Rankinio stabdzio bedos

Senų temų archyvas
Vartotojo avataras
Skanijus
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 2008 Lap 23, 23:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Skanijus » 2009 Bal 12, 00:12

tikrai manau,kad kažkas patingėjot pasakyt :roll: - bet jei kam ateity tokia pat bėda, tai tiesiai po rankiniu,po mašina, yra varžtas kuris reguliuoja įtempimą (13 dydžio) :)
buvo saab 900ng 2.0
markoooo
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 2007 Rgp 31, 13:03
Miestas: vilnius

Standartinė markoooo » 2009 Bal 12, 22:23

ta 32 verzle apie kuria cia visi kalba, yra granatos verzle... norint nuimt ratlanki prie jos lyts nereikia,
del ratlankiu prikepimo tai dazna beda pas opelius ir saab'us, jei labai prikepe belieka arba dauzyti per padanga is vidines puses, nors galima ir is lauko paemus koki kelma posunki... dar variantas isukus nedaug varztus, truputi issibegeti ir stagiai stabdyti, sitas budas veikia 100%, bet nelabai as jo megstu :lol:
rankini reguliuojant pataria rankinio rankena pakelti bent per kelis spragtelejimus, ir tik tada reguliuoti, o siaip naturalu kad po kiek laiko nusilpsta tas rankinis, tokai jau ta konstrukcine ypatybe, mano draugas vaziuoja slalomo varzybuose su opeliu, ten identiska sistema, tai pries kiekvienas lenktynes pasireguliuoja rankini su ta zvigzdute, po varzybu rankinis jau nebelaiko :lol: bet cia taip pat priklauso ir nuo paciu kaladeliu, disku ir bendros sistemos bukles ;)
saab 900se 2.3
9000cs 2.3t dalim
opel astra gsi powered by saab turbo technologies
pasunkinta corsa gsi
Vartotojo avataras
Apex
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2009 Spa 24, 21:38

Standartinė Apex » 2010 Sau 06, 11:15

Beda beda saab'o odine apdaila. :D pas mane irgi sukritusi - priekine dalis is fiksatoriu išsimauna, dar viena turguj perkant ziurejau irgi nusivilkusi buvo.
O dar prišalęs rankinis pas amne. Visai nedžiugina šis agregatas saab'e
SAAB 9-5 Estate Hirsch edition.
Mano foto albumas>>>
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Standartinė pjezo » 2010 Sau 06, 12:36

Apex rašė:Beda beda saab'o odine apdaila. :D pas mane irgi sukritusi - priekine dalis is fiksatoriu išsimauna, dar viena turguj perkant ziurejau irgi nusivilkusi buvo.
O dar prišalęs rankinis pas amne. Visai nedžiugina šis agregatas saab'e


idomu ka ten GM pribures 9-5 ir 9-3, nes kazkaip nesimato, kad koki 9000 verktu del uzsalancio rankinio...
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG
Neblogai
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 82
Užsiregistravo: 2008 Gru 01, 09:21
Miestas: Vilnius

Standartinė Neblogai » 2010 Sau 06, 12:42

pjezo rašė:
Apex rašė:Beda beda saab'o odine apdaila. :D pas mane irgi sukritusi - priekine dalis is fiksatoriu išsimauna, dar viena turguj perkant ziurejau irgi nusivilkusi buvo.
O dar prišalęs rankinis pas amne. Visai nedžiugina šis agregatas saab'e


idomu ka ten GM pribures 9-5 ir 9-3, nes kazkaip nesimato, kad koki 9000 verktu del uzsalancio rankinio...


9000-uke tiesiog jis neveikia :) (kaip, kad pas mane būdavo)
SAAB 9-3 '00 2.0t B204E
SAAB 9-5 '01 2.3t B235E
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Standartinė pjezo » 2010 Sau 06, 13:05

Neblogai rašė:9000-uke tiesiog jis neveikia :) (kaip, kad pas mane būdavo)


nu tai tu jo tiesiog nemylejai ir jis ta jaute :lol:
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG
Vartotojo avataras
Apex
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2009 Spa 24, 21:38

Standartinė Apex » 2010 Sau 06, 13:35

O jei rimtai, ar yra lengvas gydymas sios bedos ar tiesiog keisti trosus?
beda tame kad susidevi gumos troso šarvo gale (prie suporto) per ten drėgme, purvas patenka ir trosas užšala.
kiek mačiau ten gan durnas priėjimas kad pakeisti trosus :(
nors lengvo sprendimo turbūt nėra. tas gumeles sandarinimo pakeisti nenuėmus neįmanoma :( taip kad matyt reikia keisti visą trosą.

Kitas klausimas - rankinis stabdis - diskinis ar būgninis? pas mane skardos su kalpokais, neina pažiūrėt nepalindus.
SAAB 9-5 Estate Hirsch edition.

Mano foto albumas>>>
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Standartinė pjezo » 2010 Sau 06, 13:47

Apex rašė:O jei rimtai, ar yra lengvas gydymas sios bedos ar tiesiog keisti trosus?
beda tame kad susidevi gumos troso šarvo gale (prie suporto) per ten drėgme, purvas patenka ir trosas užšala.
kiek mačiau ten gan durnas priėjimas kad pakeisti trosus :(
nors lengvo sprendimo turbūt nėra. tas gumeles sandarinimo pakeisti nenuėmus neįmanoma :( taip kad matyt reikia keisti visą trosą.

Kitas klausimas - rankinis stabdis - diskinis ar būgninis? pas mane skardos su kalpokais, neina pažiūrėt nepalindus.


pas 9000 tai rankinis naudoja tas pacias kaladeles- so diskiniai...

kazkada skaiciau kad pas 9-5 stovi atskiri bugniniai rankinio stabdzia, nesusije su hidraulika.
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG
Vartotojo avataras
Perkūnas
Asas
Pranešimai: 2688
Užsiregistravo: 2006 Lie 26, 13:31
Miestas: Marijampolė

Standartinė Perkūnas » 2010 Sau 06, 13:59

Noriu paklausti : del kokiu priezasciu,jus ta rankini traukot ? Vairavimo mokykla ikale ? Vairuoju virs 20 metu...,nenaudoju rankinio,beveik, visiskai,o dar ziema.Nei man kas uzsala,nei ka...
900 OG T16 Aero Cabrio MY89
9-5 Aero (Stage1) MY02
9-5 3,0TiD MY04
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Standartinė pjezo » 2010 Sau 06, 14:28

Davidson rašė:Noriu paklausti : del kokiu priezasciu,jus ta rankini traukot ? Vairavimo mokykla ikale ? Vairuoju virs 20 metu...,nenaudoju rankinio,beveik, visiskai,o dar ziema.Nei man kas uzsala,nei ka...


ni, mokykla nepajege ikalti, seniau tureta auto is viso su pradingusiu rankiniu buvo- atvazinejau ir jau buvau visai iprates be jo :lol:

O naudoju:
- vaziuojant, kad sukelt galo slydima,
- statant, tuo atveju jei sustojus ir karto negesinama ..

siap parkuojantis- kaip kada, kartais ant rankinio, kartais ant begio, kartais ir ta ir ta.
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG
Vartotojo avataras
Perkūnas
Asas
Pranešimai: 2688
Užsiregistravo: 2006 Lie 26, 13:31
Miestas: Marijampolė

Standartinė Perkūnas » 2010 Sau 06, 14:43

pjezo rašė:O naudoju:
- vaziuojant, kad sukelt galo slydima,
- statant, tuo atveju jei sustojus ir karto negesinama ..

Del situ dvieju - sutinku.Bet jei AT,tai atkrenta ir antras.
900 OG T16 Aero Cabrio MY89
9-5 Aero (Stage1) MY02
9-5 3,0TiD MY04
Vartotojo avataras
acidal
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 340
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 15:46
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė acidal » 2010 Sau 06, 14:50

pjezo rašė:
Davidson rašė:Noriu paklausti : del kokiu priezasciu,jus ta rankini traukot ? Vairavimo mokykla ikale ? Vairuoju virs 20 metu...,nenaudoju rankinio,beveik, visiskai,o dar ziema.Nei man kas uzsala,nei ka...


ni, mokykla nepajege ikalti, seniau tureta auto is viso su pradingusiu rankiniu buvo- atvazinejau ir jau buvau visai iprates be jo :lol:

O naudoju:
- vaziuojant, kad sukelt galo slydima,
- statant, tuo atveju jei sustojus ir karto negesinama ..

siap parkuojantis- kaip kada, kartais ant rankinio, kartais ant begio, kartais ir ta ir ta.


Arba apsisukti siauroj vietoj ant sniego: užtrauki rankinį, susuki vairą ir pagazuoji...
9-5 Aero MY02 SW AT LPG
912E MY76 puvėkas
ArunasRI
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 197
Užsiregistravo: 2007 Gru 29, 20:00
Miestas: Siauliai

Standartinė ArunasRI » 2010 Sau 06, 15:20

Davidson rašė:Noriu paklausti : del kokiu priezasciu,jus ta rankini traukot ? Vairavimo mokykla ikale ? Vairuoju virs 20 metu...,nenaudoju rankinio,beveik, visiskai,o dar ziema.Nei man kas uzsala,nei ka...


As irgi beveik nenaudoju. Bet irgi nera gerai, kai reikia po ilgesnio laiko, kad ir tech. apziura praeiti.
MY '02 9-5 Arc 3.0 Tid
Vartotojo avataras
Atoms
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 651
Užsiregistravo: 2007 Gru 20, 22:17
Miestas: Vilnius

Standartinė Atoms » 2010 Sau 06, 16:21

Davidson rašė:Noriu paklausti : del kokiu priezasciu,jus ta rankini traukot ? Vairavimo mokykla ikale ? Vairuoju virs 20 metu...,nenaudoju rankinio,beveik, visiskai,o dar ziema.Nei man kas uzsala,nei ka...


Manual'e yra parašyta, kad sustojus reikia užtraukti rankinį:) Kadangi iš kažkur įsikaliau į galvą, kad galima sugadint AT dėžę jei auto paliekama stovėt ant P įkalnėj ar nuokalnėj be rankinio tai visad užtraukiu, tiesa niekad ir problemų dėl to neturėjau - niekas ten neužšąla.
SAAB 9-5 2.3t AT '02
Vartotojo avataras
Apex
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 132
Užsiregistravo: 2009 Spa 24, 21:38

Standartinė Apex » 2010 Sau 06, 17:07

šiai dienai rankinis naudojamas smagumui ir kartais trasoje. Va sekmadieni poligone bandysiu, o be rankinio sunkiau. prie progos klausimas. sonu slystant (su rankiniu kol veike) trikampis ir pypsejimas bet nepamatau kas. speju abs. del to pasekmiu nebus?

o šiaip rankinio naudot iš ties nereikia. juk tikras jo pavadinimas yra Avarinis stovėjimo stabdys..... avarinis....

Davidson rašė:Noriu paklausti : del kokiu priezasciu,jus ta rankini traukot ? Vairavimo mokykla ikale ? Vairuoju virs 20 metu...,nenaudoju rankinio,beveik, visiskai,o dar ziema.Nei man kas uzsala,nei ka...
SAAB 9-5 Estate Hirsch edition.

Mano foto albumas>>>

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 83 ir 0 svečių