Stabdžiai

Senų temų archyvas
Vartotojo avataras
baas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:31
Miestas: Vilnius

Stabdžiai

Standartinė baas » 2006 Vas 20, 09:14

Kas galetu buti, smirda nuo galinių ratų (stabdžių), pabandysiu apibudinti kvapa:
aitrus, lik koks skistis butu uzlasejes ant karstos detales.
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Re: Stabdžiai

Standartinė pjezo » 2006 Vas 20, 10:20

baas rašė:Kas galetu buti, smirda nuo galinių ratų (stabdžių), pabandysiu apibudinti kvapa:
aitrus, lik koks skistis butu uzlasejes ant karstos detales.


Gal cilindriuku tarpines parejo ir stabdant purskia stabziu skysti ant ikaitusio disko... Paisitikrink kiek stabdziu skyscio. Ar nemazeja po truputi?
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG
Vartotojo avataras
baas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:31
Miestas: Vilnius

Re: Stabdžiai

Standartinė baas » 2006 Vas 20, 10:30

Gal cilindriuku tarpines parejo ir stabdant purskia stabziu skysti ant ikaitusio disko... Paisitikrink kiek stabdziu skyscio. Ar nemazeja po truputi?[/quote]



Ok pasitikrinsiu, dekui uz patarima.
Vartotojo avataras
erob
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 08:18
Miestas: Šiauliai

Standartinė erob » 2006 Bal 13, 12:57

pas mane po ilgo automobilio pastovėjimo (apie 3 savaites) pradėjo keistai stabdyti su stipriais patrukčiojimais LYG PER DUOBĖTĄ KELIĄ VAŽIUOTUM, o be to iš rato sklinda garsas lyg kas liestus į jį...

Pirma mintis kuri man šovė, gal stabdžių cilindriukai užsistovėjo... A?

kaži ar savo jėgomis išeitu kaip nors jas atgaivinti TIPO WD40 papurkšti, o po to pamankštinti...

Ar geriau iškarto į servisą?
SAAB 9000 CS, MY94, E204I
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Standartinė pjezo » 2006 Bal 13, 13:15

erob rašė:pas mane po ilgo automobilio pastovėjimo (apie 3 savaites) pradėjo keistai stabdyti su stipriais patrukčiojimais LYG PER DUOBĖTĄ KELIĄ VAŽIUOTUM, o be to iš rato sklinda garsas lyg kas liestus į jį...

Pirma mintis kuri man šovė, gal stabdžių cilindriukai užsistovėjo... A?

kaži ar savo jėgomis išeitu kaip nors jas atgaivinti TIPO WD40 papurkšti, o po to pamankštinti...

Ar geriau iškarto į servisą?


Pradziai pasiziurek kaip diskai atrodo... Gal aprudijo...
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG
Vartotojo avataras
erob
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 08:18
Miestas: Šiauliai

Standartinė erob » 2006 Bal 13, 13:20

pjezo rašė:
erob rašė:pas mane po ilgo automobilio pastovėjimo (apie 3 savaites) pradėjo keistai stabdyti su stipriais patrukčiojimais LYG PER DUOBĖTĄ KELIĄ VAŽIUOTUM, o be to iš rato sklinda garsas lyg kas liestus į jį...

Pirma mintis kuri man šovė, gal stabdžių cilindriukai užsistovėjo... A?

kaži ar savo jėgomis išeitu kaip nors jas atgaivinti TIPO WD40 papurkšti, o po to pamankštinti...

Ar geriau iškarto į servisą?


Pradziai pasiziurek kaip diskai atrodo... Gal aprudijo...



gerai, o kas tada jei jie aprudiję?
SAAB 9000 CS, MY94, E204I
Conger
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2005 Lap 25, 15:39
Miestas: Vilnius

Standartinė Conger » 2006 Bal 13, 13:33

erob rašė:
pjezo rašė:
erob rašė:pas mane po ilgo automobilio pastovėjimo (apie 3 savaites) pradėjo keistai stabdyti su stipriais patrukčiojimais LYG PER DUOBĖTĄ KELIĄ VAŽIUOTUM, o be to iš rato sklinda garsas lyg kas liestus į jį...

Pirma mintis kuri man šovė, gal stabdžių cilindriukai užsistovėjo... A?

kaži ar savo jėgomis išeitu kaip nors jas atgaivinti TIPO WD40 papurkšti, o po to pamankštinti...

Ar geriau iškarto į servisą?


Pradziai pasiziurek kaip diskai atrodo... Gal aprudijo...



gerai, o kas tada jei jie aprudiję?


Man panasiau, kad kaladeles klynija... man buvo uzsikirtes vienoj pusej rankinis kazkiek, neatsoko kaladeles, tai pavaziavus apie 300 m toks kvapelis is galo parejo, kad atrode guma dega, da blemba pirsta nusvilau gerai i diska... :evil: Gal kaladeles prikepusios, nebevaiksto normaliai arba diskas perkaitintas ir susikraipes. Nu bet kokiu atveju imciau ardyt suporta ir ziuret tada.
Vartotojo avataras
Shumeras
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1051
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:32
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Shumeras » 2006 Bal 13, 14:43

erob rašė:pas mane po ilgo automobilio pastovėjimo (apie 3 savaites) pradėjo keistai stabdyti su stipriais patrukčiojimais LYG PER DUOBĖTĄ KELIĄ VAŽIUOTUM, o be to iš rato sklinda garsas lyg kas liestus į jį...

Pirma mintis kuri man šovė, gal stabdžių cilindriukai užsistovėjo... A?

kaži ar savo jėgomis išeitu kaip nors jas atgaivinti TIPO WD40 papurkšti, o po to pamankštinti...

Ar geriau iškarto į servisą?


95% kad stabdzhiu diskai kreivi - arba nauji, arba shlifuoti reik jei dar mesos yra...
www.vdk.lt + SAAB
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2006 Bal 13, 19:24

Jau svarstėm diskų kreivumą ir kaip jis pasireiškia. Būtent tokie požymiai. Ten jau sakiau, kad šlifavimas - ne metodas - didelė tikimybė, kad dėl galimų perkaitinimų pakitusi disko metalo struktūra. Jau nekalbant apie leistiną minimalų disko storį.
9-5 Aero Estate, MY2002, AT
Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo
Vartotojo avataras
Shumeras
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1051
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:32
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Shumeras » 2006 Bal 13, 22:37

ALDU rašė:Jau svarstėm diskų kreivumą ir kaip jis pasireiškia. Būtent tokie požymiai. Ten jau sakiau, kad šlifavimas - ne metodas - didelė tikimybė, kad dėl galimų perkaitinimų pakitusi disko metalo struktūra. Jau nekalbant apie leistiną minimalų disko storį.


pritariu
www.vdk.lt + SAAB
Conger
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 101
Užsiregistravo: 2005 Lap 25, 15:39
Miestas: Vilnius

Standartinė Conger » 2006 Bal 14, 07:15

ALDU rašė:Jau svarstėm diskų kreivumą ir kaip jis pasireiškia. Būtent tokie požymiai. Ten jau sakiau, kad šlifavimas - ne metodas - didelė tikimybė, kad dėl galimų perkaitinimų pakitusi disko metalo struktūra. Jau nekalbant apie leistiną minimalų disko storį.


Koks yra (turi buti) 9000 disku nauju storis ir issidevejimo ribos mm ?
Beje nauji galiniai diskai ne auksa kainuoja ~ 50 Lt vienetas. Slifavimo irgi nepropaguoju.
Vartotojo avataras
draivas
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1101
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 07:37
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė draivas » 2006 Bal 14, 08:14

Is patirties zinau, kad slifavimas nepadeda. Reikalingas radikalus gydymas - keisti diskus.

2 erob>
jei tik parūdiję diskai nuo stovėjimo - nieko baisaus, pavažinėsi po miestą pusdienį, pastabdysi ir nusišlifuos savaime. Aišku, jei jau ten labai rūdžių išgraužta, tada gal ir nebepadės jau. Bet jei tik lengvos rūdžių apnašos - greit nusivalys.
BioPower
dommas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2006 Bir 18, 18:10
Miestas: Vilnius

Standartinė dommas » 2006 Bir 18, 18:13

pakeliu tema :) uzvedus automobili, kuri laika sid'e dega uzrasas "test brakes". gal kas jau su tokiu uzrasu buvot susidure ir zinot kame reikalas?
Saab 900S Coupe, 2.0 LPG, 97 m.
Vartotojo avataras
auris
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 113
Užsiregistravo: 2006 Geg 08, 18:52
Miestas: Vilnius

Standartinė auris » 2006 Bir 18, 19:02

Jei sako "test breaks light", tai cia normalu. Toks ispejimas SAAB'e padarytas saugumo sumetimais. Paspaudus stabdziu pedala pranesimas dingsta.
MY2008 9-3 2.0T, AT- sedanas
EX MY2001 9-5 2.3t, MT - vagonas
dommas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2006 Bir 18, 18:10
Miestas: Vilnius

Standartinė dommas » 2006 Bir 18, 19:17

auris rašė:Jei sako "test breaks light", tai cia normalu. Toks ispejimas SAAB'e padarytas saugumo sumetimais. Paspaudus stabdziu pedala pranesimas dingsta.


jo, paskaiciau rusiska manuala ir supratau kad ten raso test brake lights :)
Saab 900S Coupe, 2.0 LPG, 97 m.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 75 ir 0 svečių