Originalių parktronikų montavimas į 9-5 nuo 2006 m.

paccient
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2013 Lap 10, 14:22
Miestas: Vilnius
Contact:

Originalių parktronikų montavimas į 9-5 nuo 2006 m.

Standartinė paccient » 2014 Spa 27, 22:10

Sveiki, gal kas esat dejesi originalius parktronikus i savo saabus ir galit pasidalinti info?
Ebejuj yra kazkas panasaus uz normalia kaina: http://www.ebay.com/itm/Saab-9-5-Park-a ... 20dfddfcad .
taigi klausimai tokie:
1. Kuo skiriasi sedano nuo universalo?
2. Girdejau kad bamperio vidinej pusej yra pazymetos vietos kur grezti skyles? ar tiesa?
3. Ar pajungimui daugiau nieko papildomai nereikia? saugikliai, laidai...
4. Ar reikia pririsineti su TECHII? Jei taip, kas gali padaryti ir kiek tai kainuoja.
5. Ar reikia ir kaip reikia ijungti ant magnetolos ar sido?
paccient
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2013 Lap 10, 14:22
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: Originalus parktronikai i 9-5 nuo 2006 m.

Standartinė paccient » 2014 Spa 30, 11:28

Nauja perkant taip, bet ebejuj buna visokiu varijantu, tai iki 1000 lt manau tikrai galima nupirkti... Bet neesme. Aeropolis sake pagelbes aktyvavimo klausimu:) Reikia dabar is kazkur gauti diegimo instrukcijas kaip viska sujungti, nes ten viena laida reikes susikaisioti i fiske... Speju tokio dalyko irgi niekas netures?


Na regis viska daugmaz issiaiskinau. Yra toks saabo AIC (Accessory Installation Catalogue) kuriame yra visi manualai kaip ka daryti. Gaila kad tik 2003 metu versija teradau, bet kaip ten kas turi buti pajungta jau daugmaz aisku. Jei kam idomu cia imeciau pora pdf is SPA installation to 4D ir 5D, 2002 - 2004 metu modeliams:
https://mega.co.nz/#!wxtRzLzZ!PsJx08Q4F ... inkWVBd4Mk
https://mega.co.nz/#!chtSUBhb!JuCSYZ-GI ... cSX_O5e3V4
paccient
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 2013 Lap 10, 14:22
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: Originalus parktronikai i 9-5 nuo 2006 m.

Standartinė paccient » 2014 Spa 30, 22:49

Parktronikai istatyti ir jau veikia.
Dabar galiu atsakyti i Pirmam poste paties uzduotus klausimus:
1. Nuo 2006 metu SPA kitas niekuo nesiskiria PN: 32026005 - tinka ir universalui ir sedanui. tas kuri as buvau nusipirkes 32025686 (sedanas) ir 32025687 (univarsalas) nuo a iki z nanau turetu tikti 2006 metu pradzios masinoms - negarantuoju.
2. Bamperio vidinej pusej yra suzymetos vietos kur grezti skyles. Tik su ipjovimais (juose uzsifiksuoja, kad nesisukinetu laikiklis) painiava buvo, bet neskubedamas logiskai ismasciau - visi i viena puse
3. Man is sito kito netiko laidas 5520630 (jis ejo i saabus nuo 2002 iki 2006 m.) - reikejo is kitur atsivesti can'inius laidus (juos paemiau nuo padangu slegio modulio), beje nuo 2006 sukeite caniniu laidu spalvas vietomis, ir du pliusus spa moduliui. Viena paemiau nuo Onstaro kitas idealiai atitiko nuo padangu slegio modulio (negti tas pats saugiklis). 32026013 - sitas laidas man butu tikes ir nebutu reikejoe naudotis WIS's pagalba.
4-5 Netgi labai nustebau, kai viska susijunges gryzau is garazo ir kieme man kazkas pradejo pypseti.... pasirodo buvo SPA suaktyvuotas pas manes :)

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių