9-3ss 05' sunkiai užsidaro el. langai

Tikras
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 545
Užsiregistravo: 2008 Bal 07, 18:15

Re: Sunkiai uzsidaro el. langai Saab 9-3ss 05`

Standartinė Tikras » 2011 Bal 30, 23:22

kinyo rašė:Seniau nekreipdavau demesio, kad kartais uzdarinejant langa sustojus jis, pasiekes kazkokia pakilimo vieta imdavo, ir pradedavo leistis nebe aukstyn, o zemyn. Paspaudinejus siaip netaip uzsiverdavo. Galvojau ziema, praeis. Bet dabar jau vos beuzdarau. Abu priekiniai stiklai taip. Kas cia per liga, kaip ja isgydyti gal kas zinot? Butu labai malonu, jeigu pagelbetumete, nes jau uzkniso svelniai tariant sustojus po 5 minutes vis bandyt uzdaryt langa... :)

P.S. informacijos per paieska niekaip nepavyko rasti...

pas man ta pati beda buvo, labai nervindavo kai langas neuzsidares vel nusileisdavo ypac lijant :) kelis kartus vaziavau i aeropoli kad sutvarkytu.
veliau pradejau uzdarineti po truputeli spaudeliojant kol uzsidarydavo...paskui po kuri laika visai nelieti to lango ir susitvarko :)
dabar tfu tfu tfu kol kas viskas gerai :)
ex 9-3SS
kinyo
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2010 Lie 24, 22:38

Standartinė kinyo » 2011 Geg 31, 09:13

Sukalibravau normaliai trumpam istraukes sauguklius kaip raso ir visos mano bedos pasibaige. Aciu padejusiems
9-3 SS 05` 1.9 TiD 110kw
MindaugasV85

Re: Sunkiai uzsidaro el. langai Saab 9-3ss 05`

Standartinė MindaugasV85 » 2013 Rgs 28, 16:19

O kaip sužinoti, ar automatinių langų funkcija apskritai yra?
Pas mane saab 93, 2004m.
Automatiškai langai tik atsidaro, į viršų reikia laikyti.
Bandžiau kalibruoti kaip visur rašo - niekas nesikalibruoja.
Dar čia vienam forume perskaičiau, kad:
Dont hold the button as if your doing an auto close / auto open, you have to half press the button as if your manually closing - here's the process:-

1) Half hold the button and close the window all the way up, hold button in the up position for 2 seconds.
2) Half hold the button and open the window all the way down, hold button in the down position for 2 seconds.
3) Half hold the button and close the window all the way up, hold button in the up position for 2 seconds.
4) Half hold the button and open the window all the way down, hold button in the down position for 2 seconds.
5) Half hold the button and close the window all the way up, hold button in the up position for 2 seconds.
6) Half hold the button and open the window all the way down, hold button in the down position for 2 seconds.

Nesu tikras, ar pas mane ten yra "dvi padėtys", t.y. half and full. Eisiu dar pagal šitą pasibandyti.

Štai ką rašo manualas:
Automatic closing (option, certain variants only):Raise the button all the way and
release it. If the window does not close automatically, refer to Calibration on page 119.

Tai iš kur žinoti ar mano modelis turi šią funkciją ar čia žaidžiu tik be reikalo? Jau gal 5 kartus ėjau "kalibruoti"...
Jeigu stabdau langą laikydamas uždarymo mygtuką, tai langą sustabdau, bet gana sunkiai - nesijaučia, kad būtų kažkokia apsauga. Atgal jis pats nenusileidžia (po sustabdymo ranka).


[edit]
Patikrinau - "vidurinė" pozicija yra tik į apačią, į viršų nėra. Tai turbūt ir automatinio uždarymo funkcijos nėra.
Ir visgi neįsiskaičiau manualo:
Raise the front edge of the button one step.
The window will stop when it is fully closed or when the button is released.
Automatic closing (option, certain variants only):Raise the button all the way and release it. If the window does not close automatically, refer to Calibration on page 119.

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 48 ir 0 svečių