniai spustelint stabdi.. Cypimas labai garsus ir "gailus", stabdziai tiesiog "inkshcia" :x Servise uzsiminus apie tai, konkretaus atsakymo negavau.. tik kruba pasvarsymu (gal prasitrins ir nustos cypti, gal naujos kaladeles levos ir t.t.)
Matau Conger uzsimine apie vario tepala.. bet ar nebus taip, kad sutepus nustos cypti ir nustos stabdyti ?


:) Nenustos stabdyt, tik reikia tepti juo kreipianciasias ir kaladeliu nedarbinius pavirsius, o ne frikcionus :) Beje, gal dar turi ten dvieju rusiu solenoidinius voztuvus, butu gerai paziureti-pabandyti, jei galima.
Vartotojo avataras
aKa_Rio
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 516
Užsiregistravo: 2005 Lap 24, 16:58
Miestas: Vilnius

Standartinė aKa_Rio » 2006 Rgp 02, 08:27

Conger rašė: Beje, gal dar turi ten dvieju rusiu solenoidinius voztuvus, butu gerai paziureti-pabandyti, jei galima.
Na, visgi vilties neprarandi, o jei pasiseks, tai kaina iskart + 2-3 kilai :lol:
MY05 9-5 Aero 2.3
ex. MY97 9000 Aero 2.3
Vartotojo avataras
Alee
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Alee » 2006 Rgp 02, 09:08

Conger rašė: Beje, gal dar turi ten dvieju rusiu solenoidinius voztuvus, butu gerai paziureti-pabandyti, jei galima.


Abu buvo atiduoti pjezo.
MY02 Subaru Impreza WRX STI MT6
Vartotojo avataras
Alee
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Alee » 2006 Rgp 02, 09:11

aKa_Rio rašė: Na, visgi vilties neprarandi, o jei pasiseks, tai kaina iskart + 2-3 kilai :lol:


Nu tai teisingai.. APCshke butu pirmas mazgas kuri tikrinciau jei butu problema su boostu (tuo labiau overboostas).

O griztant prie stabdziu cypimo po sirytinio apsilankymo ZR paaiskejo, kad Delados servise man blogai priekines kaladeles sugebejo idet (aukstyn kojom :x ) buvo atkeista taip kaip turi buti - cypimas sumazejo, bet nedingo.. ZR diagnoze - cypia del to, kad idetos neoriginalios :?
MY02 Subaru Impreza WRX STI MT6
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Standartinė pjezo » 2006 Rgp 02, 10:26

Alee rašė:
Conger rašė: Beje, gal dar turi ten dvieju rusiu solenoidinius voztuvus, butu gerai paziureti-pabandyti, jei galima.


Abu buvo atiduoti pjezo.


Kas pasake miau :?: :lol:

Kaip ir kalbejom vienas is ju man tiko ;)
Vat belieka kada susitikus aluciu tai patvirtinti ;)

to :arrow: Conger
Jeigu yra poreikis galime susitikti atiduociau likusi voztuva.
Arba galeciau ir is savojo isemes paskolinti pabandyti :roll:
Beja man pavyko isiaiskinti kuris skirtas aero kuris paprastam ir kaip juos atskirti :lol:
Tad jeigu reikia rasyk man i privata, susitarsime kaip galetume susitikti ;)
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG
Conger
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2005 Lap 25, 15:39
Miestas: Vilnius

Standartinė Conger » 2006 Rgp 02, 10:36

pjezo rašė:
Alee rašė:
Conger rašė: Beje, gal dar turi ten dvieju rusiu solenoidinius voztuvus, butu gerai paziureti-pabandyti, jei galima.


Abu buvo atiduoti pjezo.


Kas pasake miau :?: :lol:

Kaip ir kalbejom vienas is ju man tiko ;)
Vat belieka kada susitikus aluciu tai patvirtinti ;)

to :arrow: Conger
Jeigu yra poreikis galime susitikti atiduociau likusi voztuva.
Arba galeciau ir is savojo isemes paskolinti pabandyti :roll:
Beja man pavyko isiaiskinti kuris skirtas aero kuris paprastam ir kaip juos atskirti :lol:
Tad jeigu reikia rasyk man i privata, susitarsime kaip galetume susitikti ;)


Parasiau :-D
Vartotojo avataras
aKa_Rio
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 516
Užsiregistravo: 2005 Lap 24, 16:58
Miestas: Vilnius

Standartinė aKa_Rio » 2006 Rgp 02, 12:16

pjezo rašė:Beja man pavyko isiaiskinti kuris skirtas aero kuris paprastam ir kaip juos atskirti :lol:
Tad jeigu reikia rasyk man i privata, susitarsime kaip galetume susitikti ;)
Nagi, tai prašytume pasidalinti savo patirtimi. Aš kiek žiūrėjausi internete detalių tinklapiuose, tai visur pateikiamas vienas "part numberis", t.y. 7485576. Tai taip ir suprantu, kad i visus 9000 nuo 93 metu eina tas pats APC salenoidinis vožtuvas :?
MY05 9-5 Aero 2.3
ex. MY97 9000 Aero 2.3
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Standartinė pjezo » 2006 Rgp 02, 14:52

aKa_Rio rašė:Nagi, tai prašytume pasidalinti savo patirtimi. Aš kiek žiūrėjausi internete detalių tinklapiuose, tai visur pateikiamas vienas "part numberis", t.y. 7485576. Tai taip ir suprantu, kad i visus 9000 nuo 93 metu eina tas pats APC salenoidinis vožtuvas :?


Teisingai, "part number", 7485576 yra vienodas ir paprastiems (lpt, fpt) ir aero (hpt). Taciau solenoidai skiriasi ;) Pas mane kazkodel buvo idetas negimtasis-aerinis, matyt kazkas jau buvo keites ir sumaise per ta part nr vienoduma...-Pasekmes-"nivalino" taip kaip turetu.
Uzdejus paprasta ant hpt turi "valinti" gausiai, ka patvirtino ir Alee, nes voztuvas negali pakankamai praleisti oro ir Mitsubisi turba uzpucia "bezbozna" slegi...

Pirmas skirtumas vizualiai apziurejus voztuva matosi, kad du is triju vamzdeliu pas hpt yra su didesnemis skylutemis nei pas ta kuris skirtas lpt,fpt.
Antras skirtumas- apvertus voztuva, ant "kojos" (nezinau kaip kitaip pavadinti, na ta ovalo formos platforma su dviem skylutem varztams) sale varztu skyluciu randame du skaicius is keliu skaitmenu, vienas is skaiciu vienodas pas abu voztuvus o vienas skiriasi, kiek pamenu pas lpt,fpt-01 pas hpt-02.
Vat taip ir galima atskirti ;) Zinoma paprasciausiai pagal skyluciu diametra, padejus du voztuvus salia akivaizdziai matosi, na o viena karta pamates velau nesunkai ir taip atpazinti gali.
Beja speedpart kiek ziurejau tai nuotraukose tikrai aerinio solenodai...

Adminam..
Gal tema apie solenoidus gal reiketu iskirti ar perkelti prie diskusijos apie problemas su turbina :idea: :roll:
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG
Conger
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2005 Lap 25, 15:39
Miestas: Vilnius

Standartinė Conger » 2006 Rgp 02, 15:19

pjezo rašė:
aKa_Rio rašė:Nagi, tai prašytume pasidalinti savo patirtimi. Aš kiek žiūrėjausi internete detalių tinklapiuose, tai visur pateikiamas vienas "part numberis", t.y. 7485576. Tai taip ir suprantu, kad i visus 9000 nuo 93 metu eina tas pats APC salenoidinis vožtuvas :?


Teisingai, "part number", 7485576 yra vienodas ir paprastiems (lpt, fpt) ir aero (hpt). Taciau solenoidai skiriasi ;) Pas mane kazkodel buvo idetas negimtasis-aerinis, matyt kazkas jau buvo keites ir sumaise per ta part nr vienoduma...-Pasekmes-"nivalino" taip kaip turetu.
Uzdejus paprasta ant hpt turi "valinti" gausiai, ka patvirtino ir Alee, nes voztuvas negali pakankamai praleisti oro ir Mitsubisi turba uzpucia "bezbozna" slegi...

Pirmas skirtumas vizualiai apziurejus voztuva matosi, kad du is triju vamzdeliu pas hpt yra su didesnemis skylutemis nei pas ta kuris skirtas lpt,fpt.
Antras skirtumas- apvertus voztuva, ant "kojos" (nezinau kaip kitaip pavadinti, na ta ovalo formos platforma su dviem skylutem varztams) sale varztu skyluciu randame du skaicius is keliu skaitmenu, vienas is skaiciu vienodas pas abu voztuvus o vienas skiriasi, kiek pamenu pas lpt,fpt-01 pas hpt-02.
Vat taip ir galima atskirti ;) Zinoma paprasciausiai pagal skyluciu diametra, padejus du voztuvus salia akivaizdziai matosi, na o viena karta pamates velau nesunkai ir taip atpazinti gali.
Beja speedpart kiek ziurejau tai nuotraukose tikrai aerinio solenodai...

Adminam..
Gal tema apie solenoidus gal reiketu iskirti ar perkelti prie diskusijos apie problemas su turbina :idea: :roll:


Sorry, cia ash nuo stabdziu prie solenoidu perejau :mrgreen: :oops:
Vartotojo avataras
SH0x
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 2006 Rgs 28, 12:30
Miestas: Kaunas Vilnius

Standartinė SH0x » 2007 Bal 23, 16:00

tai taip niekas ir neparase i kokias kalades keite (btw o kokios orginalios), ir kur pirko (siandien irgi pradejo silpnai cypt)
SH0x

'01 SAAB 9-5 136kW 2.3t Wagon AT
'07 Toyota Corolla 124bhp MT
Kaunas Vilnius
Vartotojo avataras
sabusa
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1056
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 19:00
Miestas: Klaipėda- Kaunas
Contact:

Standartinė sabusa » 2007 Bal 23, 16:37

Maniškis ir kažkokį lengvą cipimą rodo lėtai riedant. Įtariu, kad gali cilindriukas gerai nevaikščioti, reiks prisiruošti kada pasižiūrėti.
SAAB 9000CSE
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2007 Bal 23, 18:44

SH0x rašė:tai taip niekas ir neparase i kokias kalades keite (btw o kokios orginalios), ir kur pirko (siandien irgi pradejo silpnai cypt)

Aš rašiau, išlaidų ataskaitoje, berods.
9-5 Aero Estate, MY2002, AT
Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 1 ir 0 svečių