CNG dujos in SAAB 9-5

Senų temų archyvas
chibre
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2007 Gru 16, 14:06
Miestas: vln
Contact:

Standartinė chibre » 2009 Bal 28, 21:59

sian isveziau metalo lauzui 6 balionus :)
ir isardziau visus metano reduktorius -ant dienu irgi keliaus i lauzyna... :)

specifinis? Jei supratote,as apie Aleksandra sneku.Jei ji pazinotumet arciau,suprastumet apie kodel jis "specifinis".(kadaise jis dirbo mano firmoje ir per ta laika labai neblogai ji pazinau.Specifinis-cia toks neizeidziantis zodys,kurio ji apibudina zmones,kurie ji pazista.Arba kartais "Napoleonu"vadina.).Na ,neesme-kiekvienas savaip skirtingas,taigi baigiu apkalbas... :)

Del CNG duju-nzn kokios perspektivos tos irangos pas mus,bet pvz Ukrainoje,kur ta sritys buvo labai populiari nuo siu metu baigia ekzistuoti(bent jau kol kas "uzsaldyta").Reikalas tame,kad CNG duju kaina priklauso ne nuo rinkos kainos ,o nuo santykiu su kaimynais.O zinant ,kas tie kaimynai ,tai apie kainu stabiluma galima pamirsti.
Aisku ,miesto transportas gal is gaus(arba gauna ) kokias subsidijas is EU vardan ekologishkumo ,bet paprasti vartuotojai tai vargu...
p.s. cia tik mano nuomone ,sudaryta is gandu,kalbu ir praktikos kolegu is uzsienio ,o kaip yra ar bus istikruju-parodys laikas. :)
Duju iranga .
Vartotojo avataras
tomasdos
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2007 Rgs 15, 18:23
Miestas: Kaunas-Šiauliai-Vilnius

Standartinė tomasdos » 2009 Bal 28, 23:39

Vidas_09 rašė:Tema apie CNG, tai gal kam reikia CNG irangos? Du balionai, kompas ir siaip kazkas tai. Buvo man bonusas kartu su masina :)


Kodel pats nenori naudot?[/quote]

Jei gamtiniu duju kompresoriu tureciau, mielai naudociau.
Salys kurios turtingos duju istekliais arba perka dujas geromis kainomis, pilnai naudoja. Bet Siauliuose tiesiog neprisipildysi CNG.
SAAB 9-5 2.0T+ MY99 141kW

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 20 ir 0 svečių