Įskilo stiklas

AivarasStrazdas
Žiūrintis į dangų

Įskilo stiklas

Standartinė AivarasStrazdas » 2019 Spa 18, 06:18

Sveiki Volviečiai. Ne per seniausiai važiuojant neasfaltuotu keliu man į stiklą užkėlė gan nemažą akmenuką ir iškart pasirodė nedidelis įskilimas. Pravažinėjau mėnesį ir pastebiu, kad įskilimas plečiasi, tad nusprendžiau kažko imtis. Pasidomėjau stiklo tvarkymo kainomis ir nustėrau :shock: . Tad nusprendžiau pasiklausti, ką geriau daryti: ar užsisakyti naują stiklą ar vežti į kokį servisą, kur užtaisytų tik esamą problemą. Suprantu, kad kainos skiriasi labai stipriai, bet tokiuose reikaluose esu visiškai žalias, todėl noriu patarimo ką ir kodėl daryti būtų geriausia.
Algis796
Žiūrintis į dangų

Re: Įskilo stiklas

Standartinė Algis796 » 2019 Spa 21, 06:34

AivarasStrazdas rašė:Sveiki Volviečiai. Ne per seniausiai važiuojant neasfaltuotu keliu man į stiklą užkėlė gan nemažą akmenuką ir iškart pasirodė nedidelis įskilimas. Pravažinėjau mėnesį ir pastebiu, kad įskilimas plečiasi, tad nusprendžiau kažko imtis. Pasidomėjau stiklo tvarkymo kainomis ir nustėrau :shock: . Tad nusprendžiau pasiklausti, ką geriau daryti: ar užsisakyti naują stiklą ar vežti į kokį servisą, kur užtaisytų tik esamą problemą. Suprantu, kad kainos skiriasi labai stipriai, bet tokiuose reikaluose esu visiškai žalias, todėl noriu patarimo ką ir kodėl daryti būtų geriausia.

Jei įskilimas plečiasi tik viena kryptimi, galima "stabdyti". Jei yra "žvaigždutė", stabdymas - laikinas dalykas...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių