Bemsėjam ar ne?

Senų temų archyvas
Vartotojo avataras
balrogas
Administratorius
Pranešimai: 179
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 14:48
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė balrogas » 2006 Rgs 08, 09:43

Davidson m5 rašė:
Tada butu idomu,kuria prasme ? Is isvaizdos - jokiu panasumu,tech.sprendimai - visiskai skirtingi,vaziuokles darbas - nesulyginamas...

p.s. pats vairuoju BMW automobilius jau 10 meteliu...( siuo metu M5,735 ).



Manau savoka bemsejimas yra daugiau taikoma ne automobiliams ir ju techniniams sprendimams, o greiciau kai kuriems stereotipiniams ju vairuotojams. O ta stereotipine BMW vairuotoju grupe - skusti chuliganeliai, vairuojantis daugiausia 15-20 metu sugriuvusius BMW (nesvarbu, kad tai 316, ant galo butinai bus M zenkliukas), bet keliuose besijauciantys dievais ir chuliganiskais veiksmais trukdantys eismui. Jie geriausiai matomi, todel daznai susiejami su automobilio marke.
SAAB 9-5 2.3LPT MT MY1998
Vartotojo avataras
Shumeras
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1051
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:32
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Shumeras » 2006 Rgs 08, 10:55

6791 rašė:
aleva rašė:Atidarykit naują temą "Parašyk kaip aš vairuoju" ;)
Šita tema draugiška :)

Nenoriu girtis kaip as vairuoju :roll: , nes vairuoju jau 14m ir staza turiu tikrai dideli.
Paprasciausiai esu skaites forume, kad SAAB'ai bemseja, kazkas kazkam aiskino kaip reikia vairuoti ir t.t. Is diskusijos susidare ispudis, kad visi vazineja labai ramiai ir tvarkingai, todel norejau parasyti, kad tikrai ne visi lektuvu savininkai vazineja ramiai ir tvarkingai, tik tiek :!:
Beje koks tikslas pirkti Aero ir su juo nuolat ramiai vazinetis :?:
Ai tiek to, pamirskim :roll:


na ash rashiau kad bemseja... na ir ka... Perskaitykite teksta, Kaliega, o ne viena zhodi!!! Niekur nerashiau, kad butina ramiai vazhineti, jei rasi - alaus bachka tau i tachka!!!
www.vdk.lt + SAAB
6791
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 185
Užsiregistravo: 2006 Lie 27, 07:07
Miestas: Vilnius

Standartinė 6791 » 2006 Rgs 08, 10:58

balrogas rašė:
Davidson m5 rašė:
Tada butu idomu,kuria prasme ? Is isvaizdos - jokiu panasumu,tech.sprendimai - visiskai skirtingi,vaziuokles darbas - nesulyginamas...

p.s. pats vairuoju BMW automobilius jau 10 meteliu...( siuo metu M5,735 ).



Manau savoka bemsejimas yra daugiau taikoma ne automobiliams ir ju techniniams sprendimams, o greiciau kai kuriems stereotipiniams ju vairuotojams. O ta stereotipine BMW vairuotoju grupe - skusti chuliganeliai, vairuojantis daugiausia 15-20 metu sugriuvusius BMW (nesvarbu, kad tai 316, ant galo butinai bus M zenkliukas), bet keliuose besijauciantys dievais ir chuliganiskais veiksmais trukdantys eismui. Jie geriausiai matomi, todel daznai susiejami su automobilio marke.


Butent taip kaip parase balrogas ;)
Kartais toks ispudis keliuose, kad bmw draiveriams nereikalinga rodyti posukius, praleisti ir pan :roll: ir nesvarbu ar tai pacukas su xuliganke ar verslininkas firmos bosas su nauju 750 :-D ta prasme tokie lyg ir pateisina savo vairavima, nes juk sedi uz biemdablju baronkos :lol:
Taigi kaip rase draivas-gryzkim prie temos ;)
Jau tik beprijauciantis SAAB...
6791
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 185
Užsiregistravo: 2006 Lie 27, 07:07
Miestas: Vilnius

Standartinė 6791 » 2006 Rgs 08, 11:01

Shumeras rašė:na ash rashiau kad bemseja... na ir ka... Perskaitykite teksta, Kaliega, o ne viena zhodi!!! Niekur nerashiau, kad butina ramiai vazhineti, jei rasi - alaus bachka tau i tachka!!!

daug alaus pareis i mano tacka :-D
Jei tureciau aero ...zodziu seimyna mano tuo nesidziaugtu :twisted:
Jau tik beprijauciantis SAAB...
Vartotojo avataras
aKa_Rio
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 516
Užsiregistravo: 2005 Lap 24, 16:58
Miestas: Vilnius

Standartinė aKa_Rio » 2006 Rgs 08, 11:06

6791 rašė:Jei tureciau aero ...zodziu seimyna mano tuo nesidziaugtu :twisted:
:lol: as savo drauge jau ismokinau prisisegineti saugos dirzus. Kol nevazinejau su AERO, reikedavo kiekviena karta primint ir prasyt, kad prisisegtu, o po keliu kartu pasivazinejimo su AERO saugos dirza prisisegineja kaskart vos tik atsisedus i automobili :lol:
MY05 9-5 Aero 2.3
ex. MY97 9000 Aero 2.3
6791
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 185
Užsiregistravo: 2006 Lie 27, 07:07
Miestas: Vilnius

Standartinė 6791 » 2006 Rgs 08, 11:19

aKa_Rio rašė:
6791 rašė:Jei tureciau aero ...zodziu seimyna mano tuo nesidziaugtu :twisted:
:lol: as savo drauge jau ismokinau prisisegineti saugos dirzus. Kol nevazinejau su AERO, reikedavo kiekviena karta primint ir prasyt, kad prisisegtu, o po keliu kartu pasivazinejimo su AERO saugos dirza prisisegineja kaskart vos tik atsisedus i automobili :lol:

Na as su seimyna tai vazineju normaliai, bet jei vienas kazkur trasoje Vln-Klp tai :twisted: . Aisku tas lekimas nera beprotiskas, nes bet kokia neaiski situacija kelyje ir STOP. Stengiuosi niekam netrukdyti ir ziuriu, kad man niekas netrukdytu :roll:
Jau tik beprijauciantis SAAB...
Vartotojo avataras
Perkūnas
Asas
Pranešimai: 2688
Užsiregistravo: 2006 Lie 26, 13:31
Miestas: Marijampolė

Standartinė Perkūnas » 2006 Rgs 08, 11:24

aKa_Rio rašė: as savo drauge jau ismokinau prisisegineti saugos dirzus. Kol nevazinejau su AERO, reikedavo kiekviena karta primint ir prasyt, kad prisisegtu, o po keliu kartu pasivazinejimo su AERO saugos dirza prisisegineja kaskart vos tik atsisedus i automobili :lol:


Argi visada "skraidai" ? Mano poziuris kitoks,nesvarbu ar tai bus AERO,ar M5,ar AMG - vistiek vaziuosiu ramiai. Man esme : ka vairuoji :!: Kai po kapotu 300 arkliu,man smagu,nors juos isnaudosiu gal kelis kartus...
900 OG T16 Aero Cabrio MY89
9-5 Aero (Stage1) MY02
9-5 3,0TiD MY04
6791
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 185
Užsiregistravo: 2006 Lie 27, 07:07
Miestas: Vilnius

Standartinė 6791 » 2006 Rgs 08, 12:15

Davidson m5 rašė:
Argi visada "skraidai" ? Mano poziuris kitoks,nesvarbu ar tai bus AERO,ar M5,ar AMG - vistiek vaziuosiu ramiai. Man esme : ka vairuoji :!: Kai po kapotu 300 arkliu,man smagu,nors juos isnaudosiu gal kelis kartus...

tureti lektuva ir vazineti su juo ant pakilimo tako :roll: :?:
Kam tuos kumelius po kapotu maitinti jei ju nenaudoji :?:
Kiekvienam savo aisku, taciau daiktai turetu atitikti ju paskirti. Manau SAAB kurdami aero nesitaike i klientu tarpa, kurie vazineja tik savaitgaliais i baznycia :-D
Jau tik beprijauciantis SAAB...
Vartotojo avataras
draivas
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1101
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 07:37
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė draivas » 2006 Rgs 08, 13:04

Apie "bemsėjimą/nebemsėjimą ir pan" prašom toliau diskutuot čia.
BioPower
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Standartinė pjezo » 2006 Rgs 08, 13:09

6791 rašė:
Davidson m5 rašė:
Argi visada "skraidai" ? Mano poziuris kitoks,nesvarbu ar tai bus AERO,ar M5,ar AMG - vistiek vaziuosiu ramiai. Man esme : ka vairuoji :!: Kai po kapotu 300 arkliu,man smagu,nors juos isnaudosiu gal kelis kartus...

tureti lektuva ir vazineti su juo ant pakilimo tako :roll: :?:
Kam tuos kumelius po kapotu maitinti jei ju nenaudoji :?:
Kiekvienam savo aisku, taciau daiktai turetu atitikti ju paskirti. Manau SAAB kurdami aero nesitaike i klientu tarpa, kurie vazineja tik savaitgaliais i baznycia :-D


Na nezinau, nezinau... Negi butina kiekviena diena isspausti viska?
kazkaip tai as paskutiniu metu visai ramiai vazineju, spustelnu tik lenkiant, sankryzoje ar uzmietyje, mieste visai nera noro ardytis... o ir prasmes nera, pirmas startaves beveik visada susitiksi prie artimiausio sviesoforo...
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG
Vartotojo avataras
sabusa
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1056
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 19:00
Miestas: Klaipėda- Kaunas
Contact:

Standartinė sabusa » 2006 Rgs 08, 13:23

Pasak SAAB inžinierių: Galia reikalinga, tam, kad saugiai bet kuriuo momentu galėtum aplenkti :!:
SAAB niekada nesigyrė arklių kaimenių dydžiu ir aukštais sukimo momentais, bet akcentuoja saugumą ir malonumą teikiantį vairavimą. Juk vienas iš šūkių (jei tik taip galima pasakyti) yra: SAAB neskirtas nuvažiuoti iš taško Ą į tašką B, skirtas, kad iš taško A į tašką B važiuotum su malonumu. Kad vairavimas teiktu malonumą :!:

Aišku pulsite aiškinti, kad greitis ir yra malonu :lol: bet manau didesnis malonumas lėtai važiuoti ir reikalui esant pagaidinti išsišokėlius prie šviesaforo ;)
SAAB 9000CSE
Vartotojo avataras
Danis
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1154
Užsiregistravo: 2006 Sau 28, 12:04
Miestas: Vilnius

Standartinė Danis » 2006 Rgs 08, 13:32

sabusa rašė: bet manau didesnis malonumas lėtai važiuoti ir reikalui esant pagaidinti išsišokėlius prie šviesaforo ;)

+100 :-D
Pridurciau dar ir automagistrale, kur gali kokiam issisokeliui, kuris tave belenkdamas uzkiso subine pries pat nosi, susigretinus maloniai pamojuoti ir nuspausti nes jo masina tiesiog tiek netraukia :twisted:
Vartotojo avataras
aKa_Rio
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 516
Užsiregistravo: 2005 Lap 24, 16:58
Miestas: Vilnius

Standartinė aKa_Rio » 2006 Rgs 08, 13:51

sabusa rašė:Aišku pulsite aiškinti, kad greitis ir yra malonu :lol: bet manau didesnis malonumas lėtai važiuoti ir reikalui esant pagaidinti išsišokėlius prie šviesaforo ;)
visom keturiom uz 8) ;)
MY05 9-5 Aero 2.3
ex. MY97 9000 Aero 2.3
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Standartinė pjezo » 2006 Rgs 08, 14:00

Kaleusius rašė:Pridurciau dar ir automagistrale, kur gali kokiam issisokeliui, kuris tave belenkdamas uzkiso subine pries pat nosi, susigretinus maloniai pamojuoti ir nuspausti nes jo masina tiesiog tiek netraukia :twisted:


Oje, cia tai jau taip :lol:
Patinka kai koks gezas su tiurlinguota audi pradeda naglai lenkti :lol:
Vienas toks su balta pagaidinta, spoileriuota balta audi cupe graziai pasigaidino- bicas sedes ant galo eme mirkseti mol leisk/traukis is 2 juostos :roll:
niu uzleidau, tada pats aplenkiau pirmoj juostoj vaziavusi masinuka, pirma juosta susilyginau su bicu, matau toks piktas naglas snukutis :lol:
4 begis gazas dugnas, tiurlingine audine pasiliko :roll:
atleidziu palaukiu, susilyginam, zenklais paklausiu kas jam, ko toks letas :lol:
bicas mina tapke bando lenkti...
gazas dugnas, tiurlingas lieka gale :lol:
niu vel suletines palaukiu :roll: bico snukelis net rudonas is piktumo :lol: niu vel bando lenktiniauti...
pamojuoju atsisveikinimui ir ate :lol:
Niu vat cia jau kipsiukas pakursto, malonu kartai taip paisdykauti ;)
Nu bet tai negalioja mieste, kur bet kada bet kas gali pasimaisyti, na ir kad mieste isspausti 180-200 jau reikia buti kaip rusai sako "balnym na vsiu golovu".... :lol:
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG
aleva
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 09:26
Miestas: Vilnius

Standartinė aleva » 2006 Rgs 08, 14:49

Manau viskas priklauso nuo žmogaus. Kuo daugiau SAAB gatvėse, tuo didesnė tikimybė sutikti įvairaus plauko SAAB vairuotojų.
Yra žmonių, kuriems patinka spausti iki dugno ir džiaugtis aplenkus kitus, pasirodžius "kietesniu", kitiems malonumas - ŽINOTI, kad jis gali bet kokį kietuolį aplenkti, jei tik norės, bet važiuoti tvarkingai.
Yra žmonių, kurie jaučia malonuma pirkdami ir leisdami pinigus, ypač jei tai mato aplinkiniai, yra žmonių, kuriems maloniau ŽINOTI, kad pinigų jis turi ir jei reiks jis galės nusipirkti tai ko norės.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių