ABS ir TCS problema

Frikadelijus
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2008 Lap 25, 14:19
Miestas: Kaunas

Standartinė Frikadelijus » 2010 Sau 04, 17:55

Andronas rašė:Bajanas,
Ne nejungiau ant kompo dar, nepakele ragelio zmogus turintis diagnostikos kompa.
Bet siandiena ryte viskas veike kai vaziavau i darba, o po darbo vel su kaledine (t.y. ABS, TCS, BRAKE ir sauktuku trikampi) eglute ir be spidometro... :roll: VNZ mistika :) Atjungiau akuma nakciai, paziuresim kaip bus...

Nepadės ten tie tau akumų atjungimai, jei daviklis į pabaigą. Man taip būdavo.
Saab 9-3 2.0t, MY03
Tomas75
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 241
Užsiregistravo: 2008 Spa 13, 12:48
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Tomas75 » 2010 Sau 04, 19:18

Andronas rašė:
Tomas75 rašė:akivaizdžiau nei akivaizdu kad davikliai užsinešę,jungsit prie kompo kad purvo ir druskų santykį pamatuot? :lol:


Tai kad galiniai davykliai paslepti, tik fiskes matos... :roll:
Manai priekiniai apsinese ant tiek kad net neraguoja?
Buvau vakar palindes po masina, davykliai vietoj, laidai nuo ju vietoj :)

užtenka kad vienas daviklis pjautų grybą kad neveiktų visa sistema.pradžioj nuplauni viską aukštu slėgiu,gerai išdžiovini,tada nuimi jungtis,kurias įmanoma pasiekt ir supurški visagaliu WD40.Jei problema kartojasi,tada jau galima kažką pradėt keist :roll:
Japonijos kibirų pramonė
Domukas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2008 Spa 09, 16:10
Miestas: Vilnius

Standartinė Domukas » 2010 Sau 06, 21:17

man bevaziuojant dingo spidometro parodymai ir pradejo metyt kompas laiskelius :) : stability control failure , traction control failure ir t.t, tai gavau abs valdymo bloka pasikeist tam kad laisku nebegauciau :-D ir nepigus zaraza :?
"Kai priesas puola mes traukiames, kai jis traukiasi mes puolam ..." Sun Tzu
babajanas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2010 Sau 02, 13:15
Miestas: Klaipeda

Standartinė babajanas » 2010 Sau 08, 16:29

Domukas rašė:man bevaziuojant dingo spidometro parodymai ir pradejo metyt kompas laiskelius :) : stability control failure , traction control failure ir t.t, tai gavau abs valdymo bloka pasikeist tam kad laisku nebegauciau :-D ir nepigus zaraza :?


Koks modelis pas tave? Ir kiek suplojai uz detale + keitimas? Kaip supratau cia viena daznesniu is Saabo lygu ar ne?
9-5 MY2002 3.0TiD
Domukas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2008 Spa 09, 16:10
Miestas: Vilnius

Standartinė Domukas » 2010 Sau 09, 19:04

babajanas rašė:
Domukas rašė:man bevaziuojant dingo spidometro parodymai ir pradejo metyt kompas laiskelius :) : stability control failure , traction control failure ir t.t, tai gavau abs valdymo bloka pasikeist tam kad laisku nebegauciau :-D ir nepigus zaraza :?


Koks modelis pas tave? Ir kiek suplojai uz detale + keitimas? Kaip supratau cia viena daznesniu is Saabo lygu ar ne?



2007m 9-3 2.0T aeropolis pasiule uz ~3000lt nusipirkt, vilniuj srotuose ~1000 bet pagal skelbima kaune radau uz 500lt. Utenoj buvo uz 300lt, bet be ESP. Paieskos vyko pavasari. Isidejau pats, visos lemputes iskart uzgeso. o buvo beda lygiai kaip tavo, nes kaip suprantu is naujo uzvedus spidometras veikia, o po kiek laiko pradeda nebeveikt. Kuo toliau tuo tas laikas trumpejo.
"Kai priesas puola mes traukiames, kai jis traukiasi mes puolam ..." Sun Tzu
Andronas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 154
Užsiregistravo: 2008 Kov 25, 17:13
Miestas: Vilnius

Standartinė Andronas » 2010 Sau 26, 19:13

Gal kas zino.
Spidometras ima parodimus is galinio kairiojo ABS datciko? Saab 9-5.
Bet girdejau kad jeigu sugenda tas kairysis datcikas, spidometras ima parodimus automatiskai is desniojo. Tiesa?
Nes jeigu neveikia spidometras sio atveju kaltas ABS/TCS blokas... :roll:
SAAB 9-5 SE MY01 2.3t AT
Frikadelijus
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2008 Lap 25, 14:19
Miestas: Kaunas

Standartinė Frikadelijus » 2010 Sau 26, 20:47

Kiek aš girdėjau, tai ima visų ratų vidurkį, bet gal ir klystu.. :|
Saab 9-3 2.0t, MY03
babajanas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2010 Sau 02, 13:15
Miestas: Klaipeda

Standartinė babajanas » 2010 Kov 03, 21:50

Na ka, atgaivinu prigesusia tema ;)

Buvau pajunges savo bolida prie kompo-ismete, kad neveikia ABS blokas. Atsirado meistriukas kuris uz 1000lt tipo suremontuotu. Bet kas idomiausia, kad tos lemputes tai uzsidega tai uzgesta. Buna kad pora dienu nedega, po to pora dienu dega. Bet pries kisant litus ant bloko remonto visu pirma noriu pasitikrinti visusu kontaktus, gal kox laidas baigia nuplysti ar fiske kokia :roll:
Tai va norejau paklausti kur tas ABS su TCS blokas randasi pas mane masinoj??
9-5 MY2002 3.0TiD
Vartotojo avataras
redb
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 354
Užsiregistravo: 2007 Lap 13, 08:57
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė redb » 2010 Kov 03, 23:14

babajanas rašė:Na ka, atgaivinu prigesusia tema ;)

Buvau pajunges savo bolida prie kompo-ismete, kad neveikia ABS blokas. Atsirado meistriukas kuris uz 1000lt tipo suremontuotu. Bet kas idomiausia, kad tos lemputes tai uzsidega tai uzgesta. Buna kad pora dienu nedega, po to pora dienu dega. Bet pries kisant litus ant bloko remonto visu pirma noriu pasitikrinti visusu kontaktus, gal kox laidas baigia nuplysti ar fiske kokia :roll:
Tai va norejau paklausti kur tas ABS su TCS blokas randasi pas mane masinoj??

prie pagrindinio stabdziu cilindro. pamatysi is bloko iseina stabdziu vamzdeliai. viskas yra vairuotojo pusej prie taip vadinamo "firewall'o"
stai cia - Paveikslėlis
SAAB 9-5 Aero Estate My01
IN TORQUE WE TRUST
Andronas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 154
Užsiregistravo: 2008 Kov 25, 17:13
Miestas: Vilnius

Standartinė Andronas » 2010 Kov 14, 00:15

Gal kas gali pasiulyti gera elektrika-elektronscika, reikia ABS(elektroninio valdymo bloke) prilituoti kontaktus. Nes beda elektoroniniam valdymo bloke, atsoko kontaktas (beda visu situ bloku, vokietukai apsisudino...) BMW, AUDI, VW savininkai irgi vargsta :)
http://content.foto.mail.ru/mail/tenguiz/1/s-618.jpg Nuotrauka is VW passat bloko Bosch 5.3. Bet saabuose MY99-02 irgi buvo dedamas:)
Tad labai skubiai ieskomas zmogus kuris gali prilituoti viena kontakta! :) Technikine ne uz kalnu!

Beje mano blokas jau buvo tvarkytas, ir nezinau ar tai buvo lietuvoje tvarkytas ar ne (matosi litavimo zymes. Masina pries perkant nebuvo eksploatuojama lietuvoje. Atvyko is Belgu.
Ir pasiskambines po srotus buvau apakes kainom :D
Sako "elektronine dali as tau nepraduosiu, nes man antra dalys lieka beverte... Cia tipo atseg dar man uz metalo lauza 300lt (kaina buvo min 450lt uz visa komplekta, max 550lt) :D"
Nes kas turejo elektronine dali norejo max 150lt, bet netiko man, pas mane su TCS.
Teko pasigilint labiau, ir uolia beda projektavime bloko. :) Atsokes kontaktas.
SAAB 9-5 SE MY01 2.3t AT
Andronas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 154
Užsiregistravo: 2008 Kov 25, 17:13
Miestas: Vilnius

Standartinė Andronas » 2010 Kov 14, 22:19

Zodziu palitavo... :lol:
Ieskomas kitas ABS kompas su TCS. detales numeris 0 273 004 451. Jei kas turi PM :)

Beje siandiena ziurejau TID'a 3.0 MY02, pas ji toks pat ABS :) Kaip as norejau to kompo... :lol:
SAAB 9-5 SE MY01 2.3t AT
Vartotojo avataras
Audriss99
Asas
Pranešimai: 1945
Užsiregistravo: 2006 Rgp 01, 23:24
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Audriss99 » 2010 Kov 15, 08:48

Gerai kad niekas nesiūlė meistro. Būtų vieni nemalonumai... O ką - lituoklis ne to kalibro papuolė?
SAAB 900
Andronas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 154
Užsiregistravo: 2008 Kov 25, 17:13
Miestas: Vilnius

Standartinė Andronas » 2010 Kov 15, 17:30

Lituoklis tai to kalibro, bet mikroschema labai svelni... Pataupyta ant metalu tikrai, pirstus uz tokius daigtus nukirst reikia.
Kam idomu galit pagooglint Bosch 5.3 ir ismes pilna sarasa remontuotoju :)
Dar galiu pasakyt, pas viena zmogu pasiklausiau po kiek jie pardavineja nuo audi ar pasatu visa ABS bloka, sako po 150lt pilna komplekta :) Ir negerai zodziais isvadino SAAB nauduotu daliu pardavejus... :D Lochotronas! nes anglishku kaina beveik vienoda, ar tai VW ar tai SAAB (saab truputi pigiau turbut :D )

P.S. beje del meistro, jei nepadarytu tai nieko nereiksciau. Visvien sansans butu. O taip kaip ir normalei, ieskausi kito... Logiska ;)
SAAB 9-5 SE MY01 2.3t AT
babajanas
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 2010 Sau 02, 13:15
Miestas: Klaipeda

Standartinė babajanas » 2010 Kov 21, 10:17

Na kaip sekesi susirasti nauja bloka :?: As tai nuveziau savo bloka taisyti elektrikui i Gargzdus tai sake, kad kazkokie ABS ziedai bloke pareje buvo :roll: Tuos ziedus pakeite, bet sake,kad niekaip neina kompo programos perasyti ir del to niekaip nepavyksta klaidos panaikinti ir kompas blokuoja ABS :(
Na sake jei per savaitgali neiveiks kompo tai tex tada ir man naujo bloko ieskoti :?
9-5 MY2002 3.0TiD
Andronas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 154
Užsiregistravo: 2008 Kov 25, 17:13
Miestas: Vilnius

Standartinė Andronas » 2010 Bal 01, 18:45

Tai va taip ir vazinejames, be ABS TCS ir spidometro kolkas. Kompas ABS po kojomis prie kompo metosi...
Gal jau babajanai susitvarket?
SAAB 9-5 SE MY01 2.3t AT

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių