Klausimai važiuojantiems TiD'ais

.

Klausimai važiuojantiems TiD'ais

Standartinė . » 2008 Rgp 19, 08:19

Turiu bendrą klausimuką. Įjungęs degimą nei karto nepastebėjau, kad užsidegtų pašildymo žvakių spingsulė (lempa)...
1. Ar pas Jus taip pat nedega???
2. Gal ji užsidega tik žemesnėse temperatūrose (teko pastebėti MB jos suveikia tik esant žemesniai nei +5 temperatūrai)???

Dėkingas visiems pasisakiusiems (į temą) ;-)
Paskutinį kartą redagavo 1 .. Iš viso redaguota 2008 kartus.
Vartotojo avataras
silvio
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 2007 Kov 13, 11:30
Miestas: vilnius
Contact:

Standartinė silvio » 2008 Rgp 19, 08:33

taip pat ir cia - pakaitinimo zvakes isijungia kai ausinimo skystis atvesta iki kazkokios temperaturos.
SAAB 9-3 SS, 2,2TiD, MY'04, MT
ArunasRI
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 197
Užsiregistravo: 2007 Gru 29, 20:00
Miestas: Siauliai

Standartinė ArunasRI » 2008 Rgp 19, 10:43

Mano masinoje lempute uzsidega, net prie +20 ir tuoj pat uzgesta.
MY '02 9-5 Arc 3.0 Tid
Pilas
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2007 Rgp 06, 17:37

Standartinė Pilas » 2008 Rgp 19, 12:36

pas mane tik kai -5 ar salciau . kai pliusas - niekada. tiesa jauciasi ir kurimasis - kai uzsidega - spol aborota :) 9-3SS 2.2TID
Vartotojo avataras
ziopliai
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 506
Užsiregistravo: 2005 Gru 02, 09:10
Miestas: Vilnius

Re: Klausimai važiuojantiems TiD'ais

Standartinė ziopliai » 2008 Rgp 19, 13:50

Rževskis rašė:Turiu bendrą klausimuką. Įjungęs degimą nei karto nepastebėjau, kad užsidegtų pašildymo žvakių spingsulė (lempa)...


nedega => perdege (nera kontakto)
zvakiu lempute (spirale) uzsidega ijungus degima, o jau po to (priklausomai nuo daugybes faktoriu) arba tuoj pat uzgesta arba uzgesta kai baigiasi kaitinimas (pradedi sukti starteri)
9-5 Aero Griffin MY2009
Arigato
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2008 Bir 27, 13:30

Standartinė Arigato » 2008 Rgp 19, 14:43

Pas man ant 9-3 2.2 Tid irgi nešyla žvakės, manuale skaičiau, kad šyla, kai temperatūra mažiau +5 laipsniai.
Justas
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 61
Užsiregistravo: 2007 Bal 01, 12:23
Miestas: vilnius
Contact:

Standartinė Justas » 2008 Rgp 19, 19:07

na mano senajame sabuke, tai zvakiu pakaitinimo lempute uzsidegdavo prie nulio ir tai lb lb trumpam, na prie didesniu salciu kaip pvz -15 jin ilgiau padegdavo, o vasara ji miega ziemos miegu :)
saab 9-5 my01 2.0t dzo 902
.

Re: Klausimai važiuojantiems TiD'ais

Standartinė . » 2008 Rgp 20, 07:38

ziopliai rašė:nedega => perdege (nera kontakto)
zvakiu lempute (spirale) uzsidega ijungus degima, o jau po to (priklausomai nuo daugybes faktoriu) arba tuoj pat uzgesta arba uzgesta kai baigiasi kaitinimas (pradedi sukti starteri)


Tai kaip čia gaunasi??? Man ji net trumpam neužsidega... :shock: Hmmm, matyt teks laukti šalčių, kad sužinoti tiesą...kuri slypi kažur anapus... Vieniems užsidega iš karto, kitiems tik esant tam tikrai temperatūrai...
O gal kas nors esate keitęs prietaisų skydelio lempas???? Jei taip - klausimas:
Kaip "išsirauti" prietaisų skydelį??? Kur jo tvirtinimai ir kaip juos rasti... :?
Vartotojo avataras
Martaz
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 222
Užsiregistravo: 2005 Lap 20, 21:06
Miestas: Vilnius
Contact:

Re: Klausimai važiuojantiems TiD'ais

Standartinė Martaz » 2008 Rgp 20, 08:20

Rževskis rašė:Tai kaip čia gaunasi??? Man ji net trumpam neužsidega... :shock: Hmmm, matyt teks laukti šalčių, kad sužinoti tiesą...kuri slypi kažur anapus... Vieniems užsidega iš karto, kitiems tik esant tam tikrai temperatūrai...
O gal kas nors esate keitęs prietaisų skydelio lempas???? Jei taip - klausimas:
Kaip "išsirauti" prietaisų skydelį??? Kur jo tvirtinimai ir kaip juos rasti... :?


Tau kuriasi masina normaliai? Jei taip, tai nesuk sau galvos tol, kol turesi problemu su uzvedimu ir netrukdyk masinai vaziuoti. :)
9-3 Anniversary NOT so soon...
Pilas
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2007 Rgp 06, 17:37

Standartinė Pilas » 2008 Rgp 20, 08:27

aisku nesuk galvos. jei viskas ok, kai pasals ziurek ir pamatysi lempyte savo. o tai dabar israusi pratestuosi ziuresi viskas ok :) pvz man ESP ir tik ziema isbandziau kad veikia :) kaip rasiau pas mane bent jau be minuso niekada neuzsidega.
9-3SS 2.2TID
.

Re: Klausimai važiuojantiems TiD'ais

Standartinė . » 2008 Rgp 20, 08:36

Martaz rašė:Tau kuriasi masina normaliai? Jei taip, tai nesuk sau galvos tol, kol turesi problemu su uzvedimu ir netrukdyk masinai vaziuoti. :)


Matai, roges ruošiu vasarą... :oops:
Vartotojo avataras
ziopliai
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 506
Užsiregistravo: 2005 Gru 02, 09:10
Miestas: Vilnius

Standartinė ziopliai » 2008 Rgp 20, 08:54

Pilas rašė:aisku nesuk galvos. jei viskas ok, kai pasals ziurek ir pamatysi lempyte savo. o tai dabar israusi pratestuosi ziuresi viskas ok :) pvz man ESP ir tik ziema isbandziau kad veikia :) kaip rasiau pas mane bent jau be minuso niekada neuzsidega.
9-3SS 2.2TID

negaliu 100% garantuoti kaip ten 9-3 padaryta ir kaip yra tarkime konkrecioje masinoje, bet principas yra toks, tuo metu kai yra ijungiamas degimas prietaisu skydelyje trumpam uzsidega visos indikacines lemputes: krovimo, kaitinimo zvakiu, check engine, tepalo spaudimo ir t.t., jos uzsidega tam, kad butu zinoma, jog jos sveikos ir neperdege, kad reikalui esant ta indikacija suveiks - na o pats zvakiu kaitinimas be abejo prasideda zemiau +5C

lemputes reiketu susitvarkyti prie progos
9-5 Aero Griffin MY2009
.

Standartinė . » 2008 Rgp 20, 10:24

ziopliai rašė:lemputes reiketu susitvarkyti prie progos


Tai gal žinai kaip "išsilupa" prietaisų skydelis???
Vartotojo avataras
ziopliai
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 506
Užsiregistravo: 2005 Gru 02, 09:10
Miestas: Vilnius

Standartinė ziopliai » 2008 Rgp 20, 10:58

Rževskis rašė:
ziopliai rašė:lemputes reiketu susitvarkyti prie progos


Tai gal žinai kaip "išsilupa" prietaisų skydelis???


ne, nezinau, bet paziurek naudingose nuorodose, jeigu galima parsisiusti WIS programa, ten butu galima paieskoti arba i servisa
9-5 Aero Griffin MY2009
.

Standartinė . » 2008 Rgp 20, 11:14

ziopliai rašė:Tai gal žinai kaip "išsilupa" prietaisų skydelis???


ne, nezinau, bet paziurek naudingose nuorodose, jeigu galima parsisiusti WIS programa, ten butu galima paieskoti arba i servisa[/quote]

Ačiū jau susiradau...
http://photo.platonoff.com/Auto/2007051 ... t_Cluster/

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 8 ir 0 svečių