Dar karta apie ausinimo skysti?

Senų temų archyvas
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2006 Lap 03, 15:08

juozux rašė:
dekui uz info vakaar pasimainiau antifreeza,labai laiku :-D

Tai kiek iš tikro susipylė?
9-5 Aero Estate, MY2002, AT
Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo
ZeDaS
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2006 Vas 07, 21:49
Miestas: Vilnius

Standartinė ZeDaS » 2006 Lap 03, 15:11

sartepis rašė:
juozux rašė:vyrai o koki ausinimo skysti naudojate?girdejau yra koks tai raudonas kurio virimo temp atrodo 185 kai paprasto 140 atrodo.tipo visiskai sintetinis.kur ir po kiek toki imate-aisku jei imate :roll:


tai G12 čia - ružavas tokis - 11 lt/l. tai kad lyg ir nėra deficitas :roll:


O kur ta ruzava galima nusipirkti? Pas mane eme mesti pranesima, kad reikia dapilti. Idomu cia naturaliai nugaravo, ar eme kazkur leisti. Zymiu kol kas nepastebeta...
SAAB 9-5 Aero Aniversary, MY2007
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2006 Lap 03, 15:16

ZeDaS rašė:
sartepis rašė:
juozux rašė:vyrai o koki ausinimo skysti naudojate?girdejau yra koks tai raudonas kurio virimo temp atrodo 185 kai paprasto 140 atrodo.tipo visiskai sintetinis.kur ir po kiek toki imate-aisku jei imate :roll:


tai G12 čia - ružavas tokis - 11 lt/l. tai kad lyg ir nėra deficitas :roll:


O kur ta ruzava galima nusipirkti? Pas mane eme mesti pranesima, kad reikia dapilti. Idomu cia naturaliai nugaravo, ar eme kazkur leisti. Zymiu kol kas nepastebeta...

Turiu febi 1,5 l. Galiu atiduoti.
9-5 Aero Estate, MY2002, AT

Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo
Vartotojo avataras
Danis
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1154
Užsiregistravo: 2006 Sau 28, 12:04
Miestas: Vilnius

Standartinė Danis » 2006 Lap 03, 19:47

Vakar ir man pamaine. Kad jau keiciau tepalus tai ir antifryza za adno pakeite, bo neiasku kas te buvo supilta....
Pirkau kemi 4 Litrus uz 45 litus koncentrato. Pasak keiteju (Aeropolio) tai supyle apie 6 su trupuciu litro, ir uzmaise iki ~-40 laipsniu neuzsalimo. Taciau kai variklis atveso ir teko uzsivedineti SIDas pasake kad reikia dasipilti, matyt susitrauke nukrito siek tiek lygis, kadangi po ranka neturejau distiliuoto undens tai dar siek tiek ivarvinau koncentrato. Tai itariu kad dabar neuzsals iki kokiu -44 :) Ziemai pasiruoses tskant :salut: :)
Ricis SAAB 9000 CS
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 582
Užsiregistravo: 2006 Rgp 02, 15:37

Standartinė Ricis SAAB 9000 CS » 2006 Lap 06, 08:34

Kaleusius rašė:Vakar ir man pamaine. Kad jau keiciau tepalus tai ir antifryza za adno pakeite, bo neiasku kas te buvo supilta....
Pirkau kemi 4 Litrus uz 45 litus koncentrato. Pasak keiteju (Aeropolio) tai supyle apie 6 su trupuciu litro, ir uzmaise iki ~-40 laipsniu neuzsalimo. Taciau kai variklis atveso ir teko uzsivedineti SIDas pasake kad reikia dasipilti, matyt susitrauke nukrito siek tiek lygis, kadangi po ranka neturejau distiliuoto undens tai dar siek tiek ivarvinau koncentrato. Tai itariu kad dabar neuzsals iki kokiu -44 :) Ziemai pasiruoses tskant :salut: :)



Kiek zinau per riebiai praskiestas koncentratas irgi nieko gero paciai ausinimo sistemai...
9000T
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2006 Sau 25, 16:33
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė 9000T » 2006 Lap 06, 08:42

Sveiki, pas mane biskeli kitokia situacija, bet is tos pacios temos. Dingsta antifrizas : Suo pakastas tame, kad kai uzvedu ir lyg viskas ok tik kai pagazuoju susidaro slangose nerealus slegis ir tuo metu issipletimo bakelio nelaiko dangtelio voztuvas ir isbega kazkoks kiekis kurio siaip nepamatysi nes jis ir nubega ant dirzelio kuris istasko viska. Tai dar aisq nebandziau pakeisti dangtelio bet jau ruosiuosi. Taip kad ir pas kitus imanomas tokis dalykas.
Patikrinti labai paprasta pasiemi a4 popieriaus iskerpi skyle ir uzmauni ant bakelio paskui uzsuki kamsti ir vazineji. :)
Ricis SAAB 9000 CS
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 582
Užsiregistravo: 2006 Rgp 02, 15:37

Standartinė Ricis SAAB 9000 CS » 2006 Lap 06, 09:03

9000T rašė:Sveiki, pas mane biskeli kitokia situacija, bet is tos pacios temos. Dingsta antifrizas : Suo pakastas tame, kad kai uzvedu ir lyg viskas ok tik kai pagazuoju susidaro slangose nerealus slegis ir tuo metu issipletimo bakelio nelaiko dangtelio voztuvas ir isbega kazkoks kiekis kurio siaip nepamatysi nes jis ir nubega ant dirzelio kuris istasko viska. Tai dar aisq nebandziau pakeisti dangtelio bet jau ruosiuosi. Taip kad ir pas kitus imanomas tokis dalykas.
Patikrinti labai paprasta pasiemi a4 popieriaus iskerpi skyle ir uzmauni ant bakelio paskui uzsuki kamsti ir vazineji. :)



Na pas mane kazkada pansiai bego antifrizas, tai sumazinau lygi ne max o min padariau ir niekada iki galo neuzsuku issipletimo bakelio kamsciaus... o del slegio tai jis tikrai nerealus neturi susidaryti, nebent blogas kamscius...
Vartotojo avataras
Perkūnas
Asas
Pranešimai: 2688
Užsiregistravo: 2006 Lie 26, 13:31
Miestas: Marijampolė

Standartinė Perkūnas » 2006 Lap 06, 10:03

9000T rašė:Sveiki, pas mane biskeli kitokia situacija, bet is tos pacios temos. Dingsta antifrizas : Suo pakastas tame, kad kai uzvedu ir lyg viskas ok tik kai pagazuoju susidaro slangose nerealus slegis ir tuo metu issipletimo bakelio nelaiko dangtelio voztuvas ir isbega kazkoks kiekis kurio siaip nepamatysi nes jis ir nubega ant dirzelio kuris istasko viska.


Negasdinu,bet panasu i trukusia galva...
900 OG T16 Aero Cabrio MY89
9-5 Aero (Stage1) MY02
9-5 3,0TiD MY04
AUGIS
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 269
Užsiregistravo: 2005 Gru 21, 09:22

Standartinė AUGIS » 2006 Lap 06, 10:39

Vargu bau ar per dangtelį čia bėga. Pirmiausiai skystis tiek nesiplečia, kad pripildytų visą plėtimosi bakelį iki pat viršaus jeigu užpilta norma. Geriausiai matytūs pažiūrėjus lygį įšilus varikliui, jeigu lieka bent kiek oro bakelyje, skystis per dangtį nebėgs. Jeigu dingsta skystis ir matosi , kad dirželis taškosi, greičiausiai bėga per vandens pompą.
SAAB 9000 CSE 2,3LPT 97
JAGUAR X TYPE 2,5 AWD 04
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2006 Lap 06, 15:03

9000T rašė:Sveiki, pas mane biskeli kitokia situacija, bet is tos pacios temos. Dingsta antifrizas : Suo pakastas tame, kad kai uzvedu ir lyg viskas ok tik kai pagazuoju susidaro slangose nerealus slegis ir tuo metu issipletimo bakelio nelaiko dangtelio voztuvas ir isbega kazkoks kiekis kurio siaip nepamatysi nes jis ir nubega ant dirzelio kuris istasko viska. Tai dar aisq nebandziau pakeisti dangtelio bet jau ruosiuosi. Taip kad ir pas kitus imanomas tokis dalykas.
Patikrinti labai paprasta pasiemi a4 popieriaus iskerpi skyle ir uzmauni ant bakelio paskui uzsuki kamsti ir vazineji. :)

Vargu bau ten "nerealus" slėgis. Paprasčiausia ir dažniausia tokio reiškinio priežastis - neveikiantis arba neteisingai veikiantis vožtuvas bakelio dangtelyje. Būtų gerai kur pasiskolinti žinomai gerą ir pabandyti su juo pavažiuoti. Galų gale įsigyti naują - gal neturėtų būti brangus. O jau tada žiūrėti galvos tarpinę ar net neduokdie trūkimą gavoje...
9-5 Aero Estate, MY2002, AT

Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo
9000T
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2006 Sau 25, 16:33
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė 9000T » 2006 Lap 06, 15:16

ALDU rašė:
9000T rašė:Sveiki, pas mane biskeli kitokia situacija, bet is tos pacios temos. Dingsta antifrizas : Suo pakastas tame, kad kai uzvedu ir lyg viskas ok tik kai pagazuoju susidaro slangose nerealus slegis ir tuo metu issipletimo bakelio nelaiko dangtelio voztuvas ir isbega kazkoks kiekis kurio siaip nepamatysi nes jis ir nubega ant dirzelio kuris istasko viska. Tai dar aisq nebandziau pakeisti dangtelio bet jau ruosiuosi. Taip kad ir pas kitus imanomas tokis dalykas.
Patikrinti labai paprasta pasiemi a4 popieriaus iskerpi skyle ir uzmauni ant bakelio paskui uzsuki kamsti ir vazineji. :)

Vargu bau ten "nerealus" slėgis. Paprasčiausia ir dažniausia tokio reiškinio priežastis - neveikiantis arba neteisingai veikiantis vožtuvas bakelio dangtelyje. Būtų gerai kur pasiskolinti žinomai gerą ir pabandyti su juo pavažiuoti. Galų gale įsigyti naują - gal neturėtų būti brangus. O jau tada žiūrėti galvos tarpinę ar net neduokdie trūkimą gavoje...


aciu aldu tu tikras rudenines depresijos sklaidytojas :D
Vartotojo avataras
drh
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1165
Užsiregistravo: 2007 Sau 24, 18:16
Miestas: Vilnius

Standartinė drh » 2007 Vas 25, 17:50

man zinoma noretusi susirasti atsakyma paciam, bet kad turim foruma tai paklausiu.

saab 900 turbo pilti antifriza ar tasola? kadangi nezinau kokio ausinimo skyscio buvo supilta, greiciausiai teks pasikeisti visa. Bet nezinau koks turi but.

P.s. ar keiciant termostata perpilamas ausinimo skystis?
Saab 9-5 2,3t Vector MY02 LPG
Honda Deauville NT650V
mindosaz
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 2006 Lap 07, 20:28
Miestas: Vilnius

Standartinė mindosaz » 2007 Vas 25, 17:52

drh rašė:man zinoma noretusi susirasti atsakyma paciam, bet kad turim foruma tai paklausiu.

saab 900 turbo pilti antifriza ar tasola? kadangi nezinau kokio ausinimo skyscio buvo supilta, greiciausiai teks pasikeisti visa. Bet nezinau koks turi but.

P.s. ar keiciant termostata perpilamas ausinimo skystis?

Tiktai antifrizas.... :!: :!: :!: :!:
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2007 Vas 25, 20:00

Nu gi paskaitykit gi šią temą visą :!: Vėl: sviestas sviestuotas, antifrizas vs tosolas...
9-5 Aero Estate, MY2002, AT

Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo
Vartotojo avataras
drh
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1165
Užsiregistravo: 2007 Sau 24, 18:16
Miestas: Vilnius

Standartinė drh » 2007 Vas 25, 20:03

Kaltas. Netinkamai uzklausiau.
Lietuviskai skambetu , koki ausinimo skysti pilti?

Nes maciau,kad cia visokiais kodais kalbama. L K ir pan.
Saab 9-5 2,3t Vector MY02 LPG
Honda Deauville NT650V

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 11 ir 0 svečių