Pasiulymas

Klausimai moderatoriams, bendra forumo informacija
virbalai
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009 Bal 24, 20:32
Miestas: vilnius

Pasiulymas

Standartinė virbalai » 2009 Rgs 03, 11:36

Sveiki mieli forumo lankytojai ir jo administratoriai, as turiu pasiulyma susijusi su forumo administravimu, mano pasiulymas butu toks, kad reiktu sukurt atskiras kelias temas skirtas tik SAAB 9-5, 9-3, 900, 9000 ir kt., nes pvz dabar prie "techniniu dalyku" galimarasti ir skaityti belenka ir apie viska, butu paprasciau jei butu informacija skirtsoma i atskirus segmentus pagal modelius. Cia tik pastebejimas - pasiulymas. Ka manot gerbiamieji?
dr.amber
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 408
Užsiregistravo: 2008 Lie 13, 21:10
Miestas: Klaipėda

Standartinė dr.amber » 2009 Rgs 03, 11:52

per mažai dalyvių, kad toks skirstymas būtų naudingas.
Vartotojo avataras
aurissan
Asas
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 2009 Rgp 01, 22:13
Miestas: Alytus, Kaunas

Standartinė aurissan » 2009 Rgs 03, 11:56

Kaikurioms problemoms tai būtų gan patogu ieškoti atsakymų, bet pvz.: jei apie variklius kaikurios problemos tai tinka net ir visiems modeliams. Mano nuomonė- per didelis būtų susiskirstymas.
9-5 AERO MY05 MT
100NX GTI + Super Turbo
Almera 2.2 Di
ricardas
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 67
Užsiregistravo: 2009 Rgp 24, 12:27
Miestas: silale-klaipeda
Contact:

Standartinė ricardas » 2009 Rgs 03, 11:57

kad normaliai..as cia naujokas taj sunkai dar gaudaus kaip cia kur ieskot reikia..Siaip butu sutaupoma nemazai laiko..:)
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Re: Pasiulymas

Standartinė pjezo » 2009 Rgs 03, 13:38

virbalai rašė:Sveiki mieli forumo lankytojai ir jo administratoriai, as turiu pasiulyma susijusi su forumo administravimu, mano pasiulymas butu toks, kad reiktu sukurt atskiras kelias temas skirtas tik SAAB 9-5, 9-3, 900, 9000 ir kt., nes pvz dabar prie "techniniu dalyku" galimarasti ir skaityti belenka ir apie viska, butu paprasciau jei butu informacija skirtsoma i atskirus segmentus pagal modelius. Cia tik pastebejimas - pasiulymas. Ka manot gerbiamieji?


neverta.
tokios idejos pasiulomos mazdaug karta per 1,5-2 metus. kiek as forume tai jau matau 3 toki pasiulyma, gal buvo ir daugiau...
ir pasiziurejus paaiskeja, kad tame jokios prasmes.
- kaikuriu modeliu pakankamai mazai, tiesiog mirusi forumo dalis butu
-nemaza dalis problemu bendros daugeliui modeliu (varikliai, turbinos, sviesu problemos, alyva ir tt) ir aktualu aptarinet neiskiriant.
- forumas nera toks labai didelis ir gremezdiskas kad vertetu daryti dar papildoma suskirstyma.

p.s. beja- sitai temai cia ne vieta- turetu buti prie administravimo vingrybiu dedama IMHO...
p.p.s. ir jeu jau dabar irasom pranesimus ne i ta skyreli, kas bus kai tu skyriu/temu bus dar daugiau?
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG
Vartotojo avataras
Meshka
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 598
Užsiregistravo: 2006 Rgs 11, 21:21
Miestas: Vilnius

