Iš H7 į xenon

Senų temų archyvas
dzino
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2009 Bir 21, 11:09
Miestas: vln

Standartinė dzino » 2010 Sau 28, 16:36

acidal rašė:Kodėl negaliu teist? Kaip tik galiu, kai prasilenkdamas su eiliniu dolbanu belekur šviečiančiu konstruktoriumi aš rizikuoju nulėkti griovin.

Vakar va vienas debilas su A3 paskui mane nuo Sudervės važiavo. Maža to kad susidėjo xrenonus, tai dar juos aukščiau pasikėlė, ant kiekvieno pakilimo papildomai užšviesdavo (va tau ir nereikia selflevelingo). Ir dar lygtai mažai anam šviesos būtų priešrūkines susijungė. Va tada ir gimsta galvoj tokie palinkėjimai - kad giminė šiais debilais užsibaigtų, tada pasikeitus keliom kartom bezpredelo kultūra savaime išnyks.


Nes ne tau teist mane... :) bet jei jau taip, tai geriau jau pasibaigtu tokia gimine zyzliu kaip tu...zyzia zyzia...vazinekis viesuoju transportu jei jau ant tiek tau viskas nepatinka...
Saab 93 MY03 2,2 TiD
Vartotojo avataras
acidal
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 340
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 15:46
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė acidal » 2010 Sau 28, 16:52

dzino rašė:
acidal rašė:Kodėl negaliu teist? Kaip tik galiu, kai prasilenkdamas su eiliniu dolbanu belekur šviečiančiu konstruktoriumi aš rizikuoju nulėkti griovin.

Vakar va vienas debilas su A3 paskui mane nuo Sudervės važiavo. Maža to kad susidėjo xrenonus, tai dar juos aukščiau pasikėlė, ant kiekvieno pakilimo papildomai užšviesdavo (va tau ir nereikia selflevelingo). Ir dar lygtai mažai anam šviesos būtų priešrūkines susijungė. Va tada ir gimsta galvoj tokie palinkėjimai - kad giminė šiais debilais užsibaigtų, tada pasikeitus keliom kartom bezpredelo kultūra savaime išnyks.


Nes ne tau teist mane... :) bet jei jau taip, tai geriau jau pasibaigtu tokia gimine zyzliu kaip tu...zyzia zyzia...vazinekis viesuoju transportu jei jau ant tiek tau viskas nepatinka...


Mielas jaunuoli, nė vienam savo poste nebuvau perėjes į asmeninį Tamstos įžeidinėjimą. Norėčiau ir Tamstos to paties paprašyti. Nejaugi racionalūs diskusijos argumentai jau išsisėmė ir pereinate į įžeidinėjimų polemiką?
9-5 Aero MY02 SW AT LPG
912E MY76 puvėkas
jurik2002
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 348
Užsiregistravo: 2008 Bir 29, 08:58
Miestas: Vilnius

Standartinė jurik2002 » 2010 Sau 28, 17:22

acidal rašė:
Kodėl negaliu teist? Kaip tik galiu, kai prasilenkdamas su eiliniu dolbanu belekur šviečiančiu konstruktoriumi aš rizikuoju nulėkti griovin.

Vakar va vienas debilas su A3 paskui mane nuo Sudervės važiavo. Maža to kad susidėjo xrenonus, tai dar juos aukščiau pasikėlė, ant kiekvieno pakilimo papildomai užšviesdavo (va tau ir nereikia selflevelingo). Ir dar lygtai mažai anam šviesos būtų priešrūkines susijungė. Va tada ir gimsta galvoj tokie palinkėjimai - kad giminė šiais debilais užsibaigtų, tada pasikeitus keliom kartom bezpredelo kultūra savaime išnyks.


self- levelingas dirba nuo asiu apkrovimo, o ne nuo to vaziuoji tu i kalna ar is jo, nezinodamas geriau nesakytum
SAAB 9-5 2.3t 136kW 2003m LPG (Tartarini, PRINS)
Tikras
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 545
Užsiregistravo: 2008 Bal 07, 18:15

Standartinė Tikras » 2010 Sau 28, 18:48

acidal rašė:
Kodėl negaliu teist? Kaip tik galiu, kai prasilenkdamas su eiliniu dolbanu belekur šviečiančiu konstruktoriumi aš rizikuoju nulėkti griovin.

Vakar va vienas debilas su A3 paskui mane nuo Sudervės važiavo. Maža to kad susidėjo xrenonus, tai dar juos aukščiau pasikėlė, ant kiekvieno pakilimo papildomai užšviesdavo (va tau ir nereikia selflevelingo). Ir dar lygtai mažai anam šviesos būtų priešrūkines susijungė. Va tada ir gimsta galvoj tokie palinkėjimai - kad giminė šiais debilais užsibaigtų, tada pasikeitus keliom kartom bezpredelo kultūra savaime išnyks.

nori pasakyti tavo selflevelingas ant kiekvieno griovelio zibintus pareguliuoja?
ex 9-3SS
Vartotojo avataras
redb
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: 2007 Lap 13, 08:57
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė redb » 2010 Sau 28, 19:27

Tikras rašė:
acidal rašė:
Kodėl negaliu teist? Kaip tik galiu, kai prasilenkdamas su eiliniu dolbanu belekur šviečiančiu konstruktoriumi aš rizikuoju nulėkti griovin.

Vakar va vienas debilas su A3 paskui mane nuo Sudervės važiavo. Maža to kad susidėjo xrenonus, tai dar juos aukščiau pasikėlė, ant kiekvieno pakilimo papildomai užšviesdavo (va tau ir nereikia selflevelingo). Ir dar lygtai mažai anam šviesos būtų priešrūkines susijungė. Va tada ir gimsta galvoj tokie palinkėjimai - kad giminė šiais debilais užsibaigtų, tada pasikeitus keliom kartom bezpredelo kultūra savaime išnyks.

nori pasakyti tavo selflevelingas ant kiekvieno griovelio zibintus pareguliuoja?

tikrai TAIP :!: ir netgi kiekviena zibinta atskirai ;)
SAAB 9-5 Aero Estate My01
IN TORQUE WE TRUST
Vartotojo avataras
redb
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: 2007 Lap 13, 08:57
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė redb » 2010 Sau 28, 19:29

jurik2002 rašė:
acidal rašė:
Kodėl negaliu teist? Kaip tik galiu, kai prasilenkdamas su eiliniu dolbanu belekur šviečiančiu konstruktoriumi aš rizikuoju nulėkti griovin.

Vakar va vienas debilas su A3 paskui mane nuo Sudervės važiavo. Maža to kad susidėjo xrenonus, tai dar juos aukščiau pasikėlė, ant kiekvieno pakilimo papildomai užšviesdavo (va tau ir nereikia selflevelingo). Ir dar lygtai mažai anam šviesos būtų priešrūkines susijungė. Va tada ir gimsta galvoj tokie palinkėjimai - kad giminė šiais debilais užsibaigtų, tada pasikeitus keliom kartom bezpredelo kultūra savaime išnyks.


self- levelingas dirba nuo asiu apkrovimo, o ne nuo to vaziuoji tu i kalna ar is jo, nezinodamas geriau nesakytum

sakei, kad gamyklinius xenonus turi...
paprasyk, kad kas nors tau matant uzvaziuotu ant bordiuoro ar dar kaip nors prieki pakelt. ir paziuresi ;)
SAAB 9-5 Aero Estate My01
IN TORQUE WE TRUST
Vartotojo avataras
Atoms
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 651
Užsiregistravo: 2007 Gru 20, 22:17
Miestas: Vilnius

Standartinė Atoms » 2010 Sau 28, 20:09

SAAB 9-5 2.3t AT '02
dede
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2008 Vas 10, 18:50
Miestas: Trakai - Vilnius
Contact:

Standartinė dede » 2010 Sau 28, 20:43

Kaip suprantu, self-leveling'as reaguoja tik i tam tikro trukmes asies aukscio pasikeitimus, tarkim 1s ir ilgesnius. Nes jei reaguotu i kiekviena pervaziuota duobe, tai tikriausiai pati reguliavimo mechanizma keistum kartu su lemputem. :)
SAAB 900 SE Talladega
Vartotojo avataras
aurissan
Asas
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 2009 Rgp 01, 22:13
Miestas: Alytus, Kaunas

Standartinė aurissan » 2010 Sau 28, 21:51

Nu linksmų minčių pasiskaitinėjau, gal pakaks jau. Šviesų aukščio savireguliacija veikia nuo ašių apkrovimo, t.y. kol amortikas užvažiavęs ant pakilimo vėl atstato važiuoklę į pradinį aukštį (pagal tai palaipsniui reguliuojamos šviesos). O ar priekis aukščiau- tas neturi reikšmės (tam yra kiti jutikliai kitais tikslais). Pavyzdėlį paminėsiu pas ką nėra tokio priv.: Ant bagažinės pašokinėt įjungus šviesas ir pagal tai linguos šviesos (su 0,3s vėlavimu).
dede, jei važiuoji miesto greičiu ir duobė kaip šulinio dangčio plotas tai sureaguos ir į ją.
P.S. abu žibintai reguliuojasi sinchroniškai.
9-5 AERO MY05 MT
100NX GTI + Super Turbo
Almera 2.2 Di
jurik2002
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 348
Užsiregistravo: 2008 Bir 29, 08:58
Miestas: Vilnius

Standartinė jurik2002 » 2010 Sau 29, 00:14

redb rašė:
tikrai TAIP :!: ir netgi kiekviena zibinta atskirai ;)


nesnekek nesamoniu ir neklaidink zmoniu
SAAB 9-5 2.3t 136kW 2003m LPG (Tartarini, PRINS)
jurik2002
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 348
Užsiregistravo: 2008 Bir 29, 08:58
Miestas: Vilnius

Standartinė jurik2002 » 2010 Sau 29, 00:23

aurissan rašė:Nu linksmų minčių pasiskaitinėjau, gal pakaks jau. Šviesų aukščio savireguliacija veikia nuo ašių apkrovimo, t.y. kol amortikas užvažiavęs ant pakilimo vėl atstato važiuoklę į pradinį aukštį (pagal tai palaipsniui reguliuojamos šviesos). O ar priekis aukščiau- tas neturi reikšmės (tam yra kiti jutikliai kitais tikslais). Pavyzdėlį paminėsiu pas ką nėra tokio priv.: Ant bagažinės pašokinėt įjungus šviesas ir pagal tai linguos šviesos (su 0,3s vėlavimu).
dede, jei važiuoji miesto greičiu ir duobė kaip šulinio dangčio plotas tai sureaguos ir į ją.
P.S. abu žibintai reguliuojasi sinchroniškai.


visiskai teisingai viskas pasakyta, bet davikliai ne ant amortiku stovi, tai ir sokinet nereikia, paspaudus geriau ant priekines ar galines keleivio puses iskart girdisi varikliuku darbas
SAAB 9-5 2.3t 136kW 2003m LPG (Tartarini, PRINS)
Vartotojo avataras
aurissan
Asas
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 2009 Rgp 01, 22:13
Miestas: Alytus, Kaunas

Standartinė aurissan » 2010 Sau 29, 00:30

jurik2002 rašė:... bet davikliai ne ant amortiku stovi...

Tai ne ant amortikų, tik paminėjau juos vertindamas jų tą amortizavimo eigą ir laiką, per kurį įveikia atstatydamas važiuoklę į prad. padėtį. Viskas gut :)
9-5 AERO MY05 MT
100NX GTI + Super Turbo
Almera 2.2 Di
Vartotojo avataras
redb
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: 2007 Lap 13, 08:57
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė redb » 2010 Sau 29, 00:41

aurissan rašė:
jurik2002 rašė:... bet davikliai ne ant amortiku stovi...

Tai ne ant amortikų, tik paminėjau juos vertindamas jų tą amortizavimo eigą ir laiką, per kurį įveikia atstatydamas važiuoklę į prad. padėtį. Viskas gut :)

cia ziuriu netoli nano technologiju srities esat... :lol: ok, nesneku nesamoniu..
SAAB 9-5 Aero Estate My01
IN TORQUE WE TRUST
Vartotojo avataras
redb
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: 2007 Lap 13, 08:57
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė redb » 2010 Sau 29, 00:52

beje pirmas pasitaikes linkas google --> http://auto.howstuffworks.com/adaptive-headlight1.htm
;)
vos ne pamirsau. siandien tikrinau ar nusileidzia zibintai pakilant i kalniuka na VW Phaeton - nusileidzia :roll:
SAAB 9-5 Aero Estate My01
IN TORQUE WE TRUST
dzino
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 2009 Bir 21, 11:09
Miestas: vln

Standartinė dzino » 2010 Sau 29, 01:20

acidal rašė:Mielas jaunuoli, nė vienam savo poste nebuvau perėjes į asmeninį Tamstos įžeidinėjimą. Norėčiau ir Tamstos to paties paprašyti. Nejaugi racionalūs diskusijos argumentai jau išsisėmė ir pereinate į įžeidinėjimų polemiką?


jau pakankamai nutolom nuo temos...pasidomejau kas kaip kur su tais xenonais, ir , mano maymu, galima butu apsieiti be tu shamanishku prakeikinejimu... galima atskira tema pradet visokiu prakeikinejimu ir t.t.
Saab 93 MY03 2,2 TiD

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 26 ir 0 svečių