9-3 SS/SW telefono funkcija

pasikinkes veja
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2011 Vas 25, 21:28
Miestas: Klaipeda

9-3 SS/SW telefono funkcija

Standartinė pasikinkes veja » 2011 Vas 28, 14:26

Sveiki, esu zalias saabuko pilotas, nors su svedu aparatais draugauju jau 7m.todel visi Jusu patarimai-konsultacijos man tikrai pravers. 1. kaip suaktyvinti bluetooth 9-3 93" ? didziajame ekrane matosi kad tokia funkcija galima, taciau ji nera aktyvi. Ir dar klausimukas kas per deze kabo po galine palange? dekoju uz jusu sugaista laika.
Vartotojo avataras
Grazvis
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 513
Užsiregistravo: 2011 Bir 05, 13:13
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Grazvis » 2011 Vas 28, 18:41

Trumpas aprašymas

32.gif


Elektrinė valdymo dalis, Electrical centre, dashboard (22)
Centrinis modulis, Main unit, radio (353)
Telefono modulis, Communication unit (468)
OnStar valdymo modulis, OnStar control panel (469)
SID'as, SID (541c)
Antena, Antenna, mobile phone (627)
Vairo valdymo klavišai, Steering wheel controls (633)
Mikrofonas, Microphone (634)
Galinė elektros valdymo dalis, Rear electrical centre (701)
CIM modulis, Column integration module (703)
• ICM modulis (2 arba 3), Infotainment control panel 2-3 (736b, c)


Aprašymas

Egzistuoja kelios telefonų sistemos: Tel 1, Tel 2 ir OnStar.

Tel 1 Sistema yra aprūpinta su ICM1 audio sistema ir turi išorinį telefono aparatą, kuris gali būti pajungtas prie audio sistemos. Tel 1 sistemoje, norint surinkti telefono numerį, reikia naudoti telefono aparato klaviatūrą. SS modeliuose mikrofonas yra sumontuotas virš vairuotojo galvos, prie salono apšvietimo. SW - sumontuota lango kolonoje, garsas "grojamas", per standartines kolonėles.

Tel 2 Sistema gali būti sumontuota tik su ICM2 ar ICM3 ir prie sistemos, paprastai, jau būna pajungtas telefonas.Telefono modulis SS modeliuose su montuotas po galinio lango palange, o SW - dešinėje bagažinės pusėje. Norint naudotis telefonu automobilyje, reikia įdėti SIM kortelę. ICM2 ir ICM3 sistemose, įjungus telefono fuknciją, informacija rodoma ekranėlyje. Mygtukai esantys ant vairo, gali valdyti telefoną - pakelti, padėti ragelį, ar rinkti numerį balsu, reguliuoti garso stiprumo lygį. Mikrofonas, paprastai, sumontuojamas prie salono apšvietimo, virš vairuotojo galvos.

OnStar sistema turi tas pačias Tel 2 funkcijas, tačiau prie jos dar papildomai yra keletas telekomunikacijos funkcijų (duomenų apsikeitimo su telefonino ryšio tiekėju). OnStar yra funkcija, kuri, esant reikalui, gali iškviesti įvairias tarnybas: policiją, greitąją. OnStar funkcija paprastai įjungiama nuspaudus atitinkamus klavišus. Tokiu būdu iškviečiamas pagalbos tarnybos budėtojas. Sistema automatiškai iškviečia pagalbą, jei įvyko avarija ir iššovė oro pagalvės.

OnStar funkcija yra išsskirtinai skirta Amerikos rinkai, todėl Lietuvoje neveikia.


Telefono modulis "komunikuoja" su likusiomis sistemomis per O-BUS protokolą.
9-3 SW, 1,9 TiD, MY'08
ex: 9-3 SS 2,2 TiD, MY'03
Vartotojo avataras
Grazvis
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 513
Užsiregistravo: 2011 Bir 05, 13:13
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Grazvis » 2011 Vas 28, 19:33

Detalus aprašymas

Tel 1

Tel 1 reiškia, kad automobilis yra aprūpintas su Saab Audio arba Saab ICM sistema. Tel 1 turi galimybę prijungti išorinį telefoną prie audio sistemos per specialius adapterius.

33.gif

34.gif


• Sistema naudoja anteną esančią ant stogo ir pajungiama per jos kabelį.
• SS/SW: Mikrofonas yra sumontuotas prie salono apšvietimo, virš vairuotojo galvos.
• Audio sistema yra pritildoma, kai skambinama.
• Garsas yra transliuojamas per audio sistemos kolonėles.
• paprastai, telefono baterija yra kraunama per spec. stovo, į kurį montuojamas telefonas, jungtį.
• Garsas gali būti reguliuojamas ant vairo esančius mykgtukus ar centrinėje valdymo panelėje (ICM).

Tel 2

Tel 2 sistema yra integruota į visą audio sistemą ir telefonas jau yra integruotas. Telefono modulis yra sumontuoas po galinio lango palange (SS), o SW - bagažinėje, dešinėje pusėje. Norint, kad sistema veiktų, reikia įdėti SIM kortelę į telefono modulį.
35.gif


Valdymo klavišais, esančiais ant vairo galima valdyti skambučius. Skambini balsu, atsakyti, keisti garsumo lygį, naršyti po skambučių sąrašus.Taip pat garsinėmis komandomis galima skaityti pranešimus, valdyti skambučius.

Norint, kad sistema tinkamai funkcionuotų, reikia įdėti SIM kortelę ir suvesti PIN kodą. Telefono signalas turi būti pakankamas, kad būtų galima naudotis telefonu. Jeigu sistema veikia korektiškai, ekrane degs TELE užrašas.

36.gif


Sistema naudoja abu ekranus - SID ir ICM. Telefono skambinimo funkcijos, kurios yra valdomos nuo vairo, visų pirma yra rodomos SID. Visa kita informacija, rodoma ICM ekranėlyje.

37.gif


Norint atsiliepti , reikia paspausti mygtuką, esantį ant vairo arba mygtuką esantį ICM su ragelio simboliu. Skambinančiojo/renkamas numeris rodomas SID ekrane, o SMS žinutės - ICM ekranėlyje.
9-3 SW, 1,9 TiD, MY'08
ex: 9-3 SS 2,2 TiD, MY'03
saab
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2009 Gru 04, 10:41
Miestas: Ignalina

Standartinė saab » 2011 Vas 28, 19:47

pas vienus i tą dėže dedasi mob. tel. sim kortelė o pas kitus (pvz kaip pas mane) yra kolonėlių stiprintuvas.:) kas liečia bluetooth tai ir aš nežinau kaip jį aktyvuoti, nes pas mane irgi jis yra...
Vartotojo avataras
aurissan
Asas
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 2009 Rgp 01, 22:13
Miestas: Alytus, Kaunas

Standartinė aurissan » 2011 Vas 28, 20:21

Prijungi kokio telefono bliūtūfo imtuvą ir tada aktyvuojasi kai yra ką prijungt, t.y. telefoną.
9-5 AERO MY05 MT
100NX GTI + Super Turbo
Almera 2.2 Di
rolka
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2010 Spa 20, 13:02

Standartinė rolka » 2011 Kov 01, 19:44

nevisalaik... pas mane stovi kai aktivuoji bluetooth reikia susirast masininio pavadinima koks idetas bluetooth i masiniuka ir suvest koda tada prijungia prie jo nu bent jau pas mane taip...
saab
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2009 Gru 04, 10:41
Miestas: Ignalina

Standartinė saab » 2011 Kov 01, 20:33

rolka rašė:nevisalaik... pas mane stovi kai aktivuoji bluetooth reikia susirast masininio pavadinima koks idetas bluetooth i masiniuka ir suvest koda tada prijungia prie jo nu bent jau pas mane taip...

o jei masinoj yra funkcija bluetooth, bet jos neranda tel?ka tada daryti?:)
saab
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2009 Gru 04, 10:41
Miestas: Ignalina

Standartinė saab » 2011 Kov 01, 20:35

saab rašė:
rolka rašė:nevisalaik... pas mane stovi kai aktivuoji bluetooth reikia susirast masininio pavadinima koks idetas bluetooth i masiniuka ir suvest koda tada prijungia prie jo nu bent jau pas mane taip...

o jei masinoj yra funkcija bluetooth, bet jos neranda tel?ka tada daryti?:)

O pas tave gal ir navigacija yra?:)
rolka
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2010 Spa 20, 13:02

Standartinė rolka » 2011 Kov 02, 21:31

seip turetu rasti vos iskart injungus bluetooth navigacijos nera pas mane
saab
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2009 Gru 04, 10:41
Miestas: Ignalina

Standartinė saab » 2011 Kov 02, 22:08

rolka rašė:seip turetu rasti vos iskart injungus bluetooth navigacijos nera pas mane

Tai pas tave gal Saab 9-5?
pasikinkes veja
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 69
Užsiregistravo: 2011 Vas 25, 21:28
Miestas: Klaipeda

Re: bluetooth

Standartinė pasikinkes veja » 2011 Kov 16, 07:15

negi ne pas viena neveikia bliutufas?
edgaras.s
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012 Bal 27, 17:45

Re: bluetooth

Standartinė edgaras.s » 2012 Geg 05, 22:48

Sveiki , nupirkau ir as saab 93 2003 2.2 tid , zodziu yra ir sat nav ir telefonas , bet kai nori pasirink meniu telefona , butent telefonas yra neaktyvus , leidzia rinktis tik sekanti, navigacija, kaip ji man aktivuoti gal kas galetu padeti naujokui? aciu
Vartotojo avataras
Haro
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 456
Užsiregistravo: 2010 Bir 13, 00:33
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: bluetooth

Standartinė Haro » 2012 Geg 06, 09:30

Gal korteles reikia ? :roll:
Saab 900 B236R Stage 1 MY95 greito kasdienuko projektas
Saab 2x 99 2.0 AT 1976 2.0 MT 1982
Saab 96 1.5 MT MY68
Saab 900, 9-3, 9-5 naudotos dalys
Tel 868 penki 20 penki 70
edgaras.s
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012 Bal 27, 17:45

Re: bluetooth

Standartinė edgaras.s » 2012 Geg 09, 10:07

o turbut radau ta dezute pagazinej , reikia tik dankteli nusiimt turbut , kad deti sim kortele. aciu uz patarima
Zubis
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 2012 Bal 26, 16:34

Re: bluetooth

Standartinė Zubis » 2012 Geg 10, 18:43

ir kaip idejai kortele?ar verta ir man ardyt?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių