kazkur jaucias laisva eiga, stugtelejimai jegos perdavime

Senų temų archyvas
dede_mantas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2010 Lap 14, 21:47

Re: kazkur jaucias laisva eiga, stugtelejimai jegos perdavim

Standartinė dede_mantas » 2010 Lap 23, 13:08

Tikras rašė:
dede_mantas rašė:Pas mane irgi tokia pati problema buvo, toks jausmas kad kazkas neprisukta priekiniame rate, pasirodo priekinio balkio vienas is salinbloku susidevejes ir kai masina gauna apkrovima metalas i metala lieciasi is ten ir tas ikyrus garsas.

jo jo toks jaumas kad metalas i metala duoda, siaip jis pas mane jauciavi vaziuojant is vietos, taip staigiau sankaba paleidus toks bum. Reiks pasitikrinti pakaba, bet technikine nieko nerado...tai vat ir klausimas ar ta guma is apacios lengvai aptinkama?


Lengvai, paprastai visi meistriukai pati rata visaip lauzo ziuri,man ir tik is trecio karto atrado ir tai atsitiktinai, jau buvau pradejes galvot kad man vaidenasi tas bildesys :) ten toks trikampas metalinis tvirtinimas is apacios prisisuka prie priekinio balkio ir kai issinesioja guma pats balkis lieciasi su tuo tvirtinimu.
Khary900
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: 2009 Sau 19, 17:36

Standartinė Khary900 » 2010 Lap 23, 20:20

Pas mane variantas buvo,kai tik Saab'a nupirkau važiuojant atsirado bildesys,traškėjimas.Pats ilgai ieškojau,uošvis,švogeris,galu gale servize ant hidro stendo pradėjom lėktuvą purtyt-nieko neradom,o važiuojant bilda kaip kokia pasibaigusi granata-viskas baigėsi kai pasikeičiau šarnyrą.
Padangių karalius Saab 900 OG UVJ643
Subaru Forester. HGF 620 Ištuštinus barą- ropoja keturiom.
Vartotojo avataras
Romeo
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 771
Užsiregistravo: 2009 Lie 17, 20:43
Miestas: Kaunas

Re: kazkur jaucias laisva eiga, stugtelejimai jegos perdavim

Standartinė Romeo » 2013 Bal 21, 14:42

Sveiki pilotai. Prikelsiu seną temą. Turiu, manau, nemažą problemą. Trumpai tariant, dingo bėgiai. Pas mane irgi buvo laisvumas tiek staigiai numetus koją nuo gazo pedalo tiek staigiai užmynus dugną. Ir štai, šiandien ta diena, kai gazo užmynimas nedavė jokios naudos. Pasigirdo džeržgimas ir mašina nebevažiuoja nei vienu bėgiu. Žinau, kad pas mane link pabaigos buvo/yra vidinės granatos, nes posūkyje gerai paspaudus jausdavosi nemaža vibracija. Tai tą laisvumą irgi buvau nurašęs tom pačiom vidinėm granatom. Bet dabar, po šio įvykio, pradėjau svarstyti kas neatlaikė apkrovos. Pats Saabas jau servise, laukia rytdienos. Bet norisi anksčiau daugmaž orientuotis kur problema bus. Taigi, kas turit laiko pasvarstom kartu kame gali būti problema.

P.S. prie to pačio, gal kas turit tvarkingą mechaninę dėžę 96 m. Saab 9000 2.3t? Čia jei pasitvirtins, kad problemos dėžėje. Ar iš vis jų nebūna tvarkingų :lol:
Ir dar vienas klausimas. Ar yra skirtumai tarp LPT ir FPT dėžių? Ir jei taip tai ko reiktų prie dėžės papildomai, kad galėčiau susimontuoti FPT dėžę? Kad Aero skiriasi - žinau. Bet ant šios žemelės turbūt be prošvaisčių paimti ją.
Iš anksto dėkui už pamąstymus ;)
Saab 9-5 2.3t Vector MY2005. TD04-15T, Stage 1 ir su dujine virykle po kapotu + E85
Ex Saab 9000 2.3 t CDE 96` buvęs LPT. TD04-15T + T7 APC. Po kapotu - dujinė virykė.
Vartotojo avataras
Rudik
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1381
Užsiregistravo: 2010 Lap 28, 18:26
Miestas: Vakarai

Re: kazkur jaucias laisva eiga, stugtelejimai jegos perdavim

Standartinė Rudik » 2013 Bal 22, 07:33

pries nuimant deze (aisku, jai jau ne per velai) tegu patikrina tarpini pusasi, nebutu trukes per slicus
900 '84 B202L "Trollsta": LPG + "go baby, GO" systems. 1984-2015.
940 MadWagon FB (flying brick)
Квадратиш-практиш-гут!


Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Maximus
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 2007 Lie 08, 11:53
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: kazkur jaucias laisva eiga, stugtelejimai jegos perdavim

Standartinė Maximus » 2013 Bal 22, 09:26

Minetos dezes (E ir L/R) skiriasi perdavimais.
Siaip ta kur is LPT, irgi visai normali deze.
P.S. pagal aprasytus simptomus, nemanau kad problema dezeje
SAAB 95 B234? LPG dailywagon project
SAAB 95 B235R aerowagon
SAAB 9000 forever & SAAB'ai 95 ir 9000 dalimis

SAAB performance / tuning / chiptuning / upgrade - works & parts & etc.
Trumpai tariant - visapusiškas SAAB automobilių tiuningas
Vartotojo avataras
Romeo
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 771
Užsiregistravo: 2009 Lie 17, 20:43
Miestas: Kaunas

Re: kazkur jaucias laisva eiga, stugtelejimai jegos perdavim

Standartinė Romeo » 2013 Bal 22, 15:53

Taip, problema ne dezeje. Pirmiausia ir tikrino pusasius. Rado beda, kaip Rudik minejo, keleivio puseje tarpine pusasio dalis nuejo. Ta kuri su slicais. Kaip supratau tai siu saabu liga. Dabar pagrindine beda rasti gera sia dali. Gal kas is forumo turit pasiulyti?
Saab 9-5 2.3t Vector MY2005. TD04-15T, Stage 1 ir su dujine virykle po kapotu + E85
Ex Saab 9000 2.3 t CDE 96` buvęs LPT. TD04-15T + T7 APC. Po kapotu - dujinė virykė.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių