99 turbo. Filma

Klasikiniai SAAB
Vartotojo avataras
Audriss99
Asas
Pranešimai: 1945
Užsiregistravo: 2006 Rgp 01, 23:24
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Audriss99 » 2008 Bir 02, 12:58

Na apie planus su iškaičiavimais jau ir aš noriu pasisakyti. Tiesa ta, kad pirkau aero paveiktas ne vien emocijų. Planavimas prasidėjo nuo to, kad turėjau du turbininius, bet ne aero. Taigi apsisprendžiau susirasti pirmos kartos aero. O kadangi su OG-iais važinėju nuo teisių įsigijimo (bendras kilometražas gerokai virš 200 000 su senais automobiliais), labai neblogai žinau jų nebrangią eksploataciją, patikimumą ir ištvermingumą. Taigi manau kad čia viskas susideda.
SAAB 900
UmR

Standartinė UmR » 2008 Bir 02, 13:13

shapeshifter rašė:O bendrai paėmus tai matyt jo. Tarp kitko, po savaitės parlėksiu į Vilnių ant IV-VII savaitės dienų, tai gal prie progos bendrai paimsim? :drunken:

Paimt mes visada labai už! Susirašykim kai jau planai aiškesni bus.
UmR

Standartinė UmR » 2008 Bir 02, 13:15

shapeshifter rašė:Seno ir mielo automobilio įsigijimas gi visų pirma emocija ir ypatingas laisvos minties polėkis ( (c) V.Pelevinas), o ne planas ir išskaičiavimas ;)

O Viktoras Olegovičius, leiskite paklausti, ką vairuoja? :-)
Vartotojo avataras
shapeshifter
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 13:28
Miestas: Sankt-Peterburgas
Contact:

Standartinė shapeshifter » 2008 Bir 02, 15:40

Velnias žino, jam priskiriu tik paskutinius žodžius apie ypatingą laisvos minties polėkį, kaip tariamasis Čiapajevo ir Pustota autorius (jis gi lyrinis herojus) ketino pavadinti savąjį "dienoraštį". Visa kita tai jau jūsų kuklaus tarno ypatingas laisvos minties polėkis :-D
900 Aero, MY1985
Vartotojo avataras
shapeshifter
Oro baliono pilotas
Pranešimai: 131
Užsiregistravo: 2005 Lap 22, 13:28
Miestas: Sankt-Peterburgas
Contact:

Standartinė shapeshifter » 2008 Bir 02, 15:44

Audris rašė:Na apie planus su iškaičiavimais jau ir aš noriu pasisakyti. Tiesa ta, kad pirkau aero paveiktas ne vien emocijų. Planavimas prasidėjo nuo to, kad turėjau du turbininius, bet ne aero. Taigi apsisprendžiau susirasti pirmos kartos aero. O kadangi su OG-iais važinėju nuo teisių įsigijimo (bendras kilometražas gerokai virš 200 000 su senais automobiliais), labai neblogai žinau jų nebrangią eksploataciją, patikimumą ir ištvermingumą. Taigi manau kad čia viskas susideda.


Negi eksploatuoti aero kainuoja pigiau nei kitą OG, kad ir turbininį? O pirmos kartos pigiau nei naujesnį? :) Ar meilė iš išskaičiavimo prasidėjo lyginant tiesiog Saab OG su kitų markių automobiliais?
900 Aero, MY1985
Vartotojo avataras
Audriss99
Asas
Pranešimai: 1945
Užsiregistravo: 2006 Rgp 01, 23:24
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Audriss99 » 2008 Bir 02, 19:48

OG-ių detalės beveik nesiskiria. Pakaba ta pati, greičių dėžės beveik nesiskiria (beje, ji taviškiame nuo paprasto variklio įdėta; maniškiame taip pat, tik mano kiek ilgesnė). O aero - tai dviduris 16V turbo+ plastmasės ant šono ir diskai. Senesnis OG-is mielesnis, be to jame mažiau elektronikos - nėra elektronnio tuščios eigos vožtuvo, o ir kompas be "Check engine". Kainų su kitais nelyginau - tiesiog džiaugiuosi kad jos nėra didelės :)
SAAB 900
UmR

Standartinė UmR » 2008 Bir 02, 20:12

Aš tai tiesą sakant nelabai suprantu ką žmonės laiko paprastomis ir ką - nepaprastomis dėžėmis..
Lygiai kaip ir tai, ką vadina Aero ir ko - ne.
Vartotojo avataras
Audriss99
Asas
Pranešimai: 1945
Užsiregistravo: 2006 Rgp 01, 23:24
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Audriss99 » 2008 Bir 03, 07:45

UmR rašė:Aš tai tiesą sakant nelabai suprantu ką žmonės laiko paprastomis ir ką - nepaprastomis dėžėmis..
Lygiai kaip ir tai, ką vadina Aero ir ko - ne.


Galiu paaiškinti - dėžė, skirta aero yra kiek kitokia - nežymiai skiriasi perdavimo skaičius dėl 7 numerio žvaigždučių (paprastoje yra 6). Ir apatinis velenas ilgesnis - specialiai jam yra skirtas papildomas guolis dangtelyje. Na žodžiu, dėžė šiek tiek pastiprinta ir pailginta.
Ką vadina aero? http://www.saab-club.ru/info/aero.htm
SAAB 900
UmR

Standartinė UmR » 2008 Bir 03, 09:43

Audris rašė:Galiu paaiškinti - dėžė, skirta aero yra kiek kitokia - nežymiai skiriasi perdavimo skaičius dėl 7 numerio žvaigždučių (paprastoje yra 6). Ir apatinis velenas ilgesnis - specialiai jam yra skirtas papildomas guolis dangtelyje. Na žodžiu, dėžė šiek tiek pastiprinta ir pailginta.

Šaltiniai?

Šaltiniai? Na, parašė kažkoks žmogus kažką kažkokiam forume, so what? :-)

Spėju, gamino tie Švedai bilekokias mašinas pagal bilekokius užsakymus be jokios ypatingos sistemos. Visa kita - tiesiog legendos ir galima būtų džiaugtis nebent jei žinotum kad būtent tavo mašina iš gamyklos išvažiavo su būtent tokia, tavo nuomone geresne, komplektacija.
Vartotojo avataras
Audriss99
Asas
Pranešimai: 1945
Užsiregistravo: 2006 Rgp 01, 23:24
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Audriss99 » 2008 Bir 03, 11:04

Aero ir yra legenda. Gerai tokį turėti. Šaltinis yra toks - apie dėžes per 10 m. esu sukaupęs šiokią tokią patirtį; dėl aero - taip pat - kai kuriuose SAAB-uose tam tikrose vietose galima aptikti paslėptų lipdukų su "Aero" ženklais. Esu tokius matęs.
SAAB 900
UmR

Standartinė UmR » 2008 Bir 03, 12:52

Audris rašė:dėl aero - taip pat - kai kuriuose SAAB-uose tam tikrose vietose galima aptikti paslėptų lipdukų su "Aero" ženklais. Esu tokius matęs.

Maniškiam penkiaduriame LPT toks yra :-)
Vartotojo avataras
Shumeras
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1051
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:32
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Shumeras » 2008 Bir 03, 17:26

UmR rašė:
Audris rašė:dėl aero - taip pat - kai kuriuose SAAB-uose tam tikrose vietose galima aptikti paslėptų lipdukų su "Aero" ženklais. Esu tokius matęs.

Maniškiam penkiaduriame LPT toks yra :-)


cia jus tipo gincijates???
www.vdk.lt + SAAB
Vartotojo avataras
Audriss99
Asas
Pranešimai: 1945
Užsiregistravo: 2006 Rgp 01, 23:24
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Audriss99 » 2008 Bir 03, 20:22

Ai, jau nebe. Ypač po to, kai aero požymių atsirado netikėtose vietose :-D
SAAB 900
mazas ponas

Standartinė mazas ponas » 2008 Bir 03, 21:53

Dar nebuvo nei karto, kad subtilus Shumero humoras neišverstų iš kojų. Čia sakau visiškai rimtai. O nesišypsau todėl, kad irgi būčiau subtilesnis.

(nesuvokiu kaip dabar ištverti nenumetus smailo)
Vartotojo avataras
Shumeras
Bombonešio pilotas
Pranešimai: 1051
Užsiregistravo: 2005 Lap 21, 00:32
Miestas: Vilnius
Contact:

Standartinė Shumeras » 2008 Bir 03, 22:53

mazas ponas rašė:Dar nebuvo nei karto, kad subtilus Shumero humoras neišverstų iš kojų. Čia sakau visiškai rimtai. O nesišypsau todėl, kad irgi būčiau subtilesnis.

(nesuvokiu kaip dabar ištverti nenumetus smailo)


nemanyk, kad OG900 duris pigiau gausi...
www.vdk.lt + SAAB

Grįžti į

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 7 ir 0 svečių