Deivis SAAB 900ng 2.0 Turbo

Laukiam gražių aprašymų ir fotografijų
Vartotojo avataras
Romeo
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 771
Užsiregistravo: 2009 Lie 17, 20:43
Miestas: Kaunas

Re: Deivis SAAB 900ng 2.0 Turbo

Standartinė Romeo » 2014 Rgs 20, 18:34

Kaip surišti susidariusį garą galvutėje ir riebų mišinį dėl to vožtuvo sugedimo? Kai tas vožtuvas sugenda tai, mano supratimu, bėda tik viena: visas slėgis, kurį sukelia turbina įsiurbimo kolektoriuje papuola ir po galvutės dangteliu. Prapūtimas galimas tik dangtelio tarpinės, manau. Ir ar tikrai tas dialektrinis tepalas svarbus? Nes per 5 metus kiek turiu Saab`ą nei karto netepiau jokio tepalo keisdamas žvakes. O keičiu, vidutiniškai, kas pusę metų. Nu ir dar veikia DI:-)
Saab 9-5 2.3t Vector MY2005. TD04-15T, Stage 1 ir su dujine virykle po kapotu + E85
Ex Saab 9000 2.3 t CDE 96` buvęs LPT. TD04-15T + T7 APC. Po kapotu - dujinė virykė.
Vartotojo avataras
Daivanas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 257
Užsiregistravo: 2014 Geg 04, 09:45
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Deivis SAAB 900ng 2.0 Turbo

Standartinė Daivanas » 2014 Rgs 20, 20:17

Romeo rašė:Kaip surišti susidariusį garą galvutėje ir riebų mišinį dėl to vožtuvo sugedimo? Kai tas vožtuvas sugenda tai, mano supratimu, bėda tik viena: visas slėgis, kurį sukelia turbina įsiurbimo kolektoriuje papuola ir po galvutės dangteliu. Prapūtimas galimas tik dangtelio tarpinės, manau. Ir ar tikrai tas dialektrinis tepalas svarbus? Nes per 5 metus kiek turiu Saab`ą nei karto netepiau jokio tepalo keisdamas žvakes. O keičiu, vidutiniškai, kas pusę metų. Nu ir dar veikia DI:-)


Pacituosiu iš vieno puslapio manau suprasi: "A restricted or plugged PCV valve cannot pull moisture and blowby vapors out of the crankcase. This can cause engine-damaging sludge to form, and a backup of pressure that may force oil to leak past gaskets and seals. The loss of airflow through the valve can also cause the air/fuel mixture to run richer than normal, increasing fuel consumption and emissions. The same thing can happen if the pintle inside the PCV valve sticks shut. A PCV valve that flows too much air will lean the air/fuel mixture, while one that flows too little will richen the mixture and increase the risk of sludge buildup in the crankcase."

Mano atveju tai tepala truputi paleido per tarpine, bet lyg susitvarkė dabar, dėl sąnaudu dar reikės pažiūrėt bet kažkodėl atrodo kad padidėjo jos..
O tas dielektrinis tepalas tai nežinau jeigu nori kad ilgiau tarnautu DI tai tada tepi, jeigu dzin tai netepi. Pvz. kai perki nauja kasete bent poroj užsienio parduotuvių tai jeigu nepatepi tuo tepalu tai prarandi garantiją. Kažkaip geriau darysiu kaip reikia ir nepagailėsiu tu 7 litų, negu sutrumpinsiu kasetės tarnavimo laiką.
ex. Saab 900NG 2.0 Turbo TD04

Saab 9-5 Aero MY2003
Vartotojo avataras
Rudik
Naikintuvo pilotas
Pranešimai: 1381
Užsiregistravo: 2010 Lap 28, 18:26
Miestas: Vakarai

Re: Deivis SAAB 900ng 2.0 Turbo

Standartinė Rudik » 2014 Rgs 20, 20:46

Daivanas rašė:.... Kažkaip geriau darysiu kaip reikia.....


Molodec :)
900 '84 B202L "Trollsta": LPG + "go baby, GO" systems. 1984-2015.
940 MadWagon FB (flying brick)
Квадратиш-практиш-гут!


Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Romeo
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 771
Užsiregistravo: 2009 Lie 17, 20:43
Miestas: Kaunas

Re: Deivis SAAB 900ng 2.0 Turbo

Standartinė Romeo » 2014 Rgs 21, 16:37

Daivanas rašė:Pacituosiu iš vieno puslapio manau suprasi: "A restricted or plugged PCV valve cannot pull moisture and blowby vapors out of the crankcase. This can cause engine-damaging sludge to form, and a backup of pressure that may force oil to leak past gaskets and seals. The loss of airflow through the valve can also cause the air/fuel mixture to run richer than normal, increasing fuel consumption and emissions. The same thing can happen if the pintle inside the PCV valve sticks shut. A PCV valve that flows too much air will lean the air/fuel mixture, while one that flows too little will richen the mixture and increase the risk of sludge buildup in the crankcase."

O pas turbo NG900 oro srauto matuoklė ar map sensorius? Jei pastarasis tai aš vis tiek nesuprantu iš kur tas riebesnis mišinys :roll:
Daivanas rašė:O tas dielektrinis tepalas tai nežinau jeigu nori kad ilgiau tarnautu DI tai tada tepi, jeigu dzin tai netepi. Pvz. kai perki nauja kasete bent poroj užsienio parduotuvių tai jeigu nepatepi tuo tepalu tai prarandi garantiją. Kažkaip geriau darysiu kaip reikia ir nepagailėsiu tu 7 litų, negu sutrumpinsiu kasetės tarnavimo laiką.

Kad keletas parduotuvių neduoda garantijos, jei nepatepi tuo tepalu, tai nerodiklis. Nepaslaptis, jog yra kontorų, kurios tyčia stengiasi apsunkinti garantijos galiojimą:-) Kasetės tokiu atveju turėtų būti pardavinėjamos kartu su tuo tepalu. Pavyzdžiui, perkant naują granatą tepalas būna komplekte, nes jis būtinas :) Aš vadovaujuosi Haynes manualu ir ten neradau kad būtų parašyta, jog keičiant žvakes reikia ir to tepalo. Dėl to ir gilinuosi ar jis tikrai toks svarbus, ar čia tik sliekų ieškojimas su...ėje. Manau, daug svarbesnis faktorius DI ilgaamžiškumui - keisti laiku žvakes ir nemėtyti spyruoklių esančių pypkių viduje:-)
Saab 9-5 2.3t Vector MY2005. TD04-15T, Stage 1 ir su dujine virykle po kapotu + E85
Ex Saab 9000 2.3 t CDE 96` buvęs LPT. TD04-15T + T7 APC. Po kapotu - dujinė virykė.
Vartotojo avataras
Daivanas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 257
Užsiregistravo: 2014 Geg 04, 09:45
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Deivis SAAB 900ng 2.0 Turbo

Standartinė Daivanas » 2014 Rgs 21, 21:37

Map sensorius, nežinau taip rašo, esmė vistiek, kad užsikišes ir neveikiantis vožtuvas prie gero neprives nėr čia ir ką diskutuot..

O su tais Haynes manualais tai irgi pridaryta nesamonių saabcentral skaičiau, kad jie rekomenduoja berods Boshines žvakes nors turi eit NGK ir dar ten neatitikimų kokių, tad pasitikėt aklai irgi negalima.. Dėl tepalo tai didžiuosiuose užsienio forumuose visur beveik jį rekomenduoja tai turbūt ne bereikalo, faktas kad tikrai nepablogina jis nieko, o gerai izoliuoja kibirkštį.. Faktorių kasetės ilgaamžiškumo gali būti daug, viskas iš smulkmenų ir susideda.. Gal ir be to tepalo puikiai tarnautų, bet kadangi ta kasetė kainuoja nemažai o to tepalo už 7 litus užteks kokiem 20 žvakių keitimų tai žinai.. :)
ex. Saab 900NG 2.0 Turbo TD04

Saab 9-5 Aero MY2003
Dancius
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2011 Rgp 20, 12:48
Miestas: Elektrenai

Standartinė Dancius » 2014 Rgs 21, 22:39

Pas 900 map sensorius, zvakes pas auto buvo keistos su tepalais,pats naujas pirkau ir susukau neverzdamas, o del voztuvelio geriu buciau dares bolt mod nes neaisku kiek tas laikys
Romėns V6 24V
KAI MOTERIS IŠMOKS REMONTUOTI KELIUS TADA AŠ JAI VĖL LEISIU VAIRUOTI!!!
Vartotojo avataras
Daivanas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 257
Užsiregistravo: 2014 Geg 04, 09:45
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Deivis SAAB 900ng 2.0 Turbo

Standartinė Daivanas » 2014 Rgs 22, 18:54

Jos buvo kažkuo dar lyg suteptos patys srėgiai tai gal ir gavosi dėl to kad truputi per daug užsiveržė, nes šiaip sausas sukt rašo, tikrai reikėjo normaliai jėgos kad atsukt gal kad pietų nevalges buvau :) Tai jis ten pigus yra 15lt ar kiek o laiko tai jie nemažai lyg, nebėda ir nauja bus nusipirkt jei ka.. o kas ten per bolt modas gal plačiau galima?

Dabar va pagrindinis kaip ir trūkumas reik surast ta dūminimo priežastį, dar pats pasiknisiu ir poto vistiek važiuosiu į Grifiną kurią dieną reiks ta vadinama kelma amortiko keist gal prie to pačio kažka atrasim. Šiaip normaliai važinėju pradžioj išvis nedūmina, poto pvz. važiuoji kokia 20km pravarai prieš posūkį staigiau stabdai antra bėgį įsimeti ir pareina dūmu iš galo.. Na ar šiaip būna sankryžoj kokioj sustoji pareina dūmelis.. Kvapas tai nežinau kaip benzino ir tepalo, atrodo kad nespėtų sudegint arba riebų mišinį varytu ir sąnaudos kad ir ramiai važinėjant išaugusios. Nei antifrizo nei tepalų lyg neryja.

Ir gal kas žinos kas čia per šlanga ir kokia funkciją ji atlieką? per wis žėjau bet kažkaip nedasikasiau kas čia per dalis.. Ji nueina į niekur, galas atrodo kaip nutrauktas.. Išeina ji čia iš vairuotojo pusės sparno, šalia aušinimo skysčio bakelio..
Paveikslėlis
ex. Saab 900NG 2.0 Turbo TD04

Saab 9-5 Aero MY2003
Vartotojo avataras
Romeo
Keleivinio lainerio pilotas
Pranešimai: 771
Užsiregistravo: 2009 Lie 17, 20:43
Miestas: Kaunas

Re: Deivis SAAB 900ng 2.0 Turbo

Standartinė Romeo » 2014 Rgs 23, 08:33

O kaip turbinos būklė? Dūmas gali dėl jos kaltės atsirasti. Žinoma, melsvas.
Saab 9-5 2.3t Vector MY2005. TD04-15T, Stage 1 ir su dujine virykle po kapotu + E85
Ex Saab 9000 2.3 t CDE 96` buvęs LPT. TD04-15T + T7 APC. Po kapotu - dujinė virykė.
Vartotojo avataras
Daivanas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 257
Užsiregistravo: 2014 Geg 04, 09:45
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Deivis SAAB 900ng 2.0 Turbo

Standartinė Daivanas » 2014 Rgs 23, 09:30

Turbina kaip Dancius yra sakes restauruota prieš kažkiek tai laiko. Dūmas daugiau į baltumą bent jau man per veidrodėlį atrodo, na ir kai kieme pastatinėjau irgi daugiau į baltą panašesnis buvo..
ex. Saab 900NG 2.0 Turbo TD04

Saab 9-5 Aero MY2003
Dancius
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2011 Rgp 20, 12:48
Miestas: Elektrenai

Re: Deivis SAAB 900ng 2.0 Turbo

Standartinė Dancius » 2014 Rgs 24, 12:40

Daivanas rašė:Turbina kaip Dancius yra sakes restauruota prieš kažkiek tai laiko. Dūmas daugiau į baltumą bent jau man per veidrodėlį atrodo, na ir kai kieme pastatinėjau irgi daugiau į baltą panašesnis buvo..

Turbina buvo restauruota ir motoras keistas akropoli dar pries man nuperkant auto,senajam motorui grandinė buvo nušokus. Cia ne lempu buves apiplovimas? daba jau sunku atgamint .
Romėns V6 24V
KAI MOTERIS IŠMOKS REMONTUOTI KELIUS TADA AŠ JAI VĖL LEISIU VAIRUOTI!!!
Vartotojo avataras
Daivanas
Sklandytuvo pilotas
Pranešimai: 257
Užsiregistravo: 2014 Geg 04, 09:45
Miestas: Kaunas
Contact:

Re: Deivis SAAB 900ng 2.0 Turbo

Standartinė Daivanas » 2014 Rgs 24, 14:09

Jo greičiausiai lempų ir bus, kitoj temoj irgi forumiečiai ta patį sakė :) na ka ryt kelionė šiokia tokia nusimato pastebėsiu aš ta dūmą gal pavyks ir pafotkint..
ex. Saab 900NG 2.0 Turbo TD04

Saab 9-5 Aero MY2003
Dancius
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2011 Rgp 20, 12:48
Miestas: Elektrenai

Re: Deivis SAAB 900ng 2.0 Turbo

Standartinė Dancius » 2014 Rgs 24, 21:24

Daivanas rašė:Jo greičiausiai lempų ir bus, kitoj temoj irgi forumiečiai ta patį sakė :) na ka ryt kelionė šiokia tokia nusimato pastebėsiu aš ta dūmą gal pavyks ir pafotkint..

kai gerai pergazuoji is ismetimo nesitasko vanduo?
Romėns V6 24V
KAI MOTERIS IŠMOKS REMONTUOTI KELIUS TADA AŠ JAI VĖL LEISIU VAIRUOTI!!!
Vartotojo avataras
Povilas
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 148
Užsiregistravo: 2012 Gru 30, 19:43
Miestas: Kaunas

Re: Deivis SAAB 900ng 2.0 Turbo

Standartinė Povilas » 2014 Rgs 25, 06:22

Gerai pergazavus iš visų automobilių išmetimo taškosi vanduo :) Kuras degdamas virsta į CO2 ir H2O, vandens garai atvėsdami kondensuojasi duslintuve ir jo bakeliuose, o užmynus tapkę pasitaško laukan.
900NG '97 2.0Turbo
Stage 2, 181kW
Alcohol powered
Dancius
Sraigtasparnio pilotas
Pranešimai: 321
Užsiregistravo: 2011 Rgp 20, 12:48
Miestas: Elektrenai

Re: Deivis SAAB 900ng 2.0 Turbo

Standartinė Dancius » 2014 Rgs 25, 06:40

Povilas rašė:Gerai pergazavus iš visų automobilių išmetimo taškosi vanduo :) Kuras degdamas virsta į CO2 ir H2O, vandens garai atvėsdami kondensuojasi duslintuve ir jo bakeliuose, o užmynus tapkę pasitaško laukan.

Tai ziurint kiek to vandens, dar mintis kilo, o kaip su tepalo deginimu? man lyg nedegino, bet paprastai pyldavau 5w40 paskutini kart supyltas elf 5w30 su tais paciais dar vazineji ?
Romėns V6 24V
KAI MOTERIS IŠMOKS REMONTUOTI KELIUS TADA AŠ JAI VĖL LEISIU VAIRUOTI!!!
Vartotojo avataras
aurissan
Asas
Pranešimai: 1919
Užsiregistravo: 2009 Rgp 01, 22:13
Miestas: Alytus, Kaunas

Re: Deivis SAAB 900ng 2.0 Turbo

Standartinė aurissan » 2014 Rgs 25, 06:56

Povilas rašė:Gerai pergazavus iš visų automobilių išmetimo taškosi vanduo :)
Tas išrastas stebūklas ant benzininių variklių vadinasi EGR. Ir jokio vandens iš dusliaus. Dalis deginių grąžinimo į įsiurbimo kolektorių padeda nesusidaryti vandens garams.
9-5 AERO MY05 MT
100NX GTI + Super Turbo
Almera 2.2 Di

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 17 ir 0 svečių