Padekite apsispresti del SAAB pirkimo

Vartotojo avataras
Alee
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 147
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Alee » 2006 Sau 29, 17:32

Cornholio rašė: Be to 9000 yra ir aero :twisted:


o jau 900 tai ne :?: :)
MY02 Subaru Impreza WRX STI MT6
Vartotojo avataras
Robertas
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 122
Užsiregistravo: 2005 Lap 25, 00:31
Miestas: Vilnius

Standartinė Robertas » 2006 Sau 29, 17:34

Cornholio rašė:Kad brangus 9-5 9-3 islaikymas turbut visi zino, manau kainos bus panasiam lygyje su prabangiais autombiliais. Bet tas liecia tik naujesnius Saab modelius...
Tik norejau paklaust temos autoriaus kodel ishsirinkai butent 900 ,o ne 9000? :) 9000 bus prabangesnis ir galingesnis... Be to 9000 yra ir aero :twisted:

9-5 siaip ir priskiriamas prabangiu automobiliu klasei.
9-5, Aero, 2000m., MT.
Kaip siam lektuvui sutraukti shasi?
Vartotojo avataras
Shumeras
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1051
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:32
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Shumeras » 2006 Sau 29, 17:45

Alee rašė:
Cornholio rašė: Be to 9000 yra ir aero :twisted:


o jau 900 tai ne :?: :)


:)))
www.vdk.lt + SAAB
Vartotojo avataras
Shumeras
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1051
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:32
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Shumeras » 2006 Sau 29, 17:46

Cornholio rašė:Kad brangus 9-5 9-3 islaikymas turbut visi zino, manau kainos bus panasiam lygyje su prabangiais autombiliais. Bet tas liecia tik naujesnius Saab modelius...
Tik norejau paklaust temos autoriaus kodel ishsirinkai butent 900 ,o ne 9000? :) 9000 bus prabangesnis ir galingesnis... Be to 9000 yra ir aero :twisted:


o bet tačiau vis delto tik... 900 yra ir Monte Carlo
www.vdk.lt + SAAB
Cornholio
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 18:38

Standartinė Cornholio » 2006 Sau 29, 17:48

Alee rašė:
Cornholio rašė: Be to 9000 yra ir aero :twisted:


o jau 900 tai ne :?: :)

matai nelabai domiuos 900niu ,tai galiu ir klyst. Nors pala esu girdejes ,kad yra 900niu senu ,kurie turi kazkur 180ag ir yra vadinami aerais nors pavadinime sis zodis nefiguruoja...
Cornholio
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 18:38

Standartinė Cornholio » 2006 Sau 29, 17:52

Turejau omeny taviski T16 sumerai :lol:
Ir uzpuolet kaip sakalai neziniuka, tik va del prabangos ir galingumo tai tikrai neklydau..
Jonas Karvelis
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 21:01

Standartinė Jonas Karvelis » 2006 Sau 29, 18:13

neuzsipulkit manes :oops: bet is kur tokie faktai kad 9-5, 9-3 islaikymas DAUG brangesnis nei 9000, 900.. siaip tai visalaik galvojau atvirksciai nes naujesnieji vis tiek daugiau turi daliu is GM.. aisku pagrindines SAAB problemos yra su varikliais.. o ju is GM beveik nedejo.. del vaziuokles kiek teko girdet tai 9-3 remontas yra pigesnis nei 900.. nes 9-3 vaziuokle yra labai panasi 9-5 vaziuoklei..
Vartotojo avataras
Danis
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1154
Užsiregistravo: 2006 Sau 28, 12:04
Miestas: Vilnius

Standartinė Danis » 2006 Sau 29, 21:16

Issirinkau 900 todel kad man asmeniskai jis yra grazesnis nei 9000. Bet cia tik mano asmenine nuomone. O be to jau esu kaip ir gaves viena pasiulyma '94 900SE tai kiek zinau jis ir prifarsiruotas viso ko gero ir smarves biski turi..;)
Ignas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 17:50
Miestas: Vilnius

Standartinė Ignas » 2006 Sau 29, 23:30

Shumeras rašė:
Cornholio rašė:Kad brangus 9-5 9-3 islaikymas turbut visi zino, manau kainos bus panasiam lygyje su prabangiais autombiliais. Bet tas liecia tik naujesnius Saab modelius...
Tik norejau paklaust temos autoriaus kodel ishsirinkai butent 900 ,o ne 9000? :) 9000 bus prabangesnis ir galingesnis... Be to 9000 yra ir aero :twisted:


o bet tačiau vis delto tik... 900 yra ir Monte Carlo


Yra 900 ale tipo Aero, tik vadinasi "R coupe", motoras 2.0T 136KW, sportinės "recaro"sėdynės ( panašiai, kaip Aero), kitokia apdaila ir t.t.
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2006 Sau 29, 23:32

Kaleusius rašė:ALDU>>as tenorejau suzinoti SAAB savybes, charakteristikas, bedas, pinigines israiskas ir tt o tu man isdestei visa litanija apie modelius:)

Oi... Persiprašau labai smarkiai baisiai :!: Gėda mano žilai galvai, kad nesusigaudžiau, jog tu čia konkrečiai apie 900... O aš čia litanijas apie kone visus saabus... Dar kartą prašau atleidimo, kad neįžvelgiau iš karto tikro saabų žinovo... Visiškai sutinku - ne vietoje aš čia su ta apžvalga, ne vietoje... Ir kaip iš karto nesusigaudžiau, jog tu, kaip naujas žmogus konfoje (bet, be abejo, su labai didele patirtimi kituose forumuose), kaip ir priklauso tokiais atvejais, iš karto atsidarei "Taisyklių" bei "Naudingų" nuorodų temas, detaliai su jomis susipažinai, ypač pirmosios p.1.,2., įvykdėi jų reikalavimus ir tik tada uždavei labai konkrečius klausimus. Ir forumas labai tinkamai buvo parinktas - tik tecniniuose klausimuose tokias temas kurti. Kartu su numatomu fleimu... ;)
9-5 Aero Estate, MY2002, AT
Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo
Vartotojo avataras
ALDU
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1465
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 17:04
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė ALDU » 2006 Sau 29, 23:35

Kaleusius rašė:Issirinkau 900 todel kad man asmeniskai jis yra grazesnis nei 9000. Bet cia tik mano asmenine nuomone. O be to jau esu kaip ir gaves viena pasiulyma '94 900SE tai kiek zinau jis ir prifarsiruotas viso ko gero ir smarves biski turi..;)

Vis tik, jei yra galimybė ir kalbama tik apie 900NG, rekomenduočiau pasidairyti varianto, pagaminto po 1995m. balandžio mėn.
9-5 Aero Estate, MY2002, AT

Kad skrajūno mano žirgo vis bijotų piktos širdys pikto priešo
Vartotojo avataras
Danis
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1154
Užsiregistravo: 2006 Sau 28, 12:04
Miestas: Vilnius

Standartinė Danis » 2006 Sau 30, 08:27

ALDU rašė:
Kaleusius rašė:ALDU>>as tenorejau suzinoti SAAB savybes, charakteristikas, bedas, pinigines israiskas ir tt o tu man isdestei visa litanija apie modelius:)

Oi... Persiprašau labai smarkiai baisiai :!: Gėda mano žilai galvai, kad nesusigaudžiau, jog tu čia konkrečiai apie 900... O aš čia litanijas apie kone visus saabus... Dar kartą prašau atleidimo, kad neįžvelgiau iš karto tikro saabų žinovo... Visiškai sutinku - ne vietoje aš čia su ta apžvalga, ne vietoje... Ir kaip iš karto nesusigaudžiau, jog tu, kaip naujas žmogus konfoje (bet, be abejo, su labai didele patirtimi kituose forumuose), kaip ir priklauso tokiais atvejais, iš karto atsidarei "Taisyklių" bei "Naudingų" nuorodų temas, detaliai su jomis susipažinai, ypač pirmosios p.1.,2., įvykdėi jų reikalavimus ir tik tada uždavei labai konkrečius klausimus. Ir forumas labai tinkamai buvo parinktas - tik tecniniuose klausimuose tokias temas kurti. Kartu su numatomu fleimu... ;)

Ir kam ta ironija, "zilagalvi"? :) Is pradziu is tikro tenorejau suzinoti visa bla bla bla apie saabus ir tik po to ziuret konkretu modeli. Puikiai zinau forumo taisykles - jas perskaiciau pirmiausia, bet tiesiog tol kol skaiciau senesnes temas galvoju visai gerai butu ir uzklausti ka kiti zmones gali trumpai pasakyti. Tiem kurie atsake - aciu, iskaitant ir tave. Tik ta modeliu apzvalga turbut dar labiau supainiojo nei kad padejo. Nors zinau kad norejai padet;)
Vartotojo avataras
draivas
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1101
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 07:37
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: Padekite apsispresti del SAAB pirkimo

Standartinė draivas » 2006 Sau 30, 08:52

Kaleusius rašė:Sveiki. Planuojamas pirkti automobilis kokiu 1996-1999 metu ir zvilgsnis uzkliuvo uz SAAB. Kodel verta juos rinktis? Kiek zinau eksploatacija yra nepigi, o kaip degalu sanaudos? Kuri modeli patartumete rinktis? Koki varikli - dyzeli ar benzina? Koks vaziavimo komfortas? Ar SAAB patvarios masinos - t.y. ar karta gerai sutvarkius nebus didesniu bedu ilgesni laika. Kaip su servisais Vilniuje ir tt. Noreciau isgirsti nuomoniu o galbut ir siulymu pirkti. ;)


Siūlymų pirkti gali gauti ir čia. Kuro sąnaudos (paieškok šitam forume, tikrai yra temų apie kuro sąnaudas, pirmą įspūdį susidarysi) lyginant su kitais auto yra didesnės, bet tą atperka važiavimo komfortas ir dinamika (kaip žinia, niekas iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta). Dėl eksploatacijos pigumo - yra nemažai ir brangiau eksploatuojamu auto. Jei imsi lyginti su OOOO ar VW, tuomet geriau net nesivargink ir negadink sau nervų. Tik OOOO ar VW kažin ar gausi SAABo vairavimo malonumą.
Modelio pasirinkimas priklauso nuo asmeninių poreikių - kam reikia daugiau vietos salone, renkasi 900 ar 9-5, nelygu pinigai leidžia. Kam užtenka kiek mažiau vietos, renkasi 900NG (po 1994) arba 9-3. ALDU tau jau paminėjo, kokie kėbulo tipai būna. Apie motorus bus galima išsamiau kalbėti, kai apsispręsi kokio modelio / kėbulo tipo nori, kiek pinigų esi numatęs skirti automobiliui. Tai pradžiai tiek "namų darbų". Teorinių. Dar vienas praktinis "namų darbas" būtų - susirask kokų draugą kuris turi SAAB ar pardavęją ir paprašyk, kad leistų pavažiuoti. Tada kalba bus produktyvesnė.
BioPower
Renatas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 183
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 14:30
Miestas: Vilnius

Standartinė Renatas » 2006 Sau 30, 10:45

Patarimas, nepirk 900 NG paprasto 2 litru, kurą srebia, bet netraukia, važiuoklė komfortiška? nepastebėjau, visą laiką galvojau, kad parėję amortikai su važiuokle, po patikrinimų pasirodo ne. Vienu žodžiu patariu neimti 900 NG 2 litru be turbimos, labai eilinė mašina...
pjezo
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1715
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 13:48
Miestas: Vilnius

Standartinė pjezo » 2006 Sau 30, 11:36

Renatas rašė:Patarimas, nepirk 900 NG paprasto 2 litru, kurą srebia, bet netraukia, važiuoklė komfortiška? nepastebėjau, visą laiką galvojau, kad parėję amortikai su važiuokle, po patikrinimų pasirodo ne. Vienu žodžiu patariu neimti 900 NG 2 litru be turbimos, labai eilinė mašina...


Tai kad is viso SAAB be turbinos siek tiek nesusipratimas :roll:
Jei jau pirkti tai tik turbinini :-D

O del pakabos tai vat man toks jausmas kad ir pas mane siek tiek kietoka ir siek tiek per zema, o gal cia taip turi buti pas s9000 2.3 turbo? Beja gal kas zinote ar jubiliejinio s9000 pakaba kuo nors skiriasi nuo paprasto s9000 2.3 turbo? :roll:
Saab 9-5 Estate 2.3 Aero, m.y. 2004, LPG

ex SAAB 9000 anniversary LPT/FPT + LPG
ex SAAB 9000 anniversary FPT + LPG

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 26 ir 0 svečių