Bedos su policija

Pokalbiai, įspūdžiai, klausimai, diskusijos apie viską
Vartotojo avataras
aurissan
Asas
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 2009 Rgp 01, 22:13
Miestas: Alytus, Kaunas

Standartinė aurissan » 2010 Gru 27, 18:18

Davidson rašė:Buciau ju vietoj,uz issipisinejima nubausciau,priezasti rasciau...arba siaip,nervus patampyciau, ...
p.s. is kur pareigunui zinoti,kad tu - teisingas pilietis,nevartojes alkoholio ir t.t.Ant masinos ar ant veido neparasyta.Sukelei itarima,tai ir sustabde.
Nerastum priežasties tikrai. Tikrai vartojau, o atrodžiau ne kaip- gana apsiblausęs kaip vėlyvą vakarą, tai kas kad pasakysiu, kad nevartojau, jei pareigūnui įtartina, tai sakyk ką nori vistiek prašys papūst. Neišsidirbinėjau, kalbėjau mandagiai. Man savo nekultūrą pareigūnai parodė tik kai įsėdau į jų auto: „tai gal tamstai teisės nereikalingos?“, „tai ko vartoji ir važinėji?“ Atsakiau, kad vartojau leistiną normą. Kai prietaisas parodė rezultatą (nors ir tikėjausi kad daugiau parodys) tai abu nutilo ir tyliai palinkėjo gero kelio atiduodant dok. (bet būtum matęs kaip jie man nenorėjo duot pūst!).
Danis rašė:... kaip galima piktintis kad stabdo? Gal snukelis nepatiko, gal dar kas užkliuvo... o kaiptik tamsta isterikas :lol:
P.S. Be pykčio.
Kadangi važiavau iš svečių, tai tikrai ne su treningais 8) .
Aš ne isterikas, aš flegma.
P.S. visada be pykčio ;)
Dar Davidson‘ui be pykčio kai ką (ir kad jam ant manęs nebūtų pikta :oops: ): Pabendrauk su pvz. Kauno pareigūnais ir su Alt pajausi dyyydelį skirtumą (čia pagrinde jauni tokie žiauresni).
Danis, piktinimaisi ne dėl to jog sustabdė. Ir išvis ne piktinimaisi, nu tiesiog nuotaika pagedo.
9-5 AERO MY05 MT
100NX GTI + Super Turbo
Almera 2.2 Di
Vartotojo avataras
gedas666
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2008 Gru 21, 18:16
Miestas: Vilnius

Standartinė gedas666 » 2010 Gru 31, 11:26

trulikas rašė: pas mus radarai fiksuoja nuo +22km/h kaip ir pas respublikinius masinose. ijungta nuo +22km/h. pats atitinkamos tarnybos pareigunas prasitare

Kaip tik ant +23 km/h mane per Kalėdas sustabdė :)
9-5 Aero, MY2002, AT
Vartotojo avataras
Nu_irkas
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 2009 Rgs 21, 18:38
Miestas: Vilnius

Standartinė Nu_irkas » 2010 Gru 31, 13:39

Pritaikė paklaidą ir nubaudė už 20 km/h?
Chrysler Town&Country 3.8, MY 2006
Saab 9-3 OG Aero, MY 2000
ex: 9-5 Vector, MY 04
Negenda tik kaimyno automobilis
Vartotojo avataras
gedas666
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 87
Užsiregistravo: 2008 Gru 21, 18:16
Miestas: Vilnius

Standartinė gedas666 » 2010 Gru 31, 13:43

Išsiprendėm vietoje, be paklaidų aiškinimosi :D
9-5 Aero, MY2002, AT
Vartotojo avataras
Jay-M
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 21:00
Miestas: Vilnius / Zurich

Standartinė Jay-M » 2011 Sau 20, 20:21

Prieš porą savaičių teko ir man su policija pabendraut, tik kiek toliau nuo namų - Indijoj, Goa regione :) Sustabdė dėl to, kad aiškiai ne vietinis už vairo ir tada neįtiko mano LT teisės, reikia tarptautines turėt. Taip pat paaiškėjo, kad automobilis, kurį išsinuomavom negali būt nuomojamas, nes jiem skiriami kitos spalvos numeriai. Galų gale buvo pasirinkimas tarp teisių arba automobilio konfiskavimo iki kol pasiskundėm, kad atostogaujam ir nežinojom šitų taisyklių, tai kišenė palengvėjo ~90lt ir palinkėjo gerų atostogų. Dar davė jis savo tel.nr., jei vėl sustabdytų mus, tai jam paskambint ir jis kitam policininkui pasakys, kad mes jau susimokėjom už "leidimą" važinėt :lol: Tokios ten taisyklės... :shock: :-D
Ex: Cosmic blue SAAB 9-3 SE, MY'00, AT
Įdomesnius nuotykius aprašau savo blog'e
Vartotojo avataras
trulikas
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 888
Užsiregistravo: 2007 Rgp 20, 17:56
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė trulikas » 2011 Sau 20, 20:50

Jay-M rašė:Prieš porą savaičių teko ir man su policija pabendraut, tik kiek toliau nuo namų - Indijoj, Goa regione :) Sustabdė dėl to, kad aiškiai ne vietinis už vairo ir tada neįtiko mano LT teisės, reikia tarptautines turėt. Taip pat paaiškėjo, kad automobilis, kurį išsinuomavom negali būt nuomojamas, nes jiem skiriami kitos spalvos numeriai. Galų gale buvo pasirinkimas tarp teisių arba automobilio konfiskavimo iki kol pasiskundėm, kad atostogaujam ir nežinojom šitų taisyklių, tai kišenė palengvėjo ~90lt ir palinkėjo gerų atostogų. Dar davė jis savo tel.nr., jei vėl sustabdytų mus, tai jam paskambint ir jis kitam policininkui pasakys, kad mes jau susimokėjom už "leidimą" važinėt :lol: Tokios ten taisyklės... :shock: :-D


pas mus irgi taip buna su tais 'leidimais'. ne karta teko susimoket uz greiti ir gaudavau informacijos apie kitus postus, kad buciau atidus ir nereiketu antra karta moket :D
automobilių serviso paslaugos vilniuje
+3706636keturi964
Vartotojo avataras
drh
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1165
Užsiregistravo: 2007 Sau 24, 18:16
Miestas: Vilnius

Standartinė drh » 2011 Sau 20, 23:10

yra ir dar vienas variantas, mokestis uz leidima vaziuot su laipsniais , pries tai paklausia kur vaziuoji, kai susimoki, pakeliui namo,pasitinka dar vienas leidimu biuras tik jis daznai leidimu jau nebedalina
Saab 9-5 2,3t Vector MY02 LPG
Honda Deauville NT650V
Vartotojo avataras
Jay-M
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 43
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 21:00
Miestas: Vilnius / Zurich

Standartinė Jay-M » 2011 Sau 20, 23:27

drh rašė:yra ir dar vienas variantas, mokestis uz leidima vaziuot su laipsniais , pries tai paklausia kur vaziuoji, kai susimoki, pakeliui namo,pasitinka dar vienas leidimu biuras tik jis daznai leidimu jau nebedalina

:thumright:
Ex: Cosmic blue SAAB 9-3 SE, MY'00, AT

Įdomesnius nuotykius aprašau savo blog'e

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 52 ir 0 svečių