nepriima apsuku

Senų temų archyvas
Vartotojo avataras
Olandas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2007 Kov 28, 13:01
Miestas: Panevėžys

Standartinė Olandas » 2011 Geg 24, 23:27

[/quote]mano benzininis taip pat, tik priedu dar dusdavo gerai uzmynus.[/quote]

Pas mane su benzininiu taspats. Ant laisvu apsukas/gaza priima, bet su apkrovimu pvz 5-u begiu ant 100km/h dar kiek paspaudus dusta, net priekin vercia. Turi gazuoti labai is leto. paspaudus smarkiau turba smarkiai susvilpia ir dingsta trauka. Atjungiau oro matuokles fiske, lyg ir geriau, bet traukimo vistiek nera normalaus. Turba irgi svilpia, bet dumo nera. Atleidus gaza suciaudo. Pajungiau vel srauto matuokle, vel taspats. Priekin vercia. Padariau isvada, kad ji veikia.
Maniau uzsikises katalizatorius, bet duslintuvistai sako, kad toks kaip pas mane - metalinis neuzsikemsa.
Beja pas mane benz-dujos. Abiem atvejais taspats. Bandysiu pakeist oro filtra, nors 5000 km dar liko... ir dar saltas toks vaizdas, kad siurbiasi, nepriima gazo ir ant laisvu. Kai kiek susyla geriau.
Gal kam taip buvo? Ka tvarket?
Atostogos ant nosies.. be a/m kaip be ranku..
9-5, 2.0T, 141KW
Vartotojo avataras
Romeo
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 771
Užsiregistravo: 2009 Lie 17, 20:43
Miestas: Kaunas

Standartinė Romeo » 2011 Geg 25, 06:13

Olandas rašė:
Pas mane su benzininiu taspats. Ant laisvu apsukas/gaza priima, bet su apkrovimu pvz 5-u begiu ant 100km/h dar kiek paspaudus dusta, net priekin vercia. Turi gazuoti labai is leto. paspaudus smarkiau turba smarkiai susvilpia ir dingsta trauka. Atjungiau oro matuokles fiske, lyg ir geriau, bet traukimo vistiek nera normalaus. Turba irgi svilpia, bet dumo nera. Atleidus gaza suciaudo. Pajungiau vel srauto matuokle, vel taspats. Priekin vercia. Padariau isvada, kad ji veikia.
Maniau uzsikises katalizatorius, bet duslintuvistai sako, kad toks kaip pas mane - metalinis neuzsikemsa.
Beja pas mane benz-dujos. Abiem atvejais taspats. Bandysiu pakeist oro filtra, nors 5000 km dar liko... ir dar saltas toks vaizdas, kad siurbiasi, nepriima gazo ir ant laisvu. Kai kiek susyla geriau.
Gal kam taip buvo? Ka tvarket?
Atostogos ant nosies.. be a/m kaip be ranku..


Klaidų nerodo kompas? Aš tikrinti pradėčiau nuo žvakių.
Saab 9-5 2.3t Vector MY2005. TD04-15T, Stage 1 ir su dujine virykle po kapotu + E85
Ex Saab 9000 2.3 t CDE 96` buvęs LPT. TD04-15T + T7 APC. Po kapotu - dujinė virykė.
Vartotojo avataras
Perkūnas
Asas
Pranešimai: 2688
Užsiregistravo: 2006 Lie 26, 13:31
Miestas: Marijampolė

Standartinė Perkūnas » 2011 Geg 25, 08:12

Olandas rašė:Pas mane su benzininiu taspats. Ant laisvu apsukas/gaza priima, bet su apkrovimu pvz 5-u begiu ant 100km/h dar kiek paspaudus dusta, net priekin vercia. Turi gazuoti labai is leto. paspaudus smarkiau turba smarkiai susvilpia ir dingsta trauka. Atjungiau oro matuokles fiske, lyg ir geriau, bet traukimo vistiek nera normalaus. Turba irgi svilpia, bet dumo nera. Atleidus gaza suciaudo. Pajungiau vel srauto matuokle, vel taspats. Priekin vercia. Padariau isvada, kad ji veikia.
Maniau uzsikises katalizatorius, bet duslintuvistai sako, kad toks kaip pas mane - metalinis neuzsikemsa.
Beja pas mane benz-dujos. Abiem atvejais taspats. Bandysiu pakeist oro filtra, nors 5000 km dar liko... ir dar saltas toks vaizdas, kad siurbiasi, nepriima gazo ir ant laisvu. Kai kiek susyla geriau.
Gal kam taip buvo? Ka tvarket?
Atostogos ant nosies.. be a/m kaip be ranku..
Siltas ir saltas,du skirtingi darbo rezimai.Del salto uzpylimo benzu,gali buti kalti...duju purkstukai.Kazkuris/ie knisa prota,parametrai lieka kompo atminty.Ryte,kai nepasilus lambda,oro srauto matuokle kompas jama parametrus is atminties,o tie - blogi,pagal slubuojancius duju purkstukus,del to uzpila.
Ant karsto,sitos blogybes dingsta.
Katalizas,gali buti uzsikimses,pats susiduriau.Ir ,atidziai, paziurek visa oro padavimo sistema,nuo turbos iki droselio.Itariu,kazkur kiaura,ar atsiverze.Atkreipk demesi i IC.
Oro filtra ir zvakes,atmesk.
900 OG T16 Aero Cabrio MY89
9-5 Aero (Stage1) MY02
9-5 3,0TiD MY04
Mantvydas83
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 2010 Gru 19, 17:28
Miestas: Šakiai

