Padekit surast bilduka

rogi11
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2011 Lie 07, 16:40

Re: Padekit surast bilduka

Standartinė rogi11 » 2012 Sau 10, 09:36

Priekinių amortizatorių atraminiai guoliai gali bildėt.
9-5, AT, MY03
Vartotojo avataras
Romeo
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 771
Užsiregistravo: 2009 Lie 17, 20:43
Miestas: Kaunas

Re: Padekit surast bilduka

Standartinė Romeo » 2012 Sau 10, 09:51

Valentas rašė:Taigi vagi nagi, aš ir mano 9-5 turim problemėlę, tik išvažiuojam į senamiesčio akmenim grįstas gatves ir išlenda problema - labai silpnai jaučiamas klibėjimas, bildėjimas ar tai laisvumas vairo mechanizme, o lygiam kelyje viskas tvarkoj tiek manevruojant tiek tiesiai važiuojant, netražka ir nebilda. Buvau palindęs ir po mašiną, tikrinau ir gumas, ir stabilizatorius, tiek traukes, antgalius ir pan... bet nieko ko tikėjausi neradau. Gal tas klibėjimas per mažas, kad savo jėgom pavyktų nustatyt diagnozę.. Taigi gal kas patars kur ir kaip "sliekų" ieškot?


Gali būti, kad klibėjimas labai mažas ir užtai jaučiasi tik važiuojant per tokį kelią. Su vairo traukės antgaliu aš turėjau reikalų. Irgi buvo laisvumas, kuris jautėsi važinėjant tokiais pat keliais. Aš pats ir dar vienas serviziukas nesugebėjo diagnozuoti bildėjimo. Ko tik nekeičiau...Kai trūko kantrybė nuvariau pas Kęstą, tai tik tuomet apžiūrėjęs ir perėjęs meistras su raktais ir mantiruote per važiuoklę pasakė, kad vos vos kliba vairo traukės antgalis (kurių ir nebuvau pakeitęs nes atrodė geros). Pasikeičiau ir baigėsi bildėjimai. Nesakau, kad ir tau kliba tas pats antgalis, bet kai mažas laisvumas reikia gerai išmanyti ką klibinti ir kaip. Tad siūlau nuvažiuoti į Grifiną. Patikrinti daug nekainuos.
Saab 9-5 2.3t Vector MY2005. TD04-15T, Stage 1 ir su dujine virykle po kapotu + E85
Ex Saab 9000 2.3 t CDE 96` buvęs LPT. TD04-15T + T7 APC. Po kapotu - dujinė virykė.
AUGIS
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 269
Užsiregistravo: 2005 Gru 21, 09:22

Re: Padekit surast bilduka

Standartinė AUGIS » 2012 Sau 11, 08:40

Sunkus atvejis. Aš irgi ilgai ieškojau bilduko pakaboje. Tarp kitko irgi labiausiai jausdavosi važiuojant grindiniu. Tik atsitiktinai pastebėjau kad nulūžęs kronšteinas tvirtinantis išmetimo bakelį (tą kur katalizatorius). Privirinau, bildukas dingo. Sėkmės ieškant.
SAAB 9000 CSE 2,3LPT 97
JAGUAR X TYPE 2,5 AWD 04
Algis.
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2008 Rgs 11, 20:34
Miestas: Amžinoji sostinė

Re: Padekit surast bilduka

Standartinė Algis. » 2012 Geg 21, 11:53

Su ta sąlyga, kad "Archyve" atsakymų nebuvo, rašau čia. :shock:
Sveiki pilotai.
Apsigyveno mano saab'ulyje "kačiukas"...toks mažas, mažas...gal kokių poros - trejeto dienų... :shock: Kaip jį pagauti? :?
Pradžioje "kniauktėldavo" tik retkarčiais atleidus stabdžių pedalą. Paskui vis dažniau ir dažniau. :roll: Galvojau, kad pačio pedalo įvorė ant ašies. Sutepiau...o jis vis tiek "kniaukia". :x Ir paskutiniu metu, pastebėjau, užvedus iš karto pradeda savo "koncertą". Po kiek laiko (2-3 min) nutyla...o pradeda kniauksėt po kiekvieno stabdymo, atleidus pedalą. :pale: Dar pastebėjau, kad užkišus koją po pedalu ir kilstelėjus viršun - dingsta. :roll: Tai vat gal turite kokių pamąstymų, kas per kačiukas ir ko jam reik? Gal kokis vaakumas prakiuro, ar dar koks biesas... Žinioj, galima ir muziką garsiau paleidus nekreipt dėmesio, tačiau kuo daugiau koncertuoja, tuo didesnė baimė žemai sKRISTI...dar kam į subinę įlįsiu. ;)
9-5, 2,2 TiD, MY 02
Vartotojo avataras
Valdelis
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 386
Užsiregistravo: 2011 Geg 22, 11:11
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: Padekit surast bilduka

Standartinė Valdelis » 2013 Vas 11, 19:09

Zodziu ir as turiu barskuti priekiniam rate. Is garso sprendziu jog D.P. kadangi i duobe pataikius desiniaja puse subilda, kaire nieko... Buvau pasikeles rata vaziuokleje niekas nebarsta, tik va nepatikrinau atraminiu... O siandien kazkaip sukant posuki lyg pasigirdo garsas kaip spyruokles toks traskejimas, nu lyg virsuj rato sale bardacioko. Kaip paziuret ar atraminiui sakes? Vienam sukiot vaira, o kitas tegu ranka laiko ant spyruokles? jei atraminis turetu jaustis... Neklystu?

Saab 9-3 ss (05m).
ex. 9-3 ss my05
now 9-3 sw my09
Khary900
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1083
Užsiregistravo: 2009 Sau 19, 17:36

Re: Padekit surast bilduka

Standartinė Khary900 » 2013 Vas 11, 21:04

Mintys sukasi apie šarnyrą.. Važiuojant >100km/h nesijaučia vibracija po keleivio kojom-tuomet gal būt koks sailentblokas, kuo abejoju. Visgi normaliai patikrink šarnyrus.
Padangių karalius Saab 900 OG UVJ643
Subaru Forester. HGF 620 Ištuštinus barą- ropoja keturiom.
Vartotojo avataras
Valdelis
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 386
Užsiregistravo: 2011 Geg 22, 11:11
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: Padekit surast bilduka

Standartinė Valdelis » 2013 Vas 11, 22:06

Mano atveju katik pasitikrinau atraminis... :/ savaitgali reiks megint keist ;)
ex. 9-3 ss my05
now 9-3 sw my09
andres
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2012 Spa 16, 20:54

Re: Padekit surast bilduka

Standartinė andres » 2013 Kov 12, 22:29

Sveiki,

noriu pasiteirauti kas vairuojat saab 93 2003 2.2 gal kas esat susidure kad vaziuojant per mazas duobes atsiradusias ant asfaltuoto kelio labai skaudziai galas bildi. Toks jausmas kad be amortiku vaziuociau, nors vaziuokle ant stendo prakrate tai tiek priekyje tiek gale armotizatoriai dirba gerai ir siaip jokiu bedu nerado. Gal kas turit kokiu minciu? o gal situ sabu vaziuokle tokia kieta ir del to yra siek tiek barskutis? arba buvau skaites kad gal ten gumos kazkokios gali buti issidevejusios.
saaab
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 2010 Lie 25, 21:17

Re: Padekit surast bilduka

Standartinė saaab » 2013 Kov 22, 02:00

Buvo bildukas ir pas mane apsigyvenes;) vaziuojant per duobes gale,keleivio puseje toks keistas garsas tarsi kuro bako dangtelis sutraskedavo ( toks kaip atidarant) bet man atrode kad kaskurnpo ratu tai ;) pasodinau zmona gale kad pasiklausytu , is kur tas garsas sklinda, ji sako cia sone ;) apziuriu auto pajudinu nu nieks netraska nebraska:| ir kaskaip netycia darant bagazine nuspaudziau kuro dantelio atidaryma ;) zmona sako labai jau panasus gaarsas , pavaziavau atidaryru dantgeliu garso nera ;) palenkiau dantgelio fikdstoriu garsas kaip ir denges db , susilus orams reiks ten paziureti rimciau;)
Peugeot 206 2.0 HDI
Saab 9-5 2.2 tid estate
CandyBoy
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 471
Užsiregistravo: 2012 Kov 10, 18:47

Re: Padekit surast bilduka

Standartinė CandyBoy » 2013 Gru 16, 18:53

Sveiki. Auto SAAB 9-3SS. Po atraminių guolių keitimo, važiuojant per duobes, pradėjau girdėt stuksėjimą priekiniam dešiniam rate, garsas sklinda iš viršaus, toks jausmas kad atraminis būtų nuėjas, bet jie nauji... Kas dar gali būti?
Vartotojo avataras
raimax
Asas
Pranešimai: 2064
Užsiregistravo: 2011 Rgp 08, 19:14
Miestas: Šiaulai
Contact:

Re: Padekit surast bilduka

Standartinė raimax » 2013 Gru 16, 19:00

atraminės gumos? gal nepriveržė amortiko štoko ar pačio amortiko kelmo?
www.SAAB-klubas.lt

SAAB 9-3 2.2 TiD MY00
Paveikslėlis


[img]http://i.imgur.com/hI8Wesz.jpg[/ img]
CandyBoy
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 471
Užsiregistravo: 2012 Kov 10, 18:47

Re: Padekit surast bilduka

Standartinė CandyBoy » 2013 Gru 16, 19:05

Na viską kaip ir gerai priveržė. Gumos tai randasi šitoje detalėje? http://www.google.lt/imgres?sa=X&espv=2 ... x=70&ty=57

Kaip supratau čia pati atrama "upper strut mount". Tai gal ją reikia pakeisti?
Vartotojo avataras
raimax
Asas
Pranešimai: 2064
Užsiregistravo: 2011 Rgp 08, 19:14
Miestas: Šiaulai
Contact:

Re: Padekit surast bilduka

Standartinė raimax » 2013 Gru 16, 19:57

Nors dabar kiek pažiejau nuotraukų, tai šita dalis (3 atidarius tavo nuoroda) nelabai ir galėtų barškėti, jei patikimai prisukta.
www.SAAB-klubas.lt

SAAB 9-3 2.2 TiD MY00
Paveikslėlis


[img]http://i.imgur.com/hI8Wesz.jpg[/ img]
CandyBoy
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 471
Užsiregistravo: 2012 Kov 10, 18:47

Re: Padekit surast bilduka

Standartinė CandyBoy » 2013 Gru 16, 20:07

Daugiau niekas negali barsket pagal mane, garsas grynai is virsaus , netoli bardacioko. Tos atramos pas mane dar is gamyklos stovi, tai manau kad ju beda bus. Atraminiai guoliai nauji, atramos isdilusios ir gaunasi toks "klunk klunk" garsas, pagal mano filosofija :D
Vartotojo avataras
raimax
Asas
Pranešimai: 2064
Užsiregistravo: 2011 Rgp 08, 19:14
Miestas: Šiaulai
Contact:

Re: Padekit surast bilduka

Standartinė raimax » 2013 Gru 16, 20:14

Bet dabar vėl toks liūdnas darbas, ardyti vėl viską ir keisti tas lėkštes. Šiaip tiekėjai jų turi ir pakankamai nemažai asortimento. Matomai einama prekė.
www.SAAB-klubas.lt

SAAB 9-3 2.2 TiD MY00
Paveikslėlis


[img]http://i.imgur.com/hI8Wesz.jpg[/ img]

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių