Taisymas su draudimu

Jubilee
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2011 Vas 21, 08:19
Miestas: Vilnius

Taisymas su draudimu

Standartinė Jubilee » 2013 Vas 12, 08:58

Sveiki!

Apturėjau su SAAB'u draudiminį įvykį ir dabar reikia rinktis servisą taisymui. Gal turite kokį parekomenduoti?
Iš esmės kėbulo darbai (galinis sparnas) ir pakaba (galinis dešinys ratas).

Ačiū!
SAAB 9-5 2.3t AT MY01
romask
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1688
Užsiregistravo: 2010 Gru 19, 10:29
Miestas: Vilnius-Alytus-Vilnius

Re: Taisymas su draudimu

Standartinė romask » 2013 Vas 12, 09:26

Ar is draudeju pateikto saraso reikia rinktis, ar savo nuoziura?
Jei is draudeju, kas 90% atveju ir buna, tai butu gerai ji paviesinti.

Jei pats gali rinktis kur tvarkyt, tai ir i Aeropoli gali atiduot. Servisu kurie uzsiima pilnu komplektu darbu yra pakankamai mazai. Dazniausiai jei uzsiima remontu vaziuokles/variklio ir t.t. tai nelenda prie kebulo.

Jei nori sutvarkyt kuo pigiau pasiemes draudimo pinigus, tada visai kiti remonto taskai turetu buti siulomi.

Del kebulo darbu kazkada teko dometis, tai rekomendavo http://www.autolyginimas.lt/, kaip labai gerai atliekancius darbus, bet uz tai ir pinigus pasiimancius atitinkamus, praktiskai nelogiskus senesnes masinos tvarkymui.
EX. Saab 9-5, B205E LPT, MY01, SE Carlsson
Pajero IV
www.SAAB-klubas.lt
Jubilee
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2011 Vas 21, 08:19
Miestas: Vilnius

Re: Taisymas su draudimu

Standartinė Jubilee » 2013 Vas 12, 09:51

Galiu rinktis bet kokį servisą. Kalbėjau su Aeropoliu, tai labiausiai kėlė nerimą tai, kad jie gali keisti į originalias dalis daug ką, o už tai man reikės mokėti, mat naujom originaliom dalim 62 proc. nusidevėjimas man skaičiuojamas. Moteriškė į mane ivažiavo, o mokėti reikėtų man vos ne :D
SAAB 9-5 2.3t AT MY01
Tomeshas
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 417
Užsiregistravo: 2012 Spa 23, 22:36
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Taisymas su draudimu

Standartinė Tomeshas » 2013 Vas 12, 10:12

O tai Aeropolis neorginalių detalių neturi?
Teoriškai gali rinktis ir du servisus, bet reikia žiūrėti, kad darbai nesikartotų, nes juos draudimas nemoka.
Už draudimo pinigus tik pas atstovus varyčiau, jei jie neorginalių dalių turi.
Saab 9-5 98MY 2.3T 162kW
saaberis
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2012 Spa 10, 10:26
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: Taisymas su draudimu

Standartinė saaberis » 2013 Vas 12, 10:21

Viskas normalu. Kodel turetu draudimas moketi uz naujas dalis? Juk pas tave galinis sparnas ir galine pakaba nebuvo nauja ivykio metu:)

Jubilee rašė:Galiu rinktis bet kokį servisą. Kalbėjau su Aeropoliu, tai labiausiai kėlė nerimą tai, kad jie gali keisti į originalias dalis daug ką, o už tai man reikės mokėti, mat naujom originaliom dalim 62 proc. nusidevėjimas man skaičiuojamas. Moteriškė į mane ivažiavo, o mokėti reikėtų man vos ne :D
#############################
ex: Saab 9-5 MY00
https://homelessdata.eu
Vartotojo avataras
Perkūnas
Asas
Pranešimai: 2688
Užsiregistravo: 2006 Lie 26, 13:31
Miestas: Marijampolė

Re: Taisymas su draudimu

Standartinė Perkūnas » 2013 Vas 12, 10:30

Jubilee rašė:Galiu rinktis bet kokį servisą. Kalbėjau su Aeropoliu, tai labiausiai kėlė nerimą tai, kad jie gali keisti į originalias dalis daug ką, o už tai man reikės mokėti, mat naujom originaliom dalim 62 proc. nusidevėjimas man skaičiuojamas. Moteriškė į mane ivažiavo, o mokėti reikėtų man vos ne :D

Kam rinktis servisa,pasiimk pinigus is draudimo,turi tokia teise.Tik nepriklausoma eksperta pasisamdyk,kad teisingai suskaiciuotu.
900 OG T16 Aero Cabrio MY89
9-5 Aero (Stage1) MY02
9-5 3,0TiD MY04
Tomeshas
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 417
Užsiregistravo: 2012 Spa 23, 22:36
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Taisymas su draudimu

Standartinė Tomeshas » 2013 Vas 12, 10:33

Nusišneki. Draudimas moka už naujas dalis. Privalo mokėti (išskyrus tam tikrom išimtim). Tačiau naudojant originalias dalis naudojama išskaita. Dedant naujas neoriginalias jokių problemų nekyla.

Neturint laiko ir ūpo tikrai pats nežaisčiau su remontais. Rimtas servisas nusilupa kiek reikia iš draudimo, tačiau gauni tikrai kokybiškai atliktus darbus ir garantijas. Kas tikrai aktualu kėbulo darbams.
Saab 9-5 98MY 2.3T 162kW
romask
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1688
Užsiregistravo: 2010 Gru 19, 10:29
Miestas: Vilnius-Alytus-Vilnius

Re: Taisymas su draudimu

Standartinė romask » 2013 Vas 12, 10:35

Del to nusidevejimo, tai ten kiek pamenu salyga yra tokia, kad keicia i originalia deveta daly, arba jei tai nera imanoma tada keicia i nauja, bet neoriginalia.
Siaip servisas tokius dalykus turi derint ir formint. Kaip ir pasakyt, ka gali daryt, ko negali ir uz ka teks paciam moketi. Del originaliu daliu tai sutinku, draudimas uz jas naujas tokiu metu masinai nemokes. Nebent tai bus kasko su tokia salyga, kad viska keis naujom originaliom dalim, jei tokiu polisu nenaujom masinom is vis buna.
EX. Saab 9-5, B205E LPT, MY01, SE Carlsson
Pajero IV
www.SAAB-klubas.lt
lul
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 2011 Spa 15, 16:01

Re: Taisymas su draudimu

Standartinė lul » 2013 Vas 12, 17:26

imk pinigus is draudimo ir nesvaik cia, man buvo irgi ivykis su mano 95, tai reikejo keist kapota,fara,groteles,posuki ir atseit bamperi nors jis buvo pilnai remontojamas (net skiles nebuvo) tai draudimas paskaiciavo 3250lt, taisymas kainavo 500lt, aisku kapota parinko pagal spalva (viens prie vieno) bamperi palikau toks koks buvo nu norint sutvarkyt kainuotu 200-250lt su dazymu, tai dar i egipta svaitei nuvariau pailset uz draudimo pinigus ir dar liko man pora simtu, nu sprest tau
Saab 9-5 my99 2.0T 141kw CNM177 parduotas
saab 95 my03 Aero + chip ~200kw
Nauduotos saab dalys, visiems modeliams,PIGIAU
863210000
Vartotojo avataras
trance_inside
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 485
Užsiregistravo: 2007 Rgs 24, 21:19
Miestas: Vilnius

Re: Taisymas su draudimu

Standartinė trance_inside » 2013 Vas 12, 18:29

Ziurek pagal situacija, jei numanai kiek kainuos tvarkymas, ir kiek draudimas duos, tai gali zymiai labiau apsimoketi imti pinigus. Mano atveju draudimas siule gal 3 kartus mazesne suma, nes buvo daug vidiniu detaliu luzusiu,tai as variau i servisa, nes tingejau knistis, be to ir prieki norejau pasikeisti, o srotuose tokiu dar nepasitaikydavo, o kadangi as jo labai norejau, tai man apsimokejo pasidaryti taip. Pagal metus Aeropoli tada buvo ne toks didelis nusidevejimas kaip tavo, tai tvarkiau, bet tavo atveju zinoma neapsimoka ten tvarkyti, nors uz devetas kiek pamenu neskaiciuoja nieko.
SAAB 9-5 2.3t '02
Paveikslėlis
romask
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1688
Užsiregistravo: 2010 Gru 19, 10:29
Miestas: Vilnius-Alytus-Vilnius

Re: Taisymas su draudimu

Standartinė romask » 2013 Vas 12, 20:05

lul rašė:imk pinigus is draudimo ir nesvaik cia, man buvo irgi ivykis su mano 95, tai reikejo keist kapota,fara,groteles,posuki ir atseit bamperi nors jis buvo pilnai remontojamas (net skiles nebuvo) tai draudimas paskaiciavo 3250lt, taisymas kainavo 500lt, aisku kapota parinko pagal spalva (viens prie vieno) bamperi palikau toks koks buvo nu norint sutvarkyt kainuotu 200-250lt su dazymu, tai dar i egipta svaitei nuvariau pailset uz draudimo pinigus ir dar liko man pora simtu, nu sprest tau

Su tokiais smarkiais pasisakymais - nepamirsk, kad ivykiu pobudis nebutinai identiskas ir nebutinai taip pat gerai gausis. O jei pavyks tik 200lt sutaupyt neskaiciuojant nervu, islaidu kurui ir sugaisto laiko? verta tada?
EX. Saab 9-5, B205E LPT, MY01, SE Carlsson
Pajero IV
www.SAAB-klubas.lt
lul
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 106
Užsiregistravo: 2011 Spa 15, 16:01

Re: Taisymas su draudimu

Standartinė lul » 2013 Vas 14, 03:26

per paskutinius 2-3 metus turejau 7 eismo ivykius kuriuose buvau nekaltas, ir visus kartus emiau pinigus is draudimo ir visus kartus apsimokejo, 3 kartai aisku buvo tokie lengvi pabraizymai, uz kurios mokedavo iki 1000lt, bet viska sutvarkius likdavo 40-50% sumos,

o del nervu, islaidu, kuro itt. tai nesamone sakai nes reikes tik nuvaziuot iki draudimo zalu nustatymo skyriaus o jei masina nevaziuoja tai ekspertai patys atvaziuos (nemokamai) nufotografuos ir dveju savaiciu begyje paskambins ir pasakys kiek suskaiciavo, jei suma tenkina tai poros dienu begyje perveda tau pinigus ir taisyk kur nori,gieriausias aisku variantas yra nuvaryt i servisa (aisku ne i aeropoli) kad jie preliminariai pasakytu suma kuriuos uztektu sutaisyt defektus, ir tada jau sprest kas labiau apsimoka
Saab 9-5 my99 2.0T 141kw CNM177 parduotas
saab 95 my03 Aero + chip ~200kw
Nauduotos saab dalys, visiems modeliams,PIGIAU
863210000
romask
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1688
Užsiregistravo: 2010 Gru 19, 10:29
Miestas: Vilnius-Alytus-Vilnius

Re: Taisymas su draudimu

Standartinė romask » 2013 Vas 14, 07:59

O tai savo laiko nevertini visiskai, nemokamas jis? Ieskojimas kur remontuot neuzima laiko? Vazinejimas po servisus, draudejus irgi nekainuoja, masina tuo metu oru varoma buna?
Plius tas sutaupymas, dazniausiai pasilieka darbu kokybeje, nes daroma "kaip sau" arba "tep lep", arba tik atperka laiko sanaudas.
EX. Saab 9-5, B205E LPT, MY01, SE Carlsson
Pajero IV
www.SAAB-klubas.lt
Tomeshas
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 417
Užsiregistravo: 2012 Spa 23, 22:36
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Taisymas su draudimu

Standartinė Tomeshas » 2013 Vas 14, 08:31

Pritarčiau. Visgi kainų skirtume ne tik marketingas, bet ir kokybė groja. Aišku klausimas kas ko ieško.
Teko dažyti automobilį Vistos kameroj. Nemačiau dar garažinio taip dažančio. Aišku iš savos kišenės niekada nemokėčiau tokių pinigų.
Saab 9-5 98MY 2.3T 162kW
Jubilee
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 2011 Vas 21, 08:19
Miestas: Vilnius

Re: Taisymas su draudimu

Standartinė Jubilee » 2013 Vas 14, 11:07

Ačiū už komentarus. Mašina vakar pristatyta į Aeropolį :) Bus taisoma pagal jų samatą.
SAAB 9-5 2.3t AT MY01

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių