saab 9-3 2.2 tid uzvedimo problema

Senų temų archyvas
evaldasj
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2006 Gru 12, 17:08
Miestas: vilnius

saab 9-3 2.2 tid uzvedimo problema

Standartinė evaldasj » 2006 Gru 12, 17:14

Sveiki,
gal kas patartu ar zino problemos sprendimo buda mano auto 9-3 2.2 Tid ( 2003 m ) variklis sunkiai kuriasi rytais ar ilgiau pastovejes, akumas geras, buvau nuvares i zaibo rata, jokiu problemu nerado ir pasake kad priprasiu prie to :roll: uz tai sumokejau 100 lt. Paiaskino kas zvakiu kaitinimas isijungia kai lauko temp < 5, siandien rode +1 bet zvakiu kaitinimo nerode.
Gal kas buvo susidures su sia problema ?

Is anksto dekoju
Mefist
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 18:28
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: saab 9-3 2.2 tid uzvedimo problema

Standartinė Mefist » 2006 Gru 12, 22:34

o kuom pasireiskia tas sunkus kurimasis? ilgai suka ar neuzsiveda is pirmo kart ar dar kas? siaip saltas ir pas mane kokius 2-3 kartus prasuka visad, ir akuma pakeitus tas pats liko, kiek pastebejau tevo HDI irgi vedas panasiai ziema/vasara. pripratau, nesuku galvos svarbu uzsiveda 8) gal kokie tai ypatumai "comon rail" cia. :roll: o zvakes ZR patikrino?
Ex. 900 T16S MY84

E39 M57, MY01
E34 M30, MY90
evaldasj
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2006 Gru 12, 17:08
Miestas: vilnius

Standartinė evaldasj » 2006 Gru 13, 09:52

Na ilgai suka, zvakes patikrintos, jos geros. Vadinasi teks priprasti :lol:
Vartotojo avataras
ziopliai
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 506
Užsiregistravo: 2005 Gru 02, 09:10
Miestas: Vilnius

Re: saab 9-3 2.2 tid uzvedimo problema

Standartinė ziopliai » 2006 Gru 13, 13:26

evaldasj rašė:Sveiki,
gal kas patartu ar zino problemos sprendimo buda mano auto 9-3 2.2 Tid ( 2003 m ) variklis sunkiai kuriasi rytais ar ilgiau pastovejes, akumas geras, buvau nuvares i zaibo rata, jokiu problemu nerado ir pasake kad priprasiu prie to :roll: uz tai sumokejau 100 lt. Paiaskino kas zvakiu kaitinimas isijungia kai lauko temp < 5, siandien rode +1 bet zvakiu kaitinimo nerode.
Gal kas buvo susidures su sia problema ?

kazkas negerai, jeigu zvakes kaista tai turi rodyti paneleje, cia linkas apie 9-5 TiD, ten taip pat nerode, kad zvakes kaista, finale jos ir nekaito, nes laidai buvo atsoke
http://www.saabscene.com/saabforum/show ... page//vc/1

dabar del 9-3 TiD, turim seimoje viena egzemplioriu (2000), tai pakomentuosiu ypatumus: vasara vedasi is karto, kai atsala (kaip dabar) vedasi arba is karto, arba kokia puse sekundes suka, kai atsala iki -10 jau suka keleta sekundziu, o kai iki -20 tai ir puse minutes pazulinti reikia, kol normaliai uzsikuria

siaip tai esant temperaturu intervalui 0-5C, kaip, kad dabar, tai turi vestis ir be zvakiu kaitinimo (kartais taip ir padarau, pamirses palaukti) - iskarto

ar esi tikras, kad akumas suka kaip "zeveris", nes kartais identifikuoti akumo pensijini amziu yra gana sudetinga, as pvz, kai keiciau saviski ant 9-5, tai turejau itarima, kad suka kiek leciau negu priklausytu, todel nuveziau pas elektrikus, paziurejo itampas be apkrovos su apkrova, sako geras akumas varyk is cia. Problemos tesesi, nuvariau i akumu parduotuve, sakiau patikrinat jeigu blogas imu nauja akuma: vel patikrino su apkrova ir be, sako, kad ir kaip noretume parduoti tau nauja akuma senas geras. Bet mane toks vazinejimasis buvo uzknises ir pries varant i servisa tikrinti nusprendziau isigyti nauja akuma (servise vis tiek 100-200Lt paliksi, net jeigu problemos ir nera), taigi sakau, vis tiek perku, pasikeiciau ir nuo to laiko viskas puiku. Todel jeigu yra nors menkiausi itarimai, kad akumas nesuka "zveriskai" ir nezinai koks esamo akumo amzius,- keisk

zinoma gali buti, kad pas tave naujesnis variklis ir todel su savo ypatybemis, nes pvz 9-5 3.0TiD, ziema(-20) - vasara (+30), kuriasi ne iskarto, bet pasukus starteri kokia sekunde
9-5 Aero Griffin MY2009
Darius d
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2006 Vas 22, 13:53
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: saab 9-3 2.2 tid uzvedimo problema

Standartinė Darius d » 2006 Gru 18, 15:11

Maciau reklama "Utenos alus uzveda"
Jei nesiveda :( , manau reikia skambinti i AB "Utenos alus" :-D. Turi atvaziuoti ir uzvesti. Jei ne, tai reikalauti kompensacijos (pvz. alaus :o ) uz suklaidinma.
Vartotojo avataras
domas.j
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 804
Užsiregistravo: 2006 Rgs 10, 17:11
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: saab 9-3 2.2 tid uzvedimo problema

Standartinė domas.j » 2006 Gru 22, 10:05

evaldasj rašė:Sveiki,
gal kas patartu ar zino problemos sprendimo buda mano auto 9-3 2.2 Tid ( 2003 m ) variklis sunkiai kuriasi rytais ar ilgiau pastovejes, akumas geras, buvau nuvares i zaibo rata, jokiu problemu nerado ir pasake kad priprasiu prie to :roll: uz tai sumokejau 100 lt. Paiaskino kas zvakiu kaitinimas isijungia kai lauko temp < 5, siandien rode +1 bet zvakiu kaitinimo nerode.
Gal kas buvo susidures su sia problema ?

Is anksto dekoju


sveikas,
taigi tau problemos sprendima jau matau yra parashe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
trys bokalai utenos alaus :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 23 ir 0 svečių