9-5 audio

utah
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1107
Užsiregistravo: 2008 Spa 07, 14:17
Contact:

Standartinė utah » 2009 Sau 03, 17:14

pixar rašė:gal kas bandete 9-5 AS1 magui mp3 prisijungti ? aux laida issivesti ?
stai ka radau. reiks pasidaryt ;) http://www.saabinfo.net/files/pdf/Saab% ... 0Input.pdf
Vartotojo avataras
Skanijus
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 2008 Lap 23, 23:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Skanijus » 2009 Sau 03, 22:19

įdomiai, bet atrodo nemažai vargo. Asmeniškai įsigijau vieną šitų http://skelbimai.aina.lt/pictures/42/2179242.jpg

prijungiau 4gb usb raktą ir bėdų nematau. Kokybė puiki, viskas atsiėjo apie 100lt.
buvo saab 900ng 2.0
utah
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1107
Užsiregistravo: 2008 Spa 07, 14:17
Contact:

Standartinė utah » 2009 Sau 03, 22:22

Skanijus rašė:įdomiai, bet atrodo nemažai vargo. Asmeniškai įsigijau vieną šitų http://skelbimai.aina.lt/pictures/42/2179242.jpg

prijungiau 4gb usb raktą ir bėdų nematau. Kokybė puiki, viskas atsiėjo apie 100lt.
o kaip su laidais?
9-5 2,3t MY02
Vartotojo avataras
Skanijus
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 2008 Lap 23, 23:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Skanijus » 2009 Sau 03, 23:26

įtariu nelabai supranti kaip veikia jis. Principas toks: jis transliuoja radio bangas,kurias surandi per savo radiją. Jų būna visokių - skaito mp3 ( jungiasi laidu į jį) ,usb ir korteles. Pas mane usb/mp3. Tik nežinau ar jų visų kokybė vienoda. Nes kainos yra nuo 40 iki ~120. Savo įsigijau topo centre. Befirmis kažkoks ;)
buvo saab 900ng 2.0
Vartotojo avataras
trance_inside
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 485
Užsiregistravo: 2007 Rgs 24, 21:19
Miestas: Vilnius

Standartinė trance_inside » 2009 Sau 03, 23:48

Skanijus rašė:įtariu nelabai supranti kaip veikia jis. Principas toks: jis transliuoja radio bangas,kurias surandi per savo radiją. Jų būna visokių - skaito mp3 ( jungiasi laidu į jį) ,usb ir korteles. Pas mane usb/mp3. Tik nežinau ar jų visų kokybė vienoda. Nes kainos yra nuo 40 iki ~120. Savo įsigijau topo centre. Befirmis kažkoks ;)



vat ir man idomu kaip su garso kokybe, o jei tarkim vaziuoji kur netraukia radija, tai ir sitas daiktas netrauks ?
ir kaip ten viskas vyksta ikisi sita daikta i prikurke, o usb irgi i ji ikistas, ar isiraso i ji mp3, ir kaip visas valdymas ar patogu (pakeist daina, prasukt ir tt)? ar yra apskritai kokios dar funkcijos ?
seip labai truksta masinoj mp3, ir nzn kaip paprasciau ir padaryt, mago keist nesinori, paskui ji traukinet, o ir valdymo ant vairo nesinori prarast
su iPodu irgi neisivaizduoju, nei kaip kokybe, nei valdymas ar patogus
SAAB 9-5 2.3t '02
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Skanijus
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 2008 Lap 23, 23:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Skanijus » 2009 Sau 04, 00:42

taigi kur keliauji tu - ten keliauja tavo 'radijo stotis'. Todėl traukia visada. Atstumas nuo moduliatoriaus iki antenos juk kokie 2m.
Usb raktą pajungi prie pc, įsirašai, pajungi prie moduliatoriaus ir jis groja tau į radiją. Kokybė kaip radijos logiškai mąstant,bet jei suderini gerai dažnius - jokių trikdžių ir t.t. Jei dainos kokybė gera - per kalonėles girdėsi tiek žemus tiek aukštus.
Pagooglink info nete - ten bus plačiausiai aprašyta (mp3 fm modulator). Skamba sudėtingai,bet viskas visiškai paprasta. Pas mane nėr pultelio,bet jo ir nereik. Jei skaito iš usb - tai rodo dainos numerį, ir perjunginėji rodyklėm. Pas mane yra ir shuffle f-ja pvz. Prisimena paskutinę grotą dainą... Jei pajungi mp3 - valdymas iš mp3.
buvo saab 900ng 2.0
Vartotojo avataras
trance_inside
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 485
Užsiregistravo: 2007 Rgs 24, 21:19
Miestas: Vilnius

Standartinė trance_inside » 2009 Sau 04, 00:46

Skanijus rašė:taigi kur keliauji tu - ten keliauja tavo 'radijo stotis'. Todėl traukia visada. Atstumas nuo moduliatoriaus iki antenos juk kokie 2m.
Usb raktą pajungi prie pc, įsirašai, pajungi prie moduliatoriaus ir jis groja tau į radiją. Kokybė kaip radijos logiškai mąstant,bet jei suderini gerai dažnius - jokių trikdžių ir t.t. Jei dainos kokybė gera - per kalonėles girdėsi tiek žemus tiek aukštus.
Pagooglink info nete - ten bus plačiausiai aprašyta (mp3 fm modulator). Skamba sudėtingai,bet viskas visiškai paprasta. Pas mane nėr pultelio,bet jo ir nereik. Jei skaito iš usb - tai rodo dainos numerį, ir perjunginėji rodyklėm. Pas mane yra ir shuffle f-ja pvz. Prisimena paskutinę grotą dainą... Jei pajungi mp3 - valdymas iš mp3.


siek tiek aiskiau, dekui uz info
gal reiks pabandyt toki nusipirkt, nes atsibodo laukti kol prisirinks pilnas cd, kad ji irasyt
SAAB 9-5 2.3t '02
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Meshka
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 598
Užsiregistravo: 2006 Rgs 11, 21:21
Miestas: Vilnius

Standartinė Meshka » 2009 Sau 04, 17:23

trance_inside rašė:
siek tiek aiskiau, dekui uz info
gal reiks pabandyt toki nusipirkt, nes atsibodo laukti kol prisirinks pilnas cd, kad ji irasyt


Turiu aš tą daikčiuką-FM moduliatorius vadinasi.Kokybė pakenčiama,su sąlyga jei neklausai CD arba radijo,tada ausis pripranta ir galima kentėt.Bandžiau paklausyt tą patį gabalą per FM moduliatorių iš USB ir iš CD.Iš CD skamba žymiai maloniau.Jei jau domitės kaip pasijungt mp3 grotuvą,tai šis tas yra čia: http://www.maxxcount.de/
Ir dar vienas forumietis-lituoklio genijus Mobile viską puikiai išdėstė va čia:
http://jurgar.wordpress.com/2008/06/20/saab-9-5-audio/
Mano nuomone tai yra pigiausiais ir greičiausias būdas.
9-5 '03 2.3t Arc
Vartotojo avataras
Skanijus
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 88
Užsiregistravo: 2008 Lap 23, 23:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Skanijus » 2009 Sau 04, 17:37

kai pas mane cd keitiklio nėr tai nepalyginsiu. Bet sakau - nežinia ar moduliatorius moduliatoriui lygus ir ar usb greitis lemia tik dainos pakeitimo greitį. Kiek keleivių buvo vežta,nieks nepriekaištavo kokybei. Manau kiek leidžia gamyklinės kalonkės + 2 gale, tai visai išsinaudoja galimybės .Ir didelis pliusas tas,kad usb talpa daug pigesnė,nei kad mp3. Ir kraut nieko nereikia. O jei kas iš forumiečių pasigaminsit aukščiau parodytą išėjimą ,pasidalinkit įspūdžiais :)
buvo saab 900ng 2.0
Vartotojo avataras
Meshka
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 598
Užsiregistravo: 2006 Rgs 11, 21:21
Miestas: Vilnius

Standartinė Meshka » 2009 Sau 04, 18:29

Skanijus rašė:kai pas mane cd keitiklio nėr tai nepalyginsiu. Bet sakau - nežinia ar moduliatorius moduliatoriui lygus ir ar usb greitis lemia tik dainos pakeitimo greitį. Kiek keleivių buvo vežta,nieks nepriekaištavo kokybei. Manau kiek leidžia gamyklinės kalonkės + 2 gale, tai visai išsinaudoja galimybės .Ir didelis pliusas tas,kad usb talpa daug pigesnė,nei kad mp3. Ir kraut nieko nereikia. O jei kas iš forumiečių pasigaminsit aukščiau parodytą išėjimą ,pasidalinkit įspūdžiais :)


Ateinančią savaitę planuoju važiuot pas pažįstamą audio meistrioką,mp3 grotuvą turiu (4 gb),manau,kad talpos užtenka.Kai pajungs-pasigirsiu.
9-5 '03 2.3t Arc
utah
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1107
Užsiregistravo: 2008 Spa 07, 14:17
Contact:

Standartinė utah » 2009 Sau 19, 19:53

nustojo grot vairuotojo dureliu kolonele. laidai sveiki. kur ieskot slieku?
9-5 2,3t MY02
Vartotojo avataras
trance_inside
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 485
Užsiregistravo: 2007 Rgs 24, 21:19
Miestas: Vilnius

Standartinė trance_inside » 2009 Sau 19, 20:00

utah rašė:nustojo grot vairuotojo dureliu kolonele. laidai sveiki. kur ieskot slieku?


o pati kolonele ar sveika ?
SAAB 9-5 2.3t '02
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
rds
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 401
Užsiregistravo: 2008 Bir 25, 18:51
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė rds » 2009 Sau 19, 20:02

utah rašė:nustojo grot vairuotojo dureliu kolonele. laidai sveiki. kur ieskot slieku?


dažniausia sliekai (lot. Lumbricus terrestris) http://lt.wikipedia.org/wiki/Sliekas – žieduotųjų kirmėlių (Annelida) bestuburis gyvūnas. Kilęs iš Europos ir dabar vienas labiausiai paplitusių gyvūnų žemėje. Kūnas segmentuotas, 10-30 cm ilgio. Gyvena drėgnoje puveningoje dirvoje, kurioje minta esančiomis organinėmis medžiagomis. Drėgno klimato vietose sliekas po žeme įsitraukia nukritusius lapus ir jais minta. Sliekas svarbus dirvožemio aeracijai ir derlingumui palaikyti. Jis greitina dirvos mineralizaciją, išrausia urvelius – kanalus, kuriais oras pasiekia augalų šaknis ir vėdina dirvožemį. Aktyviausias sliekas būna šiltomis ir drėgnomis dienomis, kai išlenda į žemės paviršių ir dauginasi

O jei rimtai, ieškok bėdų pasitelkęs testerį, kuriame grandinės intervale baigiasi signalas, ten ir ieškok problemos, sliekų
PARDUOTAS: Saab 9-5, 2.0t, MY01, SE Carlsson: EDB:165
Paveikslėlis
utah
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1107
Užsiregistravo: 2008 Spa 07, 14:17
Contact:

Standartinė utah » 2009 Sau 19, 20:40

sveika, groja pajungus kitur. savaitgalil bandysiu ieskot.
9-5 2,3t MY02
Vartotojo avataras
trance_inside
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 485
Užsiregistravo: 2007 Rgs 24, 21:19
Miestas: Vilnius

Standartinė trance_inside » 2009 Vas 07, 19:50

gal kas ardet 9-5 (sedano) koloneles ant galines palanges, kaip nusiima tos groteles ?
atlenkus sedyne yra po viena "zakliopke" bet isemus visvien niekas nejuda
nebeatlaike mano harmanas garso, pradejo plerpt... :evil:
SAAB 9-5 2.3t '02
Paveikslėlis

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 2 ir 0 svečių