Standartinė Mantvydas83 » 2011 Geg 25, 08:54

check'as kartais nedega?
Saab 9-5 Vector 2.2 TiD, B202 16V MY03 Wagon (FEP 905)
Vartotojo avataras
Olandas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2007 Kov 28, 13:01
Miestas: Panevėžys

Standartinė Olandas » 2011 Geg 25, 22:15

Jokiu klaidu nemeta...
Patikrinau siandien 4 dalykus:
1. Pasikeiciau oro filtra. Rezultatas - nulinis.
Pas pazystama lygiai tokspat 9-5. Pas ji viskas tvarkoj, tai sukeitem kelias detales is jo permontuodami i maniski;
2. Sukeitem oro srauto matuokle, - rezultatas nulis;
3. Sukeitem DI kasete, - rezultatas nulis;
4. Sukeitem paskirdusia slangute (kur raudonai nuterliota, zr. foto.), rezultatas absoliutus nulis.

Zvakes pas mane keistos pries koki 40000, NGK PFR6H-10 platinines. Nemanau, kad cia jos kaltos. Ant laisvu gazuojasi kaip ir normaliai.
Ktalizatoriu gal ir seip reiketu mesti lauk. Kas ten ji zino. Tik kazi kaip del tech. apziuros...?

Rytoj seip ar taip varau servisan.
Informuosiu.Paveikslėlis
9-5, 2.0T, 141KW
Vartotojo avataras
Edgaras'
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 910
Užsiregistravo: 2007 Vas 17, 18:52
Miestas: Panevėžys-Kaunas

Standartinė Edgaras' » 2011 Geg 25, 23:59

Tą šlangutę tai geriau susitvarkyk normaliai... Paskui dar linksmiau bus.
Laguna II 3.0 V6 '01 AT
EX:
9000 Aero 2.3T 165kW B234R '98 (MY97) MT Paveikslėlis
9000 Aero 2.0T 136kW B204L '94 MT
9000 2.3t 143kW B234L '91 AT
Įvairios 9000 dalys >> PM
Edu
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2011 Bal 25, 17:47

Standartinė Edu » 2011 Geg 26, 08:16

Zvakes keistos pries 40000km?..
Visgi bent issuk zvakes, pasiziuret kaip atrodo isoriskai ;) gal nereikes ieskot slieku..
Vartotojo avataras
aurissan
Asas
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 2009 Rgp 01, 22:13
Miestas: Alytus, Kaunas

Standartinė aurissan » 2011 Geg 26, 10:55

Olandas rašė:... Zvakes pas mane keistos pries koki 40000, NGK PFR6H-10 platinines. Nemanau, kad cia jos kaltos...
Tai jo, jos kaip naujos :lol:
9-5 AERO MY05 MT
100NX GTI + Super Turbo
Almera 2.2 Di
Vartotojo avataras
Olandas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 2007 Kov 28, 13:01
Miestas: Panevėžys

Standartinė Olandas » 2011 Geg 26, 22:05

Sveiki,
Lektuviukas vel laksto :). Durniavo turbinos valdymas del slangu nesandarumu...Turba perdaug pute. Konkreciai tos storos zarnos is ir i Interculeri. Papildomai suvarze ir viskas, bet jau reikia ir keisti nes isplerusios. Tvarkiau Pajuostes plente Panevezy pas tuos dujininkus. Seip tokie sukciai biski, kaip ir Panevezy, meluodami galetu bent jau susitarti... :)
Ta raudona slangute pasikeiciau dar pries servisa. Aisku reiks paciam koki savaitgali ir kitas slangas apciupinet + zvakes.
Visgi labiausiai pataike Davidson.
9-5, 2.0T, 141KW

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 67 ir 0 svečių