Re: Pasiulymas

Standartinė Meshka » 2009 Rgs 03, 15:19

pjezo rašė:
virbalai rašė:Sveiki mieli forumo lankytojai ir jo administratoriai, as turiu pasiulyma susijusi su forumo administravimu, mano pasiulymas butu toks, kad reiktu sukurt atskiras kelias temas skirtas tik SAAB 9-5, 9-3, 900, 9000 ir kt., nes pvz dabar prie "techniniu dalyku" galimarasti ir skaityti belenka ir apie viska, butu paprasciau jei butu informacija skirtsoma i atskirus segmentus pagal modelius. Cia tik pastebejimas - pasiulymas. Ka manot gerbiamieji?


neverta.
tokios idejos pasiulomos mazdaug karta per 1,5-2 metus. kiek as forume tai jau matau 3 toki pasiulyma, gal buvo ir daugiau...
ir pasiziurejus paaiskeja, kad tame jokios prasmes.
- kaikuriu modeliu pakankamai mazai, tiesiog mirusi forumo dalis butu
-nemaza dalis problemu bendros daugeliui modeliu (varikliai, turbinos, sviesu problemos, alyva ir tt) ir aktualu aptarinet neiskiriant.
- forumas nera toks labai didelis ir gremezdiskas kad vertetu daryti dar papildoma suskirstyma.

p.s. beja- sitai temai cia ne vieta- turetu buti prie administravimo vingrybiu dedama IMHO...
p.p.s. ir jeu jau dabar irasom pranesimus ne i ta skyreli, kas bus kai tu skyriu/temu bus dar daugiau?


Pas mus gal ir neverta-per mažai mūsų.Vokiškame forume tas padaryta.Visai patogu ir tvarkinga.
9-5 '03 2.3t Arc
virbalai
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 2009 Bal 24, 20:32
Miestas: vilnius

Standartinė virbalai » 2009 Rgs 03, 16:18

Na jei kartais kazkm tokios mintys kyla (reguliariai) gal visgi butu protinga tai padaryt?! O beje jei as naujokas ir man idomu viskas apie naujai nusipirkta 3.0 griffin modeliuka tai man reikia skaityt visa foruma iskaitant ir blevyzgas apie nieka? :)
Vartotojo avataras
draivas
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1101
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 07:37
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė draivas » 2009 Rgs 03, 16:55

virbalai rašė:Na jei kartais kazkm tokios mintys kyla (reguliariai) gal visgi butu protinga tai padaryt?! O beje jei as naujokas ir man idomu viskas apie naujai nusipirkta 3.0 griffin modeliuka tai man reikia skaityt visa foruma iskaitant ir blevyzgas apie nieka? :)


Kaip naujokui - yra toks mygtukas "Ieškoti" (labai dažnai padeda). Ir taisykles pasiskaityt neprošal.
Kaip jau buvo pastebėta, šita tema irgi turėtų būti patalpinta tam tikrame skyrelyje - "Administravimas" jis vadinasi.

Sėkmės bendraujant ir vairuojant.
BioPower
ifixas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 154
Užsiregistravo: 2009 Bir 22, 22:30
Miestas: Vilnius

Standartinė ifixas » 2009 Rgs 03, 17:13

O aš manau visai patogu. Na ir kas, kad gal kažkiek ir bus neaktyvu, bet tarkime man dažnai būna neįdomu kai kurios temos.
Kitu atveju galima būtų įvesti taisyklę jog prie pavadinimo reikia prirašyti modelį. Pvz.: [Saab 9-3] Kuro siurblys.
Viskas vyktų daug greičiau.
Ex. SAAB 900NG (MY97). 2,0i.
Ex. SAAB 9-5 (MY98). 2,3t, AT.
Vartotojo avataras
draivas
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1101
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 07:37
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė draivas » 2009 Rgs 03, 20:14

ifixas rašė:O aš manau visai patogu. Na ir kas, kad gal kažkiek ir bus neaktyvu, bet tarkime man dažnai būna neįdomu kai kurios temos.
Kitu atveju galima būtų įvesti taisyklę jog prie pavadinimo reikia prirašyti modelį. Pvz.: [Saab 9-3] Kuro siurblys.
Viskas vyktų daug greičiau.


