9-3 1,9 tid 110kw 2004 šaltas nedirba

Minduagaz
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016 Lie 28, 09:11

9-3 1,9 tid 110kw 2004 šaltas nedirba

Standartinė Minduagaz » 2016 Lie 28, 12:12

Sveiki,
Sukūriau nauja tema, greitesniam dėmesio pritraukimui. Info apie mano problemą žemiau :(

Turiu Saab 9-3 2004 1.9 tid 110kw mechanine. Problema mano atžvilgiu yra tokia- kai šaltas variklis užvedusi skleidžia negražius garsus, toks jausmas, kad koks cilindras nedirbtu. Sukelus apsukas iki 2000 dingsta negražus garsas ir vibracija su kratymosi požymiais. Šį klaikų garsą skleidžia kol pašyla automobilis iki darbinės temperatūros, tada viskas OK, trauka gera, važiuoja gerai, jokiu pasitampymų, pasikratymų ar šiaip šalutinio poveikio. Esant šaltam ir šiltam varikliui apsukos laikosi tolygiai, nešokinėja, variklis nepulsuoja. Šia problemą aptūrėjau jau kiek ankščiau, buvo pakeista 3 cilindro fiškė į purkštuką (palankščius laidus prie fiškės ją pajudinus, atsirasdavo lygiai toks pat prastas garsas iš variklio pusės), bet tą kartą man metė checką skydelyje ir diagnostikos metu, nurodė būtent šį gedimą. Fiškė buvo pakeista originalia pas elektriką ir bėda dingo gal menesį laiko buvau su šypsena išsprendęs bėda, bet..... garsas vel atsirado Checko nebemeta, diagnostika nieko neranda, klaidu nėra niekas neranda gedimo..... Kreipiuosi į jus prašydamas pagalbos, patarimo, gal kas nors jau buvote susidūręs su šia bėda ? perskaičiau ankščiau rašytus komentarus, skirtumas tas, kad pas mane trauka yra ir automobilis nei šaltas nei šiltas nedūmija baltais, mėlynais dūmais, važiuoja gerai ! Juodą dūmą išmeta kai smarkiau paspaudi gazo pedalą, bet tai čia normalu 

beje OSM –oro srauto matuoklė tarkim į pabaigą 4300gramų užpūtimas kaip supratau, tūrėtų būti 8000 – kai išprogramavo DPF šitą pastebėjimą man pasakė, bet nemanau, kad oro padavimas laisvomis apsukomis gali tūrėti įtakos variklio darbui 

PAKEIČIAU COMMONRAIL‘O ABU DAVIKLIUS, jų klaidos nerodė... tiesiog pabandžiau, nepadėjo. Nebesinori spelioti. Sankaba į pabaigą taipogi.

Dėkoju už protingas mintis ir pasisakymus !
Minduagaz
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2016 Lie 28, 09:11

Re: 9-3 1,9 tid 110kw 2004 šaltas nedirba

Standartinė Minduagaz » 2016 Rgp 02, 08:56

Tam pačiam cilindrui kur buvo keista fiškė, pakeistas purkštukas, nes jis prasščiausiai atrodė diagnostikos metu lyginant su kitais. Dabar mastau ar gali būti visa ši bėda del purkštuko nepririšimo ?

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 6 ir 0 svečių