elektrinis stiklo pakelejas

Senų temų archyvas
Antaninis
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 2008 Rgp 11, 23:22
Miestas: Vilnius

Standartinė Antaninis » 2010 Vas 25, 01:44

pas mane ir siandien sutraskejo kazkoks plastmases garsas ir vairuotojo langas vos pakilo. daugiau eksperimentuoti nebandziau..
Antaninis
Svenska Aeroplan Aktiebolaget 9-5 2.3t 03m.
Vartotojo avataras
trance_inside
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 485
Užsiregistravo: 2007 Rgs 24, 21:19
Miestas: Vilnius

Standartinė trance_inside » 2010 Vas 25, 02:58

Pas mane budavo taip, kad atidarius koki sprindi langas suletedavo ir sunkiai kelis cm vaziuodavo, o paskui vel gerai, kol rudeni taip pokstelejo kazkas, kad net pasokau, nuo to laiko atsidaro istryzai, tai jo ir nekliudau. Dar pats neardes, tai laukiu siltesniu oru, kad galeciau pradet.

Kazkada jau buvo ideta nuoroda, gal vel pravers:
http://www.saabcentral.com/forums/showthread.php?t=117558

Klausimas tiems, kas arde, ar tos "zakliopkes" plastmasines labai lengvai luzta nuimant panele?
SAAB 9-5 2.3t '02
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
darėnas
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 807
Užsiregistravo: 2008 Geg 30, 20:59
Miestas: Mėmelis

Standartinė darėnas » 2010 Vas 25, 10:09

Visiem, kad problemos su langu darinėjimu po visokių braškesių ir traškesių - foto reportažas pakankamai aiškiai viską parodo ;)

Tos zakliopkės lengvai nelūžta, manau.

O autoriui kas nutiko, taip ir nesupratau. Bet čia jau bet koks labiau su technika susidūręs pažiūrėtų - toli gražu nereik autorizuotos pagalbos ;)
kaip ir jau ex: 9-5 3.0 LPT ARC '03 :(
Laikinas sprendimas - RWD.
Laukiu-nelaukiu žiemos :D
Algis.
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2008 Rgs 11, 20:34
Miestas: Amžinoji sostinė

Standartinė Algis. » 2010 Vas 26, 12:13

trance_inside rašė:Pas mane budavo taip, kad atidarius koki sprindi langas suletedavo ir sunkiai kelis cm vaziuodavo, o paskui vel gerai, kol rudeni taip pokstelejo kazkas, kad net pasokau, nuo to laiko atsidaro istryzai, tai jo ir nekliudau. Dar pats neardes, tai laukiu siltesniu oru, kad galeciau pradet.

Kazkada jau buvo ideta nuoroda, gal vel pravers:
http://www.saabcentral.com/forums/showthread.php?t=117558

Klausimas tiems, kas arde, ar tos "zakliopkes" plastmasines labai lengvai luzta nuimant panele?


Vat šitam fotoreportaže ir yta parodytos tos nelemtos "zakliopkės".
Pokštelėjimas ir reiškė tos plastmasės lūžį... Jei langas atsidarinėja istrižai - vienai jau "kryžiai koziriai" (greičiausiai priekinei).
9-5, 2,2 TiD, MY 02
Algis.
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 225
Užsiregistravo: 2008 Rgs 11, 20:34
Miestas: Amžinoji sostinė

Standartinė Algis. » 2010 Vas 26, 12:16

darėnas rašė:Visiem, kad problemos su langu darinėjimu po visokių braškesių ir traškesių - foto reportažas pakankamai aiškiai viską parodo ;)

Tos zakliopkės lengvai nelūžta, manau.

O autoriui kas nutiko, taip ir nesupratau. Bet čia jau bet koks labiau su technika susidūręs pažiūrėtų - toli gražu nereik autorizuotos pagalbos ;)


Tos plastmasės lūžta gan lengvai per šalčius ir su geru garsu... 8)

Autoriui, mano manymu, nulūžus plastmasėm užklinijo stiklas vienoje padėtyje. Važinėjant gali nusikratyti ir nukristi stiklas iki pilnai atidarytos padėties (kaip buvo man).
9-5, 2,2 TiD, MY 02
ifixas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 154
Užsiregistravo: 2009 Bir 22, 22:30
Miestas: Vilnius

Standartinė ifixas » 2010 Lie 30, 11:31

Prikeliu seną temą, bet tos žirklės kurios jungiasi ant stiklo per plastmasiukus. Vienas galas eina prie varikliuko, du prie stiklo, o vienas pas mane palaidas. Kur jis jungiasi?
Ex. SAAB 900NG (MY97). 2,0i.
Ex. SAAB 9-5 (MY98). 2,3t, AT.
ifixas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 154
Užsiregistravo: 2009 Bir 22, 22:30
Miestas: Vilnius

Standartinė ifixas » 2010 Lie 30, 16:17

ifixas rašė:Prikeliu seną temą, bet tos žirklės kurios jungiasi ant stiklo per plastmasiukus. Vienas galas eina prie varikliuko, du prie stiklo, o vienas pas mane palaidas. Kur jis jungiasi?

Radau. Bėgelio trūko.
Ex. SAAB 900NG (MY97). 2,0i.
Ex. SAAB 9-5 (MY98). 2,3t, AT.
juzeris
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2009 Lie 15, 11:11

Standartinė juzeris » 2010 Rgp 08, 19:24

Žali plastmasiukai tikrai SAAB'e tikrai lūžinėja, bet ne visuomet jie yra lango užstrigimo priežastis. Gali būti ir kitų problemų pasekmė.

Pas mane buvo analogiška bėda: pradžioje lūžo vairuotojo lango plastmasiukai, po to - keleivio. Pakeitimas padėjo laikinai. Po kurio laiko vėl lūžo keleivio lango plastmasiukas.

Nuvežus mašiną pas gerą pažįstamą kėbulininką-salonistą, jis durelių viduje tiesiog pareguliavo stiklus ir sutepė viską, ką tik galima sutepti (yra spec. medžiagos ir gumoms).

Esmė tame, kad jau kelių metų mašinose išgaruoja gamykliniai tepalai, susidėvi stiklų guma, ji tampa kibesnė, padidėja trintis. Plastamasiukai, kadangi jie yra silpniausia sistemos grandis, tiesiog nepajėgia atlaikyti perkrovų ir lūžta.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 23 ir 0 svečių