Vat vat. Taisyklėse ne veltui esu parašęs, kad temos pavadinimus formuluotumėt kuo tiksliau o ne "Problemele, padekit" "Keistas garsas variklyje" "gal žinot kas gali būt" ir pan. Kad ir šita tema: "Pasiūlymas" - kas siūloma? Turėtų matytis iš pavadinimo bent jau kokia nors užuomina :twisted: :twisted:
Buvau kažkada labai radikliai nusiteikęs trint tokias ir panašias temas, bet kolegos forumiečiai gi demokratiška liaudis, atkalbėjo, bet po šiai dienai esu įsitikinęs, kad tinkamai suformuluoti temų pavadinimai daug kam palengvintų paieškas.

Vienžo, perkeliu šitą temą į administravimo skiltį, nes čia jai ne vieta.
BioPower
Edas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 157
Užsiregistravo: 2008 Kov 19, 17:46
Miestas: Kazlų Rūda

Standartinė Edas » 2009 Rgs 03, 23:47

Aš pats norėjau siūlyti tokia idėją. Nes manau daug lengviau būtų rasti atsakymus į tau rūpimus klausimus. Nei ieškoti bendroje mišrainėje. Pvz. aš savo 9000 dar ilgai ilgai turėsiu ir niekam neparduosiu tad ir tokios temos man praverstų. :-D
VOLVO 850 2.0 MY95
ex. SAAB 9000 CD 2.0t MY88
Vartotojo avataras
drh
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1165
Užsiregistravo: 2007 Sau 24, 18:16
Miestas: Vilnius

Standartinė drh » 2009 Rgs 04, 13:45

Manau,kad apie toki temu suskirstyma buvome susimaste kiekvienas,bet apciuopamos naudos tikrai butu maziau, nei vargo. Del jau apkalbetu priezasciu,kaip saab audio, kuro sanaudos, DI, turbo ir begale kitu, nuo barskuciu iki valytuvu. Neretai ir dabar tvarkos truksta,o su per dideliu susmulkinimu naudos neatnestu.

BMW forumas turi modelius 3er 5er 7er, o ten susmulkinta pagal kebulus. Patogu apsirinkti bendrai informacijai apie konkretu modeli,o daugiau tai....
Saab 9-5 2,3t Vector MY02 LPG
Honda Deauville NT650V
Vartotojo avataras
domas.j
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 804
Užsiregistravo: 2006 Rgs 10, 17:11
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė domas.j » 2009 Gru 29, 14:28

Sveiki Forumo Adminai. Turiu toki kaip ir klausimeli, kaip ir pasiulyma o gal net ir prashyma, kuris manau padetum visiems cia besilankantiems. Gal galima butu pavalyt foruma nuo nereikalingu temu? Manau lengviau ir naujokam butu, gal greiciau rastu reikiamas temas ir atsakymus i rupimus klausimus.
O ir puiki kaledine dovana butu forumieciam :-D
Vartotojo avataras
Nu_irkas
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009 Rgs 21, 18:38
Miestas: Vilnius

Standartinė Nu_irkas » 2009 Gru 29, 15:06

Nu irdar prie to pačio-gal būtų galima atskirti temas (bent jau techniniuose klausimuose) pagal automobiulius (kadangiu valdau 9-5, neįdomu žiūrėti į kitų autoproblemas :? )
Chrysler Town&Country 3.8, MY 2006
Saab 9-3 OG Aero, MY 2000
ex: 9-5 Vector, MY 04
Negenda tik kaimyno automobilis
Vartotojo avataras
hartke
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 925
Užsiregistravo: 2009 Geg 05, 12:22
Miestas: Klaipeda

Standartinė hartke » 2009 Gru 29, 16:56

manau kad cia sunkiai butu, nes dazniausiai buna taip:
mano 9-5 neveikia tas anas, ir pasipyla atsakymai, nezinau kaip su tais 9-5, bet mano 9-3 yra taip. arba tesiog nekuriant naujos temos paklausia tos pacios bedos apie 9000
SAAB 9-5 MY00 2.0t bulviavežis
SAAB 9-5 MY03 2.3T Aero limuzinas

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių