Luko 9-3 coupe

Laukiam gražių aprašymų ir fotografijų
Vartotojo avataras
lukas9-3
Žiūrintis į dangų
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2012 Gru 21, 15:30

Luko 9-3 coupe

Standartinė lukas9-3 » 2016 Kov 16, 18:19

Sveiki, forumiečiai, nors jau šiame forume esu prisiregistravęs seniai, tačiau niekaip neprisiruošdavau prisistatyti, iki šios dienos :-D
Mano vairuojamas saab'as 02m. 9-3 coupe, kuri varo 2,2 TiD 92kw varikliukas. Šis automobilis yra man pirmas nuo tos dienos kai išlaikiau teises, nors jis šeimoje atsirado šiek tiek anksčiau. Pirkimo istorija nėra kaip daugelio, kad pirktas, jog norėjau, buvo ilgai ieškomas ir pan. Kaip tik šis automobilis šeimoje atsirado netikėtai, Pažįstamas ( užsiima automobilių prekyba) viena diena įdėjo skelbimą į autoplius.lt ir tiesiog mums ieškant automobilio, kuri aptvarkius būtų galima perparduoti užkliuvo šis saab, paskambinus pasakė, jog viskas tvarkoje, taip ji ir nupirkome nei važiavę nei matę realiai. Automobiliui grįžus iš užsienio ir mums ji pasiėmus ir pravažiavus, patiko gera būklė ir neįprasta išvaizda (vis ne vw ar bmw) ir jis liko šeimoje. Per 3 metus automobiliui buvo keisti galiniai amortizatoriai ( buvusio savininko buvo sudėti visiškai kito automobilio ir netinkami), keisti einamieji dalykai( tepalai, filtrai, žvekės) ir restauruota turbina :-)
nupirkus dar buvo užtamsinti langai:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
o čia kaip automobilis atrodo dabar (kiti ratlankiai ir perdažytos priekinės grotelės)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
salono nuotraukų neturiu, bet jis medžiaginis ir nieko įmantraus jame nėra. ateityje bus papildoma :-)
saab 9-3 2002m. 2.2 TiD coupe

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 10 ir 0 svečių