Namo statyba

Pokalbiai, įspūdžiai, klausimai, diskusijos apie viską
markoooo
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 2007 Rgp 31, 13:03
Miestas: vilnius

Standartinė markoooo » 2009 Kov 03, 19:17

joninis is esmes yra elektrinis tenas tik dirba truputi kitokiu principu...

kalbant apie pigiausia sildymo buda reikia ivertinti ne tik kuro sanaudos bet ir irengimo bei eksplotacijos kastus,
siaip pigiausia sildytis malkomis, plius sistemos irengimas nera labai brangus, bet konfortas mazas
granulinis katilas, pats is saves brangesnis uz paprasta kieto kuro katila, granules kiek brangesnes uz malkas, bet konforto lygis irgi didesnis
geoterminis gan pigus, bet irengimas yra labai brangus, konforto lygis aukstas
elektrinis syldymas (jei sildoma el radiatoriais) pigiausias irengimas, aukstas konforto lygis, bet ir didesne energijos kaina...
saab 900se 2.3
9000cs 2.3t dalim
opel astra gsi powered by saab turbo technologies
pasunkinta corsa gsi
Vartotojo avataras
pelegrinus
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2007 Sau 10, 16:13
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė pelegrinus » 2009 Kov 23, 22:56

Na va del stogo apsispresta. Bus skardinis stogas, profilis 40 trapecija. Sandarumui uztikrinti naudosim mastika.

Dabar reikia klausimas del duru ir langu. Kas ka galetu patarti siuo klausimu? Gal, turit, kontaktu? I ka reiktu kreipti demesi?
9-5 Aero, 2oo1
Vartotojo avataras
Audriss99
Asas
Pranešimai: 1945
Užsiregistravo: 2006 Rgp 01, 23:24
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Audriss99 » 2009 Kov 24, 09:30

Stogas per krušą barškės - kaip pas mane. Šiaip man patinka, bet šią vasarą kai pavarė, tai net miegoti buvo sunku. Aš be mastikos dėjau. Pats. Jokių nutekėjimų nėra net sniegui tirpstant.
Langus brangius medinius klijuotus susidėjau. Vienintelis minusas - po 5 metų šiek tiek nusėdo ir nerandu kur reguliuojasi.
Durys - neaišku kokios patinka. Man pusbrolis medines klijuotas apšiltintas padarė. Storos ir labai malonios. Jei reikės kontaktų, galėsiu duoti. Ir dar - jei reikia, tai jis iš medžio gamina ir langus, ir duris, ir laiptus... Tik eilėje reikia palaukti. Darbais užsivertęs. :)
SAAB 900
Vartotojo avataras
pelegrinus
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 172
Užsiregistravo: 2007 Sau 10, 16:13
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė pelegrinus » 2009 Kov 24, 10:34

Audris rašė:Stogas per krušą barškės - kaip pas mane. Šiaip man patinka, bet šią vasarą kai pavarė, tai net miegoti buvo sunku. Aš be mastikos dėjau. Pats. Jokių nutekėjimų nėra net sniegui tirpstant.


Na, matyt, pas tave nuolydis normalus. Pas mane tik 7 procentai. Tai jau beveik plokscias stogas. Tai mastika nepatrukdys. Buvo minciu deti bitumines carpeles, bet stogo atsisukes labiau i siaure ir namas salia misko. Didele tikimybe, kad uzsiveis samanos. O dezinfekuoti kasmet nelabai norisi... Nesinori "tarnauti" namui. Kita alternatyva buvo klasikine stogo danga (lygi skarda sujungta falcu), bet darbu kainos dideles labai. Tie kas kokybiskai padarytu ta stoga labai brangiai kainuoja, net ir dabar. Todel apsistojau ties auksto profilio skarda, kurios "spyna" yra bangos auksciausiam taske.

Audris rašė:Langus brangius medinius klijuotus susidėjau. Vienintelis minusas - po 5 metų šiek tiek nusėdo ir nerandu kur reguliuojasi.
Durys - neaišku kokios patinka. Man pusbrolis medines klijuotas apšiltintas padarė. Storos ir labai malonios. Jei reikės kontaktų, galėsiu duoti. Ir dar - jei reikia, tai jis iš medžio gamina ir langus, ir duris, ir laiptus... Tik eilėje reikia palaukti. Darbais užsivertęs. :)


Sakai eiles? Na nieko menesis kitas ir eiliu nebus ;)
As mielai rinkciausi medinius langus. Bet kokybiski jie kainuoja labai daug... Bet to juos ir priziureti (perdazyti, perlakuoti) reikia. Kartais jie ir issikraipo... Kaip sakiau namui "tarnauti" nesinori. Todel galvoju apie plastikinius (bent jau kol kas). Tuo labiau, kad langai beveik visi kaip vitrinos (nuo lubu iki grindu).
9-5 Aero, 2oo1
Vartotojo avataras
Audriss99
Asas
Pranešimai: 1945
Užsiregistravo: 2006 Rgp 01, 23:24
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Audriss99 » 2009 Kov 24, 12:03

Eilės bus; juodas jumoras - neseniai laidojimo namams kryžių partiją darė...
SAAB 900
grysha
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2006 Spa 24, 18:54
Miestas: vilnius

Standartinė grysha » 2009 Kov 25, 18:54

pelegrinus rašė:
Dabar reikia klausimas del duru ir langu. Kas ka galetu patarti siuo klausimu? Gal, turit, kontaktu? I ka reiktu kreipti demesi?


Sveiki,
Galiu pakonsultuoti plastikinių ir medinių langų klausimais :) Galimybė rinktis iš 7 skirtingų profilių. Atsiuntus preliminarius matmenis pateikčiau sąmatą.

Taip pat kiemo ir garažo vartai, automatika (kiemo ir garažo vartų, šlagbaumai ir pan.) ir įvairios paskirties durys (saugios, priešgaisrinės, vidinės, aliumininės). Stoglangiai ROTO. Gerą kainą ir kokybę garantuoju!! :))) Išsamiau PM
buzas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2008 Vas 17, 16:26
Miestas: Vilnius

Standartinė buzas » 2009 Kov 25, 22:16

grysha rašė:
pelegrinus rašė:
Dabar reikia klausimas del duru ir langu. Kas ka galetu patarti siuo klausimu? Gal, turit, kontaktu? I ka reiktu kreipti demesi?


Sveiki,
Galiu pakonsultuoti plastikinių ir medinių langų klausimais :) Galimybė rinktis iš 7 skirtingų profilių. Atsiuntus preliminarius matmenis pateikčiau sąmatą.

Taip pat kiemo ir garažo vartai, automatika (kiemo ir garažo vartų, šlagbaumai ir pan.) ir įvairios paskirties durys (saugios, priešgaisrinės, vidinės, aliumininės). Stoglangiai ROTO. Gerą kainą ir kokybę garantuoju!! :))) Išsamiau PM


Domina vartu automatika (kaina firma ir t.t.) ir + pas mane SAABe yra garazo atidayrmo nuotolinis pultelis ant veidrodelio ar imanoma ji suderinti su tavo siulomu mechanizmu????
2009 VOLVO XC90
2003 SAAB 9-5 AERO AT XXX 034
2000 SAAB 9-5 AERO PARDUOTAS
Snatch
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1211
Užsiregistravo: 2006 Spa 05, 23:11
Miestas: Vilnius

Standartinė Snatch » 2009 Kov 25, 23:35

pelegrinus rašė:Dabar reikia klausimas del duru ir langu. Kas ka galetu patarti siuo klausimu? Gal, turit, kontaktu? I ka reiktu kreipti demesi?

Parekomenduot neturiu ką, bet už tai turiu ką NEPAREKOMENDUOT. Vilniuje buvo tokia įmonė Taurakalnis... Senokai (prieš 6 metus) man darė visas duris. Trumpai tariant kokybė per daug neatitiko kainos. Buvo palikta per daug "smulkmenų" nepabaigtų, kurios dar ir šiandien styro ir bado akis (kai žinai kur žiūrėt).
e85
buzas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2008 Vas 17, 16:26
Miestas: Vilnius

Standartinė buzas » 2009 Bal 02, 20:17

skubiai reikalingi laiptai.

Ieskau tik rimtu gamintoju jei kas susiduret su tokiais :) duokit zinot
2009 VOLVO XC90
2003 SAAB 9-5 AERO AT XXX 034
2000 SAAB 9-5 AERO PARDUOTAS
Vartotojo avataras
drh
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1165
Užsiregistravo: 2007 Sau 24, 18:16
Miestas: Vilnius

Standartinė drh » 2009 Bal 02, 22:21

buzas rašė:skubiai reikalingi laiptai.

Ieskau tik rimtu gamintoju jei kas susiduret su tokiais :) duokit zinot


pasikapstysiu saskaitose surasiu. kantrybes.
Saab 9-5 2,3t Vector MY02 LPG
Honda Deauville NT650V
Vartotojo avataras
Briedis
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2006 Bal 25, 10:00
Miestas: Wilno

Standartinė Briedis » 2009 Bal 03, 07:55

buzas rašė:skubiai reikalingi laiptai.

Ieskau tik rimtu gamintoju jei kas susiduret su tokiais :) duokit zinot


nezinau ka reiskia rimti, bet galiu rekomenduot vyruka is panevezio, Visvaldas. Man ka tik baige daryt laiptus - priekaistu neturiu. Ju puslapy daugiau mediniu foto sudeta ir tokiu, mano manymu, senesnio dizaino:) bet tikrai daro visokius ir su metalu ir su stiklu.
www.laiptija.com
SAAB 9-3 SE 2.2TiD 2001
Renatas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 183
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 14:30
Miestas: Vilnius

Standartinė Renatas » 2009 Rgs 29, 09:37

Reikalingos lauko duris (namo), gal kas dirbate su jomis ir galite kažka parekomenduoti? Ar šiaip informacija pasidalinti?
SAAB 9-5 AERO, MY 2001
Vartotojo avataras
domas.j
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 804
Užsiregistravo: 2006 Rgs 10, 17:11
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė domas.j » 2009 Rgs 29, 10:12

turiu nebloga nuolaida Uab "Mano durys" , lauko duru pas juos neuzsakinejau, bet kiek esu uzsakinejes vidaus duris, esu patenkintas, tai jei domins, pm ;)
buzas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 2008 Vas 17, 16:26
Miestas: Vilnius

Standartinė buzas » 2009 Spa 12, 20:26

Ieskau vidaus duru - parekomenduokit
2009 VOLVO XC90
2003 SAAB 9-5 AERO AT XXX 034
2000 SAAB 9-5 AERO PARDUOTAS
Vartotojo avataras
Meshka
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 598
Užsiregistravo: 2006 Rgs 11, 21:21
Miestas: Vilnius

Standartinė Meshka » 2009 Spa 13, 13:57

buzas rašė:Ieskau vidaus duru - parekomenduokit


Pajamiau iš čia http://www.wenge.lt/
keletą durų.
9-5 '03 2.3t Arc

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 3 ir 0 svečių