Saab performanco galimybes

Cornholio
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 18:38

Saab performanco galimybes

Standartinė Cornholio » 2005 Gru 11, 15:43

http://www.maptun.com/products.php
Jei jusu Saab'as turbininis-butinai apsilankykite cia! Susipazinsite su savo Saab'o galimybemis ir suzinosite AG ir NM prieaugy pakeistus viena ar kita detale.
Atkreipkite demesy i Stage 1,tai jusu automobilio galingumas atlikus vien chip tuninga,kuri galite pasidaryti vienoje kauno firmoje tik uz 1000 litu, kas labai pagyvins jusu automobili!
P.S. MapTun turi atstovybe latvijoje...
Cornholio
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 18:38

Standartinė Cornholio » 2005 Gru 11, 15:51

Sis Saab 9000 CD turi 600AG ir 700NM
http://cars.maptun.com/bilder/30_523_mp_stage_x.avi
filmuku siame psl yra ir daugiau,ziureti CARS
Vartotojo avataras
Giedrius
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 171
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 19:22
Miestas: Vilnius-Kaunas
Contact:

Re: Saab performanco galimybes

Standartinė Giedrius » 2005 Gru 11, 16:29

Cornholio rašė:http://www.maptun.com/products.php
Jei jusu Saab'as turbininis-butinai apsilankykite cia! Susipazinsite su savo Saab'o galimybemis ir suzinosite AG ir NM prieaugy pakeistus viena ar kita detale.
Atkreipkite demesy i Stage 1,tai jusu automobilio galingumas atlikus vien chip tuninga,kuri galite pasidaryti vienoje kauno firmoje tik uz 1000 litu, kas labai pagyvins jusu automobili!
P.S. MapTun turi atstovybe latvijoje...


cia apie Vimota atrodo kalbi kur chipus daro:)

kiek tokie lietnykai kainuotu???
Paveikslėlis
Paskutinį kartą redagavo 1 Giedrius. Iš viso redaguota 2005 kartus.
SaaB 9-3 Coupe 2 T
Vartotojo avataras
Alee
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:47
Miestas: Vilnius

Re: Saab performanco galimybes

Standartinė Alee » 2005 Gru 11, 16:32

Cornholio rašė: atlikus vien chip tuninga,kuri galite pasidaryti vienoje kauno firmoje tik uz 1000 litu, kas labai pagyvins jusu automobili!


Jei ta pacia turim omeny - bandziau - nepadare :geek:

O del Paties tiuningo - pas svedus yra gal keturios kontoros, kurios uzsiima isskirtinai saabais :-D Tiesa, Maptun, kiek teko skaitineti vertinama geriausiai :wink:
MY02 Subaru Impreza WRX STI MT6
Vartotojo avataras
Giedrius
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 171
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 19:22
Miestas: Vilnius-Kaunas
Contact:

Standartinė Giedrius » 2005 Gru 11, 16:33

kode nepadare??
SaaB 9-3 Coupe 2 T
Vartotojo avataras
Alee
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Alee » 2005 Gru 11, 16:40

Patirties su saabais stoka matyt :) Du kart buvau - keite tuos zemelapius, litavo, sukom ant stedno, bet pokycio jokio.. Galu gale buvo prieita isvados, kad kazkas pas mane su tuo kompu negerai (kuo as suabejociau)..

Siaip bahuras tai gerietis - nepadares darbo litu nepaims - jei nori pabandyk - mazu mano kompas tikrai vabalu privalges :D, o tau kas nors gausis :D
MY02 Subaru Impreza WRX STI MT6
Vartotojo avataras
Giedrius
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 171
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 19:22
Miestas: Vilnius-Kaunas
Contact:

Standartinė Giedrius » 2005 Gru 11, 16:44

gal:) bet as noriu ismetima pasidaryt nerudijancio plieno:) ir ratus gerus uzsidet man tos galios pakaks:D
SaaB 9-3 Coupe 2 T
Cornholio
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 18:38

Standartinė Cornholio » 2005 Gru 11, 16:49

Alee rašė:Patirties su saabais stoka matyt :) Du kart buvau - keite tuos zemelapius, litavo, sukom ant stedno, bet pokycio jokio.. Galu gale buvo prieita isvados, kad kazkas pas mane su tuo kompu negerai (kuo as suabejociau)..

Siaip bahuras tai gerietis - nepadares darbo litu nepaims - jei nori pabandyk - mazu mano kompas tikrai vabalu privalges :D, o tau kas nors gausis :D


Beje siam menesiui Vimota.lt duoda 25% nuolaida cipui! Kalbejau jau su Vitoldu ir minejo ,kad vieno aero neisejo padaryt. Bandysim dar karta :) Juk dar netokias masinas Vitoldas uzbombines... Beje kiek prisukai ant stendo?
Vartotojo avataras
Giedrius
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 171
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 19:22
Miestas: Vilnius-Kaunas
Contact:

Standartinė Giedrius » 2005 Gru 11, 16:51

koks pastave saab Cornholio?:) jei nepaslaptis:)
SaaB 9-3 Coupe 2 T
Cornholio
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 18:38

Standartinė Cornholio » 2005 Gru 11, 16:52

Giedriau : tiksliai nzn kiek, bet jei naudotu ieskosi ,tai pasiruosk nusipirkt pirmus pasitaikiusius ,nes sunkiai rasi Saab ismieru ratu. Nors galima juos taikyt nuo ford ,pezo,audi taciau cia jau reikes tekintoju isikisimo.
Cornholio
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 18:38

Standartinė Cornholio » 2005 Gru 11, 16:56

Giedrius rašė:koks pastave saab Cornholio?:) jei nepaslaptis:)


nepaslaptis :) 9000 aero :)

beje kas labiausiai nustebino ,kad is 2.3T LPT 170hp galima padaryt 245 ag ir 420nm vien paprograminus kompa ir ikisus kelias smulkias dalis...
Vartotojo avataras
Alee
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Alee » 2005 Gru 12, 00:40

Cornholio rašė:
Beje siam menesiui Vimota.lt duoda 25% nuolaida cipui! Kalbejau jau su Vitoldu ir minejo ,kad vieno aero neisejo padaryt. Bandysim dar karta :) Juk dar netokias masinas Vitoldas uzbombines... Beje kiek prisukai ant stendo?



Jei chipuosi pas Vitolda - labai viliuosi, kad tau pasiseks, nes tas Aero, kur nepavyko, ir buvo mano :D O ant stendo prisukta buvo 261 AG / 330 Nm (Top speed 287km/h) :) Del to ir kyla klausimas, ar pas ji stendas grybauja, ar pas mane su masina jau kazkas buvo daryta iki man ja isigyjant.. Manau labiau tiketinas pirmasis variantas, del to kazkur ir buvau pakures tema del pasimatavimo ant dyno stendo... Labai jau norisi paziureti kiek ten pas mane is tikruju tu arkliu.. Siaip jau radau kur matuotis, bet vien del pasimieravimo peravineti priekines dygliuotas padangas ir paskui keisti atgal... tai gal tiek to :) palauksiu pavasario :D

Pas Vimota buvo idomu prasukti su atjungtu wastegate'u :) sukta buvo tik iki 2700 rpm (kad neuzlenkt variklio ir turbinos), bet stendas prie tokiu apsuku parode berods 485 Nm :shock: ( I'll never do that again :shaking: )
MY02 Subaru Impreza WRX STI MT6
Vartotojo avataras
Alee
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:47
Miestas: Vilnius

Re: Saab performanco galimybes

Standartinė Alee » 2005 Gru 12, 18:04

Cornholio rašė:http://www.maptun.com/products.php
Jei jusu Saab'as turbininis-butinai apsilankykite cia! Susipazinsite su savo Saab'o galimybemis ir suzinosite AG ir NM prieaugy pakeistus viena ar kita detale.
Atkreipkite demesy i Stage 1,tai jusu automobilio galingumas atlikus vien chip tuninga,kuri galite pasidaryti vienoje kauno firmoje tik uz 1000 litu, kas labai pagyvins jusu automobili!
P.S. MapTun turi atstovybe latvijoje...


Beje, del atstovybes Latvijoje..

Ten tera paprastas Saab dealer shopas (kaip kad musu Zaiboratis) :)
Pati ECU ir mokejima vistiek reikia siusti Maptunui i svedija. Nukeliavimas ir parkeliavimas atgal uztrunka apie 2 savaites. Tam laikotarpiui latviai duoda kita ECU (kad galetum normaliai vazineti, kol vykdomas uzsakymas) kai perprogramintas ECU grizta - jie pajungia naujaji, kaip supratau, patestuoja ji prie TECH2 ir paima 50 EUR (uz ECU paskolinima 2 savaitems, ECU prijungima ir testavima)
Tiesa kainos pas juos tokios pacios, kaip www.maptun.com + 18% pvm

Zodziu nematau prasmes darytis per juos :) kas trukdo tiesiai Maptunui nusiusti ta kompa, sulaukti kol jis gris (2 sav kaip nors atkenteciau :-D )
Grizus kompui pasijungti ji ir nuvaziuoti i ta pati ZR ir patestuoti per TECH2..

Zodziu malonumas kainuotu apie 2,5k Lt :evil:
I chochetsia i koletsia :rabbit:
MY02 Subaru Impreza WRX STI MT6
Cornholio
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 18:38

Standartinė Cornholio » 2005 Gru 12, 18:54

Alee rašė:
Cornholio rašė:
Beje siam menesiui Vimota.lt duoda 25% nuolaida cipui! Kalbejau jau su Vitoldu ir minejo ,kad vieno aero neisejo padaryt. Bandysim dar karta :) Juk dar netokias masinas Vitoldas uzbombines... Beje kiek prisukai ant stendo?



Jei chipuosi pas Vitolda - labai viliuosi, kad tau pasiseks, nes tas Aero, kur nepavyko, ir buvo mano :D O ant stendo prisukta buvo 261 AG / 330 Nm (Top speed 287km/h) :) Del to ir kyla klausimas, ar pas ji stendas grybauja, ar pas mane su masina jau kazkas buvo daryta iki man ja isigyjant.. Manau labiau tiketinas pirmasis variantas, del to kazkur ir buvau pakures tema del pasimatavimo ant dyno stendo... Labai jau norisi paziureti kiek ten pas mane is tikruju tu arkliu.. Siaip jau radau kur matuotis, bet vien del pasimieravimo peravineti priekines dygliuotas padangas ir paskui keisti atgal... tai gal tiek to :) palauksiu pavasario :D

Pas Vimota buvo idomu prasukti su atjungtu wastegate'u :) sukta buvo tik iki 2700 rpm (kad neuzlenkt variklio ir turbinos), bet stendas prie tokiu apsuku parode berods 485 Nm :shock: ( I'll never do that again :shaking: )

:) na 287km/h kazkaip nelogiskai atrodo. Be to jei kas butu daryta ,tai butu pakile ne tik arkliai bet ir sukimas. Reiskia vimotoj ne viskas idealu...
Cornholio
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 18:38

Re: Saab performanco galimybes

Standartinė Cornholio » 2005 Gru 12, 18:58

Alee rašė:
Cornholio rašė:http://www.maptun.com/products.php
Jei jusu Saab'as turbininis-butinai apsilankykite cia! Susipazinsite su savo Saab'o galimybemis ir suzinosite AG ir NM prieaugy pakeistus viena ar kita detale.
Atkreipkite demesy i Stage 1,tai jusu automobilio galingumas atlikus vien chip tuninga,kuri galite pasidaryti vienoje kauno firmoje tik uz 1000 litu, kas labai pagyvins jusu automobili!
P.S. MapTun turi atstovybe latvijoje...


Beje, del atstovybes Latvijoje..

Ten tera paprastas Saab dealer shopas (kaip kad musu Zaiboratis) :)
Pati ECU ir mokejima vistiek reikia siusti Maptunui i svedija. Nukeliavimas ir parkeliavimas atgal uztrunka apie 2 savaites. Tam laikotarpiui latviai duoda kita ECU (kad galetum normaliai vazineti, kol vykdomas uzsakymas) kai perprogramintas ECU grizta - jie pajungia naujaji, kaip supratau, patestuoja ji prie TECH2 ir paima 50 EUR (uz ECU paskolinima 2 savaitems, ECU prijungima ir testavima)
Tiesa kainos pas juos tokios pacios, kaip www.maptun.com + 18% pvm

Zodziu nematau prasmes darytis per juos :) kas trukdo tiesiai Maptunui nusiusti ta kompa, sulaukti kol jis gris (2 sav kaip nors atkenteciau :-D )
Grizus kompui pasijungti ji ir nuvaziuoti i ta pati ZR ir patestuoti per TECH2..

Zodziu malonumas kainuotu apie 2,5k Lt :evil:
I chochetsia i koletsia :rabbit:

Aciu uz info,bet gali paaiskint kaip tau gavosi 2.5k lt? pats programavimas 500eu+pvm=2k ,kas dar?
Na belieka melstis kad vitoldui pasisektu,nes kazkaip nesinori tiek litu maptunui moket... turbut ir nemokeciau...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių