SAAB detaliu vagyste

Pokalbiai, įspūdžiai, klausimai, diskusijos apie viską
Vartotojo avataras
rds
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: 2008 Bir 25, 18:51
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė rds » 2009 Bir 14, 19:58

Ne vagystė, bet vistiek..vakar grįžau iš Utenos, pasistačiau mašiną kaip visada, kieme taip, kad niekam neužkliūtų, visi pravažiuotų ir dar tarpas liktų, kad ir manęs kas neužkabintų. Šiandien po pietų išeinu į lauką, žiūriu kažko mašina kreivai stovi..pasirodo kažkokiam nevispročiui asilo galvai su peiliu rankoj mano padangos nepatiko..galvojau kad tik vieną, užsidėjau atsarginį ratą, išvažiavau iš kiemo, jaučiu kad netaip kažkas. Sustoju, o pasirodo, kad ir antra kiaura..Nu vamzdec! Katik į parduotuvę ėjau, tai blia žiūriu kad ir trečia jau pusiau išsileidus.Tai dabar stovi mano mašina su vienu sveiku ratu. Pagaučiau aš tą iškrypėlį.. :?
PARDUOTAS: Saab 9-5, 2.0t, MY01, SE Carlsson: EDB:165
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
drh
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1165
Užsiregistravo: 2007 Sau 24, 18:16
Miestas: Vilnius

Standartinė drh » 2009 Bir 14, 20:03

jo kerstauja uz kazka, gal fiat`o fanas pyksta kad saabo nenupirko, pabandyk is bright side paziureti, padangu jau nesuklijuosi tai puiki proga atsinaujinti
Saab 9-5 2,3t Vector MY02 LPG
Honda Deauville NT650V
Vartotojo avataras
domas.j
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 804
Užsiregistravo: 2006 Rgs 10, 17:11
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė domas.j » 2009 Bir 14, 20:04

truksta zodziu :shock: , blia be pasigailejimo tokius :evil:
uzuojauta
Vartotojo avataras
rds
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: 2008 Bir 25, 18:51
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė rds » 2009 Bir 14, 20:06

drh rašė:jo kerstauja uz kazka, gal fiat`o fanas pyksta kad saabo nenupirko, pabandyk is bright side paziureti, padangu jau nesuklijuosi tai puiki proga atsinaujinti


Tai taip, jau reikėjo man naujų padangų, bet tai gerai, aš jas nusipirksiu. Nu bet tai nafik, belieka tik vežtis ant tralo iki serviso, pats juk kiaurom padangom nenuvažiuosiu
PARDUOTAS: Saab 9-5, 2.0t, MY01, SE Carlsson: EDB:165

Paveikslėlis
bokstas
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 65
Užsiregistravo: 2007 Gru 09, 19:24
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė bokstas » 2009 Bir 14, 20:24

rds rašė:Ne vagystė, bet vistiek..vakar grįžau iš Utenos, pasistačiau mašiną kaip visada, kieme taip, kad niekam neužkliūtų, visi pravažiuotų ir dar tarpas liktų, kad ir manęs kas neužkabintų. Šiandien po pietų išeinu į lauką, žiūriu kažko mašina kreivai stovi..pasirodo kažkokiam nevispročiui asilo galvai su peiliu rankoj mano padangos nepatiko..galvojau kad tik vieną, užsidėjau atsarginį ratą, išvažiavau iš kiemo, jaučiu kad netaip kažkas. Sustoju, o pasirodo, kad ir antra kiaura..Nu vamzdec! Katik į parduotuvę ėjau, tai blia žiūriu kad ir trečia jau pusiau išsileidus.Tai dabar stovi mano mašina su vienu sveiku ratu. Pagaučiau aš tą iškrypėlį.. :?


Užuojauta. Teks ant plytų porai valandų pastatyt, kol suvežiosi ratus montavimui...
Man pačiam panašiai buvo žiemą, bet subadė 2 ratus su yla - kameros išsprendė bėdą.
9-3 SE Coupe 2.0T '02
900 OG Cabrio
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
gedas666
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2008 Gru 21, 18:16
Miestas: Vilnius

Standartinė gedas666 » 2009 Bir 14, 22:03

rds rašė:Ne vagystė, bet vistiek..vakar grįžau iš Utenos, pasistačiau mašiną kaip visada, kieme taip, kad niekam neužkliūtų, visi pravažiuotų ir dar tarpas liktų, kad ir manęs kas neužkabintų. Šiandien po pietų išeinu į lauką, žiūriu kažko mašina kreivai stovi..pasirodo kažkokiam nevispročiui asilo galvai su peiliu rankoj mano padangos nepatiko..galvojau kad tik vieną, užsidėjau atsarginį ratą, išvažiavau iš kiemo, jaučiu kad netaip kažkas. Sustoju, o pasirodo, kad ir antra kiaura..Nu vamzdec! Katik į parduotuvę ėjau, tai blia žiūriu kad ir trečia jau pusiau išsileidus.Tai dabar stovi mano mašina su vienu sveiku ratu. Pagaučiau aš tą iškrypėlį.. :?

Žėk, kad tam iškrypėliui neatsirastų noras savo juodą darbą ant naujų padangų pakartot. :!:
9-5 Aero, MY2002, AT
Vartotojo avataras
trance_inside
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 485
Užsiregistravo: 2007 Rgs 24, 21:19
Miestas: Vilnius

Standartinė trance_inside » 2009 Bir 15, 00:57

rds rašė:Ne vagystė, bet vistiek..vakar grįžau iš Utenos, pasistačiau mašiną kaip visada, kieme taip, kad niekam neužkliūtų, visi pravažiuotų ir dar tarpas liktų, kad ir manęs kas neužkabintų. Šiandien po pietų išeinu į lauką, žiūriu kažko mašina kreivai stovi..pasirodo kažkokiam nevispročiui asilo galvai su peiliu rankoj mano padangos nepatiko..galvojau kad tik vieną, užsidėjau atsarginį ratą, išvažiavau iš kiemo, jaučiu kad netaip kažkas. Sustoju, o pasirodo, kad ir antra kiaura..Nu vamzdec! Katik į parduotuvę ėjau, tai blia žiūriu kad ir trečia jau pusiau išsileidus.Tai dabar stovi mano mašina su vienu sveiku ratu. Pagaučiau aš tą iškrypėlį.. :?


Uzuojauta. Draugui panasiai buvo del parkavimo, bet svetimam kieme, tada berods dvi perpjove. Uztai stengiuosi ir nelaikyt masinos kieme del panasiu urodu. Linkiu surast ir ji paty subadyt.
SAAB 9-5 2.3t '02
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
trulikas
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 888
Užsiregistravo: 2007 Rgp 20, 17:56
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė trulikas » 2009 Bir 15, 10:53

reik stebet aplinka dabar. pasiklausinesiu vietiniu kandziulniku, gal kas ka mate
automobilių serviso paslaugos vilniuje
+3706636keturi964
Vartotojo avataras
Perkūnas
Asas
Pranešimai: 2688
Užsiregistravo: 2006 Lie 26, 13:31
Miestas: Marijampolė

Standartinė Perkūnas » 2009 Bir 15, 11:34

Manau,tokiu dalyku be priezasties ,niekas nedaro... :scratch:
900 OG T16 Aero Cabrio MY89
9-5 Aero (Stage1) MY02
9-5 3,0TiD MY04
Vartotojo avataras
trance_inside
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 485
Užsiregistravo: 2007 Rgs 24, 21:19
Miestas: Vilnius

Standartinė trance_inside » 2009 Bir 15, 14:09

Davidson rašė:Manau,tokiu dalyku be priezasties ,niekas nedaro... :scratch:


Na buna, kartais tikrai perdetai padaro. Kai kada uztenka tik padanga nuleist.
Atsiranda, zinoma, kvailiu, kuriems ir langus maza isdauzyt, bet reciau.
SAAB 9-5 2.3t '02
Paveikslėlis
Tomas75
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 241
Užsiregistravo: 2008 Spa 13, 12:48
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Tomas75 » 2009 Bir 15, 15:05

pensininkų stilius ratus badyt :x
Japonijos kibirų pramonė
Vartotojo avataras
rds
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: 2008 Bir 25, 18:51
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė rds » 2009 Bir 15, 18:41

Davidson rašė:Manau,tokiu dalyku be priezasties ,niekas nedaro... :scratch:


Tai tame ir visa istorijos nesamonė, kad niekam nieko neužstačiau, nieko neįbrėžiau, nieko nepavogiau ir panašiai. Su kaimynu kalbėjausi šiandien ryte, besidėdamas "zapaskes", tai sakė, kad prieš pusmetį vieną tokį pagavę buvo, nes kas savaitę vis padarydavo kažką, paauklėjo kaip reikiant, buvo ramu. Kaimynas nedirba, langai jo į kiemo pusę, geranoriškas tokis, tai sutarėm, kad pasaugos mano ratus kelias dienas, karts nuo karto pro langą žvilgteldamas. O kas iš finansinės pusės- kainavo lygiai 1700lt UAB "Dagris" GoodYear Excellence 225/45 R17 padangos, plius montavimas, blansavimas plius naujų varžtų komplektas, nes anie prasitampę jau buvo. Pasipasakojus kas nutiko, chebra nuo kiekvienos padangos po 40lt numetė kaip nuolaidą, už ką esu dėkingas, malonūs, mandagūs ir "savi" žmonės ten dirba :) Net kavos palikau pasivaišint :) Laukiam ryto..

P.S. Kas dėl padangų, tai esu gerokai nustebintas kokybės atžvilgiu. Testdrive dariau po darbo Ukmergės autostrada iki Maišiagalos ir atgal. Padangos pasirodė žymiai tylesnės nei buvusios Pirelli, modelio nepasakysiu. Posūkiuose stovi stabiliau, per balas taip pat per vairą taip smarkiai nekerta. Aišku čia gali būt vien dėl to, kad protektoriaus gylis su buvusių nepalyginamas. Pavažinėsiu daugiau, galėsiu brūkštelt atsiliepimus

P.P.S. Ar tiesa, kad naujas padangas reikia vežt perbalansuot po 1500-2000km?
PARDUOTAS: Saab 9-5, 2.0t, MY01, SE Carlsson: EDB:165

Paveikslėlis
Vartotojo avataras
mantux777
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009 Geg 13, 22:03
Miestas: Kaunas

Standartinė mantux777 » 2009 Bir 15, 18:52

Del Pirreli padangu, tai turejau P6000, tai tokiu triuksmingu padangu dar neteko sutikt. Kiek pazystamu yra tureje tokias, visi sake kad garsiai dirba.

O del balansavimo tai teko girdet tokiu gandu, nors nezinau kiek racijos tame yra.
9-5 2.3T SE '98
Vartotojo avataras
pelegrinus
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2007 Sau 10, 16:13
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė pelegrinus » 2009 Bir 15, 20:29

rds rašė:Tai tame ir visa istorijos nesamonė, kad niekam nieko neužstačiau, nieko neįbrėžiau, nieko nepavogiau ir panašiai.


man irgi panasiai buvo pries daugiau kaip metus. niekam neturejo uzkliuti kaip priparkavau. viena ryta radau pradurta priekine padanga - galvojau grizes is darbo uzsidesiu zapaske. uztrukau darbe. sutemus nenorejau terliotis. kita ryta radau tos pacios puses galine pradurta. kol keiciausi i zapaskes abu ratus prie manes prieidavo tai vienas, tai kitas vyrukas uzjausti ir pasiguosti, kad ir jiems pradure. mano masina buvo 7, kuriai pradure padangas. kita ryte po to kai patraukiau masina, vaziuodamas i darba prasukau pro ta vieta kur ratus pjausto - stovejo audine su nuleistais ratais...
9-5 Aero, 2oo1
Vartotojo avataras
rds
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: 2008 Bir 25, 18:51
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė rds » 2009 Bir 15, 20:41

Tai jei taip kas rytą pjausto, tai nepatingėčiau palaukt kur, o tada jau nežinau. Kaip nervina tokie nevispročiai parazitai, isivaizduojantys esantys pasaulio bambos ir tik nuo jų priklausys viskas, kas dedasi aplinkui. Nusispjaut man ant tokių
PARDUOTAS: Saab 9-5, 2.0t, MY01, SE Carlsson: EDB:165

Paveikslėlis

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių