Dar karta apie ausinimo skysti?

Senų temų archyvas
Ricis SAAB 9000 CS
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 582
Užsiregistravo: 2006 Rgp 02, 15:37

Standartinė Ricis SAAB 9000 CS » 2006 Spa 30, 08:38

Kaleusius rašė:
6791 rašė:Patarkit tautieciai kur butu galima ausinimo skyscio koncentracija pasitikrinti :roll: :?: Bet bijau, kad visgi reiks ta skystimeli keisti, nes auto Italijoj buvus :roll:
Beje sveikinu su extremaliu pojuciu sezono pradzia :twisted: :-D , pries pusvalandi kompo termometras 0 rode :!:

Maniskis rode -2 :) Ausinimo skysti ir as ruosiuosi keistis, kadangi ir mano saabukas is Italijos ;)
Beje vakar isipyliau langu plovimo skyscio koncentrato Sonex berods, turejo iki kokiu -10 neuzsalti, o sian ryte purkstukai uzsale :evil:




Gal tiesiog purkstukai nuo lietaus uzsalo..? as sian saviski vos atidariau:)) reiks savaitgali gumas ispurksti kad nesaltu...
Vartotojo avataras
Danis
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1154
Užsiregistravo: 2006 Sau 28, 12:04
Miestas: Vilnius

Standartinė Danis » 2006 Spa 30, 10:16

Ricis SAAB 9000 CS rašė:Gal tiesiog purkstukai nuo lietaus uzsalo..? as sian saviski vos atidariau:)) reiks savaitgali gumas ispurksti kad nesaltu...

Na va dabar vaziavau tai viskas normaliai. Atsilo matyt nuo variklio silumos. Prapurskiau daugiau gal nebeuzsals.
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2006 Spa 30, 12:48

Pas mane vasarinis skystis irgi šiandien užšalęs buvo. Dabar išpumpavau likučius, užpyliau žieminį. Dar būna, kad C2H5OH purkštukuose, būdamas žymiai lakesnis už H2O išgaruoja, o likęs vanduo užšala.
9-5 Aero Estate, MY2002, AT
Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Standartinė pjezo » 2006 Spa 30, 13:00

ALDU rašė:Pas mane vasarinis skystis irgi šiandien užšalęs buvo. Dabar išpumpavau likučius, užpyliau žieminį. Dar būna, kad C2H5OH purkštukuose, būdamas žymiai lakesnis už H2O išgaruoja, o likęs vanduo užšala.


true...
siaip tai as naudojuosiu tokia tinginio metodika ziema, kad nereiketu gremzti lango (tingisi, o ir gremziant galima stikla subraizyti jei jis apsalo budamas dulkinas, smeletas) :

-atsinesu is namu karsto vandens plastikini buteli, uzpilu ant stiklo,

-nutirpus ledui ijungiu vienam mostui valytuvus,

-apipurskiu koncentruotu langu apiplovimo skysciu (tas kur neuzsala iki -65, susipyles i pulvelizatoriu :) ) tam kad nesusidarytu plona serksno plevele

-tuo pat koncentrato uzpurskiu ant purkstuku (padeda nutirpdyti)

-trumpam ijungiu valytuvus

Galima vaziuoti 8)
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG
Vartotojo avataras
Danis
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1154
Užsiregistravo: 2006 Sau 28, 12:04
Miestas: Vilnius

Standartinė Danis » 2006 Spa 30, 13:06

pjezo rašė:true...
siaip tai as naudojuosiu tokia tinginio metodika ziema, kad nereiketu gremzti lango (tingisi, o ir gremziant galima stikla subraizyti jei jis apsalo budamas dulkinas, smeletas) :

-atsinesu is namu karsto vandens plastikini buteli, uzpilu ant stiklo,

-nutirpus ledui ijungiu vienam mostui valytuvus,

-apipurskiu koncentruotu langu apiplovimo skysciu (tas kur neuzsala iki -65, susipyles i pulvelizatoriu :) ) tam kad nesusidarytu plona serksno plevele

-tuo pat koncentrato uzpurskiu ant purkstuku (padeda nutirpdyti)

-trumpam ijungiu valytuvus

Galima vaziuoti 8)

Tai vadini tinginio? :-D
Man paprasciau su normaliu gremztuku pagramdyt kelias minutes ir sest ir vaziuot. I ta laika ir galinis langas jau buna gerokai aptirpes ir veidrodeliai ir biski soniniai. Na aisku pries -20 gramdymas ilgiau trunka bet aktyciai judedamas su gramztuku speji nesusalti :)
Vartotojo avataras
Danis
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1154
Užsiregistravo: 2006 Sau 28, 12:04
Miestas: Vilnius

Standartinė Danis » 2006 Spa 30, 13:08

Beje, jei jau uzsivede kalba apie langu apiplovimo skysti....
Girdejau kad gryna langu plovimo skyscio koncentrata siukstu negalima pilti. Butinai reikia skiesti. Kodel? Kas gali pasidaryti? :roll:
Vartotojo avataras
Perkūnas
Asas
Pranešimai: 2688
Užsiregistravo: 2006 Lie 26, 13:31
Miestas: Marijampolė

Standartinė Perkūnas » 2006 Spa 30, 13:46

Kaleusius rašė:Beje, jei jau uzsivede kalba apie langu apiplovimo skysti....
Girdejau kad gryna langu plovimo skyscio koncentrata siukstu negalima pilti. Butinai reikia skiesti. Kodel? Kas gali pasidaryti? :roll:


Gali viska sugrauzti... :mrgreen:
900 OG T16 Aero Cabrio MY89
9-5 Aero (Stage1) MY02
9-5 3,0TiD MY04
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2006 Spa 30, 14:05

Na, aš dar deaiseriu tokiais atvejais naudojuos. Gremžtuku - retai, atbunka jie greitai.
9-5 Aero Estate, MY2002, AT

Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Standartinė pjezo » 2006 Spa 30, 16:51

Kaleusius rašė:Tai vadini tinginio? :-D


Na siaip tai gal susidare ispudis kad tai ilgai uztrunka :lol:
Is tiesu viskas uzima 1-2 minutes, variklis net nespeja susilti ;)
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG
6791
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 185
Užsiregistravo: 2006 Lie 27, 07:07
Miestas: Vilnius

Standartinė 6791 » 2006 Spa 30, 18:00

ALDU rašė:Pas mane vasarinis skystis irgi šiandien užšalęs buvo. Dabar išpumpavau likučius, užpyliau žieminį. Dar būna, kad C2H5OH purkštukuose, būdamas žymiai lakesnis už H2O išgaruoja, o likęs vanduo užšala.


vakar teko savo 900 tojo priekini purkstuka "skerst" :-D , nes vienas nepurske ne trupucio, pasirodo ten voztuviukas stovi tokis :-D :roll: , tipo kai paleidi purskima jis atsidaro, kai nebepurskia uzsidaro :roll: . Kaip supratau voztuvelis tam, kad sistema pastoviai butu uzsipildzius skyscio :-D . Padariau a la tiuninga :twisted: , pakeiciau voztuva celofanu :P
Beje sian lektuveliui nupirkau 4 naujus zieminius ratukus. Galvojau pirksiu 2 naujus i prieki, o i gala naudotus, taciau susigundziau gera nuolaida Egzotikoje :roll: .
Patiko pardavejo zodziai :-D , atleisk ...shitom tik 20% galim numest :-D :-D :-D , taip ir sugundo zmones. Uz visas 4 padangas 588lt 8)
Jau tik beprijauciantis SAAB...
Vartotojo avataras
acidal
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 340
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 15:46
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė acidal » 2006 Spa 30, 18:05

neziurejai padangu gaminimo datos?
9-5 Aero MY02 SW AT LPG
912E MY76 puvėkas
Vartotojo avataras
zeraras
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 09:40
Miestas: Vilnius

Standartinė zeraras » 2006 Spa 30, 18:20

jei gerai prisimenu, tai egzotika lyg tais prekiauja Nokian padangomis. Kazkada pas juos teko pirkti padangas dar ankstesniam automobiliui. tai ne visada buna padangos paskutiniu pagaminimo metu. norejo 2 metu senumo padangas parduoti. teko truputi pasneketi su jais :)
6791
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 185
Užsiregistravo: 2006 Lie 27, 07:07
Miestas: Vilnius

Standartinė 6791 » 2006 Spa 30, 19:18

acidal rašė:neziurejai padangu gaminimo datos?

hmmm :roll: metu neziurejau...prazioplinau sita momenta :roll:
reiks prasicekint apie tai. Siaip musu firmai duoda geras kainas, tai tikiuos s.... nebus ikise, nes is ju daug bendradarbiu perka, bet vistiek paziesiu :roll: .
Nokian'ais prekiauja, sake jiems dar didesne nuolaida gali duoti, bet ju kainos :roll: .
As pagalvojau vazineja -iene, vazineja pakanakamai ramiai ir saugiai, gal tfu tfu viskas bus OK :-D
Pamatysim kaip tos klupmes elgsis kai prasides tikra ziema :-D . Ten kur as gyvenu labai greit galima pasitikrint padangu + ir -
Jau tik beprijauciantis SAAB...
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2006 Spa 30, 19:30

6791 rašė:Nokian'ais prekiauja, sake jiems dar didesne nuolaida gali duoti, bet ju kainos :roll: .
As pagalvojau vazineja -iene, vazineja pakanakamai ramiai ir saugiai, gal tfu tfu viskas bus OK :-D
Pamatysim kaip tos klupmes elgsis kai prasides tikra ziema :-D . Ten kur as gyvenu labai greit galima pasitikrint padangu + ir -

O kokie nokienai? Negi už tokią kainą Haka5? ;)
9-5 Aero Estate, MY2002, AT

Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo
6791
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 185
Užsiregistravo: 2006 Lie 27, 07:07
Miestas: Vilnius

Standartinė 6791 » 2006 Spa 30, 19:43

ALDU rašė:O kokie nokienai? Negi už tokią kainą Haka5? ;)

:-D xe xe ...nea , nokian'u uz tokia kaina nepaimsi manau :roll: . Nuolaida jie duoda procentaliai, bet kaip suprantu jeigu mano padangom jie dave tik 20%, o minejo kad Nokian gali padaryti dar geresne, as taip isivaizduoju 20-30% o gal ir daugiau ribose, tai kaina bet kokiu atveju bus padori ;) . As dar i Gislaved'us buvau aki uzmetes, bet pagailejau litu :oops:

Beje gal kazkam 2vnt zieminiu ratu reiktu :?: Is brolio nusipirkau, bet nepamaciau kad aukstis 65 :oops:, o grazint kazkaip :roll: .
Zodziu 2vnt Kormoran Snowpro, protektorius kryptinis, vidutinio minkstumo guma, protektoriaus like ~6mm drasiai. Ismatavimai 195/65/R15.
Mano 900tukui deja turi buti 195/60/R15
Jau tik beprijauciantis SAAB...

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 20 ir 0 